ücretsiz-oyun-veren-siteler-logo

Bedava Oyun Veren Siteler 2020

Bedava Oyun Veren Siteler 2020. Bedava bir şekilde oyun dağıtımı yapan siteleri sizler için sırasıyla sıraladım. Bedava oyun veren Platformlar olarak sıraladığım tüm siteler kendi kullandığım sitelerdir. Türkiye’de yaygın olan “Bir Oyuna 500-800 TL vermem abi” düşüncesini yok ederek aniden Bedava Oyun Paylaşan Siteleri tanıyacağız.

Bedava Oyun Veren Siteler 2020

bedava oyun veren siteler 2020
bedava-oyun-veren-siteler-2020

HUMBLE BUNDLE

humble-bundle-bedava-oyun
humble-bundle-bedava-oyun

Humble bundle adlı sitemiz oyunlar, e-kitaplar, yazılım ve diğer dijital içerikleri satan bir dağıtım platformudur ve bedava oyun dağıtan siteler denilince akla ilk gelen sitelerden birtanesidir.  Humble’ın 2010 yılında kurulmasından bu yana Bundle paketi altında çok ucuz oyun paketleri sunan ve aynı zamanda ücretli bir Steam oyununu aniden ücretsiz olarak dağıtabilen sevdiğim bir sitedir.

Kendim genelde 3-4 ayda bir bu siteden çok kaliteli bir oyunu bedava olarak alıyorum ve gayet memnun olduğum bir sitedir.

Bedava bir şekilde steam key kodu vermekte bu sayede de steam hesabınıza ücretsiz verilen oyunları ekleyebileceksiniz.

HumbleBundle sitesine buradan gidebilirsiniz.

STEAM

steam-bedava-oyun
steam-bedava-oyun

Oyuncu Dünyasının pek yakından tanıdığı Steam‘i koyduğumuza aranızda şaşıran kesin olmuştur ancak Steam platformu da kısa süreli bir zaman içinde Ücretli bir Oyunu bedava yaparak kütüphanemize eklememize yardımcı oluyor. Steam’i göz ardı etmeden olmaz 🙂 

bedava oyun veren siteler 2020 yılında da güncelliğini pek değiştirmedi ve steam 2020 yılında özellikle virüs olaylarından sonra birçok oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına alma şansı verdi.

Steam sayfasına buradan gidebilirsiniz.

 

 

İNDİEGALA

indiegala-bedava-oyun
indiegala-bedava-oyun

İndiegala da aynı Humble Bundle sitesi gibi piyasaya göre ucuz oyunlar satan bazen paket yapıp istediğiniz kadar ödeyin seçeneğiyle oyuncuları mutlu eden bir site. Hiçbir zaman Humble Bundle kadar hasılat yapamamış olsa da 1-2 tl lik oyunları belli aralıklarla bedava olarak kullanıcılara dağıttığı oluyor.

Bedava steam key dağıtımı konusunda en iddialı sitelerden biri olsa da verdiği oyunlar genelde çok küçük bütçeli oyunlar olduğu için bedava dağıtılan oyunlar olarak pek beğenilmeyen oyunlar olduğu da bir gerçek ancak bedava oyun veren platformlar arasında yer almakta.

Steam key olarak size oyun kodu vermekte. İndiegala sitesine buradan gidebilirsiniz.

 

IGN BETA GİVEAWAY

ign-bedava-oyun
ign-bedava-oyun

IGN Beta Giveaway, birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Güncel oyunları da hediye edebilen bu site bir çok oyunsever tarafından çok sevilen bir sitedir.

Bedava steam key oyunları yerine bazen de kendi kütüphanesinden indirebileceğiniz şekilde ücretsiz steam key dağıtmaktalar.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Reddit Freegames

reddit-bedava-oyun
reddit-bedava-oyun

Reddit Kullanıcısı olup birde Oyunsever iseniz buradan kesinlikle haberiniz olmalı Reddit te bir çok işi buradan elinde ki keyleri hediye etmek amacıyla paylaşabiliyorlar 🙂

Bedava dağıtılan oyun diyince aklımıza en çok gelen sitelerden bir tanesi aslında Reddittir.

Bedava Oyun Veren diğer platformlar’a göre direk oyun sektörü ile alakalı bir platform olmadığı için tabiki de diğerlerinden ayrılmakta bu konuda.

Reddit Sayfasına buradan gidebilirsiniz.

 

ORIGIN

origin-bedava-oyun-veren-site
origin-bedava-oyun-veren-site

Origin kendi kütüphanesinde ara ara kullanıcılarına ücretli olan oyunlarını ücretsiz olarak vermekte.

Bu tür oyunları yakalamanız içinde aynı Steam gibi zamanını tutturmanız ve takip etmeniz gerekmekte eğer yakalarsanız bu şekilde ki hediyeleri sizin için çok iyi olacaktır.

Origin Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Epic Games Store

epic-games-store-bedava-oyun
epic-games-store-bedava-oyun

Epic Games Store dijital oyun satışı yapan platformlar arasına en çok sevilen platformlardan bir tanesi.

Steam’e en iyi rakip olarak görülen platform yakın bir zamanda çıkmış olsa da oyuncu etkileşim özellikleri Steam’e göre çok kötü olmasına rağmen oyuncuları mutlu etmek için her hafta düzenli ücretsiz oyun vermekte.

Her perşembe akşamları bir oyunu ücretsiz olan vermekteler. Verdikleri oyunlarda çok kaliteli oyunlar olduğu için  kullanıcıları bu zamana kadar hep mutlu etmeyi başardılar.

Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

SteamDB

steamdb-bedava-oyun
steamdb-bedava-oyun

SteamDB bedava oyun veren siteler arasında en yenilerden birtanesi. SteamDB’nin free games sayfasında Steamde ki ücretsiz alabileceğiniz oyunları ve haftalık ücretsiz oynayabileceğiniz oyunlar gösterilmekte.

Ayrıca da yakında çıkacak oyunları da göstermekte. Bu sayede steam de belirli bir site ücretsiz olan tüm oyunları takip edip Steam hesabınıza ekleyebilirsiniz.

SteamDB sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Size Bedava Orijinal Oyun siteleri önerdim.Bazılarına bu sayı az gelebilir sürekli de bedava oyun dağıtan siteler değiller. Ben güvenilirliklerine güvendiğim siteleri sizinle paylaştım ancak bunun dışında da size şu gruba üye olun şurayı beğenin şu yapın gibi şeyleri bir sistemde toplayıp karşılığında key veren güvenmediğim sitelerde var tabiki ancak  siz siz olun internet alemine güvenmeyin.

Bedava oyun veren siteler adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

Yorumlar (1 Yorum)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.