Faceit Steam Hesabı Değiştirme

Faceit Steam hesabı değiştirme yöntemi, Faceit platformu üzerinden bağlı olan Steam hesabınızı değiştirmenizi sağlayan yönteme denilmektedir. Faceit platformunda oyun oynamak istediğinizde, öncelikle Steam hesabınız ile Faceit bağlantısı gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Faceit platformunda Steam bağlantısı gerçekleştirdiğinizde, artık bağladığınız Steam hesabını başka bir Faceit hesabına bağlayamıyorsunuz, eğer bağlamak isterseniz size zaten başka hesapla bağlı olduğunda dair bir uyarı gönderiyor. Şimdi ilk önce yöntemi göstermeden önce Faceit platformunu tam bilmeyen okuyucularımız için, Faceit Nedir? sorunu cevaplayalım.

Faceit Nedir?🟢

Faceit, belirli online oyunları oynamanızı sağlayan bir platformdur. Şimdi bu şekilde tanım yapınca çoğu kişi, ben oyunu Steam veya Ubisoft üzerinden oynamak yerine, neden Faceit üzerinden oynayayım? diyebilir, ki derse de haklı bir düşünce.

Faceit platformunda herhangi bir oyunu oynayacağınız zaman, Faceit kendi kişisel anti hile sistemini aktif ediyor ve Faceit üzerinden oyun oynamak istediğinizde, bazı oyunlarda anti hile sisteminin aktif edilmesini zorunlu tutuyor.

Bu sayede de hile konusunda sıkıntı yaşayan oyunları, Faceit sayesinde sorunsuz bir şekilde oynayabiliyoruz, en azından amaçlanan düşünce bu diyelim çünkü uygulamada yıllarca Faceit kullanan birisi olarak durumun böyle olduğunu düşünmüyorum.

faceit csgo hesap değiştirme
faceit csgo hesap değiştirme

Faceit platformu üzerinden hile yapıldığınız tespit edildiğinde uygulamadan hesabınız kalıcı olarak ben yiyor ve bir daha Faceit ile ban yediğiniz oyunu oynayamıyorsunuz. Hile koruma sistemi sayesinde daha temiz bir ortam sundukları için, çoğu oyuncu Faceit platformunu tercih ediyor diyebiliriz.

Faceit sistemini kısaca anlatmış olsak ta aslında bilmeniz gereken çok önemli detayları bulunan bir konu, o yüzden size tavsiyem ayrıca yine sitemizde yer alan Faceit Nedir? rehberini de okumanız olacaktır.

Steam Hesabım Hangi Faceit Hesabına Bağlı?🟡

Faceit sistemini az veya çok anladığınızı düşünerek, bir sonraki konumuz olan Steam hesabım hangi Faceit hesabına bağlı? konusuna geçiş yapalım.

Bu konuyu Faceit Steam hesabı değiştirme konusundan önce anlatma sebebimiz, bazı oyuncuların kullandıkları Steam hesabını zamanında bir Faceit uygulamasına bağlamış olsa da, aradan geçen süre zarfında hesabı unuttukları için hangi hesaba bağladıklarını bilmediklerinden, Faceit üzerinden Steam hesabına erişemiyorlar, o yüzden öncelikle bu sorunu ele alıp, ardından Faceit, Steam hesabı değiştirme konusuna geçiş yapacağız.

Faceit kuralları gereği bir Steam hesabı bir Faceit hesabına bağlanmış ise, o Faceit hesabı silinse bile Steam bağlantısı kesilmediği sürece başka bir hesaba aynı Steam hesabını bağlayamazsınız.

Faceit Steam hesabı değiştirme yönteminden önce bu konuyu anlatmamızı şimdi daha iyi anlamışsınız diye düşünüyorum. Steam hesabınızın bağlı olduğu Faceit hesabını Faceit Finder bağlantısındaki siteden öğrenebilirsiniz.

Siteye girdiğinizde sizden Steam hesabınızın profil adresini isteyecektir.

steam hesabım hangi faceit hesabına bağlı
steam hesabım hangi faceit hesabına bağlı

Yukarıdaki resimdeki gibi Steam hesabınızın profil sayfasına girdikten sonra, mouse sağ click tuşu ile “Sayfa Bağlantısını Kopyala” dediğinizde profil sayfanızın adresini kopyalamış olacaksınız.

steam faceit hesabı bulma
steam faceit hesabı bulma

Yukarıdaki resimde gösterdiğimiz gibi, arama butonuna kopyaladığımız adresi yazdıktan sonra “Search” kısmına tıkladığınızda size Steam hesabının hangi Faceit hesabına bağlı olduğunu göstermektedir. Hatta daha fazla bilgi de sunmaktadır. Sunduğu bilgiler şu şekildedir;

  • Account Created: Steam hesabının oluşturulduğu tarih.✔️
  • Plays CS:GO Since: İlk CS GO oynanılan tarih.✔️
  • CS:GO Total Hours: Toplam oynanılan CS GO süresi.✔️
  • CS:GO Last 2 Week: Son 2 haftada oynanılan CS GO süresi.✔️
  • Banned Friends: Steam hesabınıza bağlı kaç kişinin vac ban yediğini göstermektedir.✔️

Faceit Steam Hesabı Değiştirme Yöntemi⚪️

Şimdi artık, CS:GO hesabımızın bağlı olduğu Faceit hesabını öğrendiğimize göre bundan sonra Faceit Steam hesabı değiştirme işlemi için yapabileceğiniz sadece 2 gerçek yöntem bulunuyor. Bu yöntemler;

  • Faceit Hesabı Kurtarma
  • Faceit Destek Kullanma

şeklindedir.

Faceit kuralları gereği bir Faceit hesabıyla bağlantı kurulmuş olan bir Steam hesabının bağlantısını asla kaldıramazsınız.

1)Faceit Hesabını Kurtarma🟨

Bir Faceit hesabına, Steam hesabının bağlanabilmesi için, bağlayan kişinin Steam hesabına erişim yetkisi olmak zorundadır, yani bağlayan kişinin bağlantı kurduğu Steam hesabı üzerinde tam yetkisi vardır diyebiliriz.

Eğer Faceit hesabınıza zamanında Steam bağlantısınız siz gerçekleştirdiyseniz ve Faceit hesabınızı hatırlamıyorsanız yapmanız gereken Faceit bağlantısından ana sayfaya giderek giriş yap butonuna tıklamanız ve ardından şifremi unuttum tuşuna tıklayarak devam etmeniz olacaktır.

Faceit hesabınızda kullandığınız mail adresini girerek çok rahat bir şekilde Faceit hesabınıza erişebilir ancak Faceit hesabınızın mail adresini de bilmiyorsanız o zaman tek yapacağınız yöntem 2.yöntemimiz olan Faceit destek kullanma seçeneğidir.

2)Faceit Destek Kullanma🟩

Faceit hesabınızın hem mail hem de şifresini hatırlamıyorsanız eğer Faceit destekle iletişime geçerek sorununuzu anlatmanız yeterli olacaktır. Faceit’e hesabın size ait olduğunu kanıtladığınız anda size yardımcı olacaklardır, zamanında çok fazla Faceit destek ile iletişime geçmiş birisi olarak desteklere ortalama 1-3 gün arasında dönüş yaptıklarını söyleyebilirim.

Faceit destek bağlantısında ki destek sayfasından İngilizce bir konu açarak, sorununuzu iletmeniz yeterli olacaktır. İngilizce bilmiyorsanız Google translate kullanabilirsiniz.

Faceit Steam Hesabı Kaldırma🟠

faceit steam hesabı kaldırma
faceit steam hesabı kaldırma

Faceit Steam hesabı kaldırma konusu ile alakalı özellikle ayrı bir konu açmak istedim çünkü Google’da oyuncular bu konuda çok ciddi bir arayış içerisindeler ancak çok büyük bir hata yapıyorsunuz.

Faceit hesabına bağlanmış bir Steam hesabını, Faceit hesabını tamamen silseniz bile başka bir hesaba bağlamanız mümkün değildir o yüzden Faceit Steam hesabı kaldırma diye bir yöntem bulunmamaktadır.

Oyuncular olarak dolandırıcıların sizi kandırmasına sakın izin vermeyin, belirli ücret karşılığı Steam hesabını kaldırabilirim diyenler sizi dolandıracaklardır. Bu konuda çok dikkatli olmalısınız!

Böylece sizlere detaylı bir şekilde Faceit Steam hesabı değiştirme konusunu anlatmış olduk. Makalemizde yer alan yöntemler dışında ekstra yöntemler bulunmamaktadır.

Faceit Steam Hesabı Değiştirme ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Steam Hesabım Nereye Bağlı?

Steam hesabınızın nerelerde bağlı olduğunu öğrenmek için Steam>Yardım>Hesabım>Hesabınızla İlişkili Veriler sayfasına girmeniz ve “Yakın Zamandaki Giriş Geçmişi” sekmesini kontrol etmeniz yeterlidir.

Faceit steam hesabı değiştirme adlı makalemizi okuduğunuz için teşekkürler. Oyun bağlantısından web sitemizde yer alan benzer içerikleri inceleyebilirsiniz.

5/5 - (13 votes)

Yorum yapın

Kombicozum.com smm panel Arizacozum.com Cozum10.com vozol