Ücretsiz PHP Scriptler 2023 (+100 Türkçe Script)

Ücretsiz PHP Scriptler. Hazır PHP site scriptleri gün geçtikçe web site kodlama yapmadan site oluşturmak isteyen webmasterlar için daha fazla popüler hale geliyor. Hazır olarak sunulan PHP scriptler sayesinde kodlama bilmeden web site sahibi olma fikri gerçekten de çok ilgi çekici bir fikir diyebiliriz.

PHP kodlamaya hakim bir kişi PHP tabanlı istediği herhangi bir siteyi sorunsuz bir şekilde oluşturabilmektedir ayrıca kullanıcılar için kolaylıklar sunan bir çok özellikte sitelere eklenebildiği için hazır PHP siteler dünyada çok popüler hale gelmiş durumdadırlar.

PHP Script Nedir?🟠

php scriptler
php scriptler

PHP Script Nedir? Php Scriptler , PHP kodlama bilmeyen yada öğrenmek istemeyen insanlar için PHP hazır web sitesi oluşturmalarına imkan tanıyan hazır PHP kodlarıdır. Hazır bir şekilde insanlara ücretli veya ücretsiz olarak sunulan PHP scriptler, PHP yazılım dilinde çok iyi olmayan kişiler için çok güzel bir seçenektir.

Günümüzde hazır php script oluşturup bu scriptleri satan bir çok web sitesi bulunmaktadır ancak herkesin maddi olarak alacak gücü olmayabilir ve kodlama da bilmediği için ücretsiz olarak sunulan php scriptler hakkında araştırmalar yapmaya koyulurlar ancak ücretsiz php scriptlerden de çok iyi özellikler beklenilmesi çok yanlıştır.

PHP Script olarak kullanabileceğiniz bazı script türleri de şu şekildedir;

 • Türkçe PHP script
 • Ücretli PHP scriptler
 • Ücretsiz PHP script
 • Ücretsiz Site scriptleri
 • Hazır PHP script
 • Hazır PHP site script
 • PHP scriptler
 • En iyi script
 • Hazır site scriptleri
 • HTML hazır script
 • HTML site scriptleri ücretsiz
 • Site scriptleri

Kendiniz için en uygun script türünü en baştan seçmeniz sizin için seçim konusunda işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Ücretsiz PHP Scriptleri Listesi🟡

Ücretsiz PHP scriptleri listesi maddi gücü olmayan insanlar için çok iyi bir alternatiftir. Tabiki bana göre en mantıklısı PHP yazılım dilini kendinizin öğrenip, kendi PHP tabanlı web sitenizi oluşturmanızdır ancak böyle bir seçeneği düşünmüyorsanız sizler için Türkiye de ki en iyi ücretsiz Türkçe scriptleri hazırladım.

ücretsiz php scriptler
ücretsiz php scriptler

Hangi siteden, ücretsiz PHP scripti kullanırsanız kullanın, öncelikle kullanacağınız scriptin orijinal ve güvenilir olduğundan emin olun. Siteler bize ait olmadığı için biz sadece en popüler olan ve en çok güvenilen siteleri listemize ekliyoruz ancak yine de hangi siteden hangi PHP hazır temalar indirip, kullanacağınıza dikkat edin.

Şimdi sırasıyla sizlere ücretsiz hazır PHP script listemizi gösterelim.

R10🟢

R10 aslında webmaster topluluklarından oluşan bir forum sitesidir. R10 forum sitesi normalde üyelik ile kullanılan bir forum sitesidir ancak üye olmadan da ücretsiz script konularını okuyabilirsiniz.

Ücretsiz PHP scriptler kategorisinden sizin işinize yarayacak bir çok ücretsiz script bulabilirsiniz. Özellikle de Türkçe php script arayanlar için çok güzel bir seçenektir. Düşündüğünüzden çok fazla da içerik bulunuyor diyebiliriz. En iyi script türlerini de R10 üzerinden bulabilirsiniz.

PHP Script🔵

Ücretsiz PHP script listemizde Türkiye de en fazla kullanılan web sitesi diyebiliriz. İçerisinde neredeyse her türlü site için ücretsiz Türkçe PHP script bulunmaktadır. Diğer sitelerin aksine sadece ücretsiz PHP scriptler paylaşmıyorlar ayrıca ücretli PHP scriptler ve Wordpress temaları da paylaşıyorlar.

Codester🟣

Codester web sitesi de tamamen ücretsiz PHP scriptleri paylaşan bir web sitesidir. Globalde en çok kullanılan sitelerden bir tanesidir. Codester web sitesinde de bir çok farklı PHP hazır temalar bulunmaktadır.

türkçe php script
türkçe php script

PHP Script Satış⚫️

Ücretsiz PHP scriptler listemizde ki 3.sitemizin ismi “PHP Script Satış” sitesi. PHP script satış sitesi en popüler PHP hazır temaları arasında yer almasa da yine de azımsanmayacak sayıda ücretsiz PHP script sunan bir web sitesidir.

Google da üst sıralara çıkmayı başarmış bir web sitesi olduğu için ve ücretsiz Türkçe PHP scriptler sundukları için listede yer vermeye karar verdim. Ücretsiz olarak PHP hazır temalar indirebilmeniz için sitede 100 saniye beklemenizi istenmekte ve bunu isteme sebepleri de büyük ihtimalle sitede kullanıcıların geçirdiği süreyi arttırmak diyebiliriz.

Scriptçi Dayı⚪️

Açıkçası çok ilginç bulduğum bir web sitesi. Türkçe php script arayanlar için bir çok seçenek bulunmaktadır ancak indirme işlemleri için indirme linklerine reklamlı link kısaltma servisleri eklenmiş. Bu konuda rahatsız olmuyorsanız ücretsiz olarak sunulan bir çok Türkçe php script bulabilirsiniz.

Alternatif PHP scriptler arayanlar için bakılabilecek web sitelerden bir tanesi diyebiliriz.

PHPJabbers🔘

En iyi script siteleri arasında yer alan PHP Jabbers web sitesi global de ücretsiz PHP script veren siteler arasında 1. sıraya yerleşmeyi başarmış bir web sitesidir. Türkçe PHP script aramıyorsanız ancak php script envanteri yüksek php scriptler arıyorsanız kesinlikle bakmanızı tavsiye edeceğim bir web sitesidir.

php script
php script

PHP Jabbers web sitesi eskisi gibi tamamen ücretsiz PHP scriptler sunan bir web sitesi değil ne yazık ki. Verdiğimiz bağlantıyı açtığınızda sayfayı en aşağıya kaydırırsanız ücretsiz PHP scriptler kısmını göreceksiniz. O kısımdaki istediğiniz scriptleri değerlendirebilirsiniz.

CodeCanyon🔴

php script indir
php script indir

CodeCanyon sitesi şuan günümüzde en fazla kullanılan sitedir. CodeCanyon sitesi normalde ücretli olarak PHP script satışı yapıyor ancak her ay bazı PHP scriptleri ücretsiz olarak kulllanıcılara sunabiliyorlar.

Bedava PHP Scriptler Hakkında Bilgiler 💭

Bedava PHP scriptler hakkında bilgiler. PHP Script Nedir? sorusunun cevabını ilk kez öğrendiyseniz ve aklınızda oluşturmak istediğiniz bir web sitesi var ise ücretsiz PHP hazır temalar başlığımızda ki tüm sitelere bakarak sizin için en uygun ücretsiz PHP hazır temalar seçmenizi tavsiye etmekteyiz.

PHP script konusuna çok hakim iseniz de ve bahsettiğimiz sitelerden bilmediğiniz siteler varsa kesinlikle hepsi göz atılması gereken web siteleridir.  Sizlere bu yazımızda PHP hazır temalardan bahsettik ancak hazır PHP temaları yerine her zaman kendi kodladığınız PHP script daha iyidir diyebiliriz, özellikle de güvenlik açısından ve bunun içinde yıllarca kodlama öğrenmenize gerek yoktur.

Aşağıdaki videodaki gibi direkt ihtiyacınız olan konulardan kodlamayı yapmayı gösteren videolar bulunmaktadır, bu videoları izleyerek sizlerde kendi hazır PHP temalarınızı oluşturabilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan benzer içeriklerimiz;

Ücretsiz PHP Scriptler ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

PHP script nedir?📌

PHP programlama dili ile yazılan hazır web site temalarına PHP script veya PHP hazır temaları denilmektedir.

PHP ve PHP script arasındaki fark nedir?📌

PHP bir programlama dilidir, PHP script ise PHP programlama dili ile kodlanarak hazırlanmış bir hazır web sitesi temasıdır.

Ücretsiz PHP Scriptler adlı yazımıza benzer içerikleri incelemek için Yazılım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

4.7/5 - (13 votes)

“Ücretsiz PHP Scriptler 2023 (+100 Türkçe Script)” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Kombicozum.com smm panel Arizacozum.com Cozum10.com burun estetiği düğün davetiyesi mizah.org