Trello Pano Silme Rehberi

2 dakika 15 saniye okunma süresi.
Abone Ol 

Trello Pano Silme. Trello temel olarak panolar oluşturmanızı sağlayan bir sitedir. İsterseniz bir grup kurarak, gruptaki üyelere açık panolar oluşturabilir, isterseniz de sadece kendinize özel panolar oluşturabilirsiniz. Trello kullanan çoğu kullanıcı oluşturduğu panolardaki içerikleri silme konusunda sorun yaşıyor.

Bu sorunların en büyük sebebi de direkt olarak panolarda sil seçeneğinin bulunmaması diyebiliriz. Trello ile plan ve iş yönetimi ağı oluşturabiliyorsunuz, ister kişisel, isterseniz grup olarak planlama yaparak da kullanabiliyorsunuz.

trello liste silme
trello liste silme

Trello Pano Nasıl Silinir?🟢

Trello pano silme işlemini şimdi sizlere adım adım göstereceğiz. Trello da oluşturduğunuz panoları direk kalıcı olarak silemediğinizi farketmişsinizdir. Eğer yeni kullanıcıysanız ve bunu bilmeden özel bilgilerle dolu panolar oluşturmuşsanız haliyle endişeleneceksiniz yada silmek istediğiniz bir panoyu silemeyince sinir krizleri geçirebilirsiniz. Trello pano silme işlemi için ilk olarak Trello uygulamasında silmek istediğiniz panoyu seçin.

trello kopyalama panosu silme
trello kopyalama panosu silme

Silmek istediğiniz panoyu seçtikten sonra sağ üst kısımda yer alan menüyü göster kısmına tıklayın.

panodan silme iphone
panodan silme iphone

Açıklan menülerde “Daha Fazla” seçeneğine tıklayın.

trello panoyu silme
trello panoyu silme

Daha fazla seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza “Panoyu kapat” seçeneği çıkacaktır. Sizde panoyu kapat seçeneğine tıklayın.

trello liste silme işlemi
trello liste silme işlemi

Panoyu kapat seçeneğine tıkladığınızda karşınıza pano kapatıldı şeklinde bir sayfa çıkacaktır, sayfanın altında da “Panoyu kalıcı olarak sil” seçeneği yer almakta. “Panoyu kalıcı olarak sil” seçeneğine tıklayarak Trello panolarınızı kalıcı olarak silmiş olacaksınız.

trello-pano-kalici-olarak-silme
trello pano kalıcı olarak silme

Trello pano silme işlemlerini adımları sırasıyla uyguladığınızda çok rahat bir şekilde silmiş olacaksınız. Aşağıdaki yorumlar bölümünden görüşlerinizi ve sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Diğer yazılarımız;

Trello Pano Silme ile Alakalı Sık Sorulan Sorular🟡

Trello Nedir?💭

Trello planlama ve iş düzenleme programı olarak kullanılmaktadır.🔸

Trello Ücretli Mi?💭

Trello’nun hem ücretli hem ücretsiz planı bulunmaktadır. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz planı kullanabilirsiniz. 🔸

Trello pano silme adlı makalemizi okuduğunuz için teşekkürler. İnternet bağlantısından web sitemizde yer alan benzer içerikleri inceleyebilir, Wikipedia bağlantısından da trello hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Arizacozum.com istanbul firmaları su yumuşatma cihazı Cozum10.com smm panel Kombicozum.com Adıyaman Tütünü