Teknoloji

Teknoloji konusu aslında en kapsamlı konulardan bir tanesidir. Teknolojiye karşı bir ilginiz varsa ve Teknoloji hakkında içerikleri okumayı seviyorsanız Teknoloji kategorimizde bu konuda hazırlanmış en özgün ve en kaliteli Teknoloji içeriklerini bulabilirsiniz.

google-arka-plani-degistirme

Google Arka Planı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Google arka planı değiştirme işlemleri site görüntüsünün değişimiyle alakalı  uygulamalardır. Google Klasik Sites ve Yeni Sites şeklinde arka plan değişiklikleri yapmaktadır. Google arka planı değiştirme yöntemlerinden hangisini dilerseniz uygulayarak daha farklı bir görüntü elde edersiniz. Yeni bir arka plan kullanımı site kullanımınızdan daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır. Yapmak istediğiniz değişikliklere göre aşamalı olarak işlemler sürebilir. Google güncellemelerini de dikkate alarak site arka planı değiştirme işlemlerini yapmalısınız. Yeni… Daha fazlasını oku »Google Arka Planı Değiştirme Nasıl Yapılır?

telefondan-telefona-uygulama-aktarma

Telefondan Telefona Uygulama Aktarma

Telefondan telefona uygulama aktarma mümkün mü? sorusu pek çok insanın merak ettikleri arasında karşımıza çıkıyor. Android cihazlar arasında ya da IOS işletim sistemi ile çalışan cihazlar arasında uygulama transferi mümkün olduğu gibi Android cihazlar ve IOS cihazlar arasında da uygulama aktarımı mümkün görünüyor. Peki telefondan telefona uygulama aktarma nasıl yapılıyor? Cihazlar arasında uygulama transferi nasıl gerçekleştirilebilir? Bu makalede kısaca bu konuya değineceğiz. Telefondan Telefona Uygulama… Daha fazlasını oku »Telefondan Telefona Uygulama Aktarma

instagram-aktifligi-kapatma

Instagram Aktiflik Kapatma Nasıl Yapılır?

Instagram aktiflik kapatma veya instagram aktifliği kapatma. İnstagram günümüzün en çok kullanılan sosyal medya araçlarından bir tanesidir, bu durum İnstagram’ı daha işlevsel kullanmanın da önemini arttırıyor diyebiliriz. İnstagram da varsayılan ayar olarak aktif olduğunuz da , aktif olduğunuzu sizi takip edenlere gösteriyor aynı zamanda da en son ne zaman aktif olduğunuzu da bildiriyor. Eğer aktif olduğunuzu başkalarının görmesinden ya da en son ne zaman aktif… Daha fazlasını oku »Instagram Aktiflik Kapatma Nasıl Yapılır?

instagram-hesap-kisitlama

Instagram Hesap Kısıtlama

 Instagramda çoğu kullanıcı’nın hala bilmediği bir özellikten bu yazımızda sizlere bahsetmek istiyorum. Bu Özelliğin İsmi İse Instagram Hesap Kısıtlama. Instagram’ın Kullanıcı Sayısı hem Dünya genelinde hem de Türkiye Genelinde çok yüksek seviyelerde. Böyle bir Kullanma oranına gelinen bir noktada Sosyal Medya Uygulamaları’ nı Bilinçli kullanmayı öğrenmek çok önemli bir konuma gelmiş durumda.  Hesap Kısıtlama Nedir Bu Özellik instagram da yapmış olduğunuz paylaşımlarda ki Yorumları yönetmenizi… Daha fazlasını oku »Instagram Hesap Kısıtlama

google-arama-gecmisi-silme

Google Arama Geçmişi Silme Nasıl Yapılır?

Google Arama Geçmişi Silme Nasıl Yapılır? diye internette sürekli aratıyoruz. Google da yaptığınız tüm aramalar kayıt altında tutuluyor ve kimimiz bundan rahatsız olarak silmek istiyor işte bu yazımızda arama geçmişimizi nasıl sileceğimizi öğreneceğiz. Arama Geçmişi Silme hem telefon hem de bilgisayar üzerinden nasıl sileceğinizi anlatacağız. Bu işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilecek ve kaydedilme korkusunuz atlatacaksınız. Google Nedir? Kurucuları Larry Page ve Sergey Brin olan… Daha fazlasını oku »Google Arama Geçmişi Silme Nasıl Yapılır?