Faceit ile Para Kazanma Gerçek Mi?

Faceit, rekabetçi oyunlar oynayarak online platform üzerinde yarışmalara katılmanızı ve yeteneklerinizi sergilemenizi sağlayan bir hizmettir. Bu platform, genellikle oyuncuların becerilerini geliştirdiği ve profesyonel seviyeye ulaşmayı hedeflediği bir ortamdır.

Faceit üzerinde para kazanmak teori de mümkündür ancak uygulama da size nakit olarak bir para vermez. Ayrıca bu, zorlu bir yolculuk ve büyük bir istek ve özveri gerektirir. Oyun yeteneklerinizi geliştirmek, turnuvalara katılmak ve başarılı olmak için çok çalışmanız gerekecektir.

Elbette, değeri olan ödüller ve para ödülleri kazanma potansiyeli vardır. Ancak, herkesin bu şekilde para kazanma garantisi yoktur ve başarı için birçok faktör etkili olabilir. Tüm bunları dikkate alarak, Faceit sizin için heyecan verici bir gelir kaynağı olabilir, ancak bunun bir garantisi olmadığını unutmayın.

Faceit Puan Kazanma Yöntemleri
Faceit Görevleri
Faceit Turnuvaları
Faceit Referansları

Faceit Nedir?

faceit ile para kazanma
faceit ile para kazanma

Faceit, rekabetçi oyunlar oynayan oyuncular için bir online platformdur. Oyuncular, birçok popüler rekabetçi oyunu (CS 2, Dota 2, League of Legends vb.) Faceit üzerinden oynayabilir. Platform, rekabetçi oyun deneyimini çeşitli düzeylerde sunar ve oyuncuların seviyelerine ve yeteneklerine göre eşleştiği oyunlar sağlar.

Faceit, genellikle oyuncuların yeteneklerini geliştirme ve daha rekabetçi bir ortamda oyun oynama amacıyla tercih ettiği bir hizmettir. Oyuncular, platform üzerindeki yarışmalara katılarak diğer oyuncularla yarışabilir ve puanlarını yükselterek daha yüksek seviyelere çıkabilirler. Ayrıca, Faceit üzerinde düzenlenen turnuvalara katılabilir ve ödül kazanma şansı elde edebilirler.

Faceit hakkında ayrıca web sitemizde detaylı bir makale de bulunmaktadır. Faceit Nedir? bağlantısından ilgili makaleyi de kesinlikle okumanızı tavsiye ederiz.

Faceit platformu multiplayer olarak oynanan neredeyse tüm oyunları desteklemektedir. Sadece CS2 oynanılmıyor.

Faceit ile Nasıl Para Kazanılır?

faceit ile nasıl para kazanılır
faceit ile nasıl para kazanılır

Faceit platformunda makalemizin başında da belirttiğimiz gibi direkt sizlere herhangi bir şekilde nakit para verilmiyor ancak dolaylı yoldan para kazanabiliyorsunuz.

Faceit’te Faceit puanı diye bir sistem bulunmakta ve Faceit platformunda belirli görevleri tamamlayarak veya turnuvaları kazanarak bu puanları elde edebiliyorsunuz.

Kazandığınız Faceit puanları ile de Faceit mağazasından CS 2, TF2, PUBG, TF2 gibi oyunların skinlerini alabiliyorsunuz. Aldığınız item Steam hesabınıza takas yolu ile sizlere gönderiliyor.

Faceit mağazasından her aldığınız item genelde bir sonraki ayın 23-30’u arasında sizlere teslim edilmektedir.

Şimdi sizlere sırasıyla Faceit platformundan nasıl Faceit puanları kazanabileceğinizi anlatacağız.

Faceit Görevleri ile Faceit Para Kazanma

Faceit platformunun ücretli üyelik sistemi bulunmaktadır eğer makalemizin başında paylaştığımız Faceit Nedir? adlı makalemizi okuduysanız orada bu konuyu sizlere anlatmaktayız.

Faceit platformu her ayın başında premium üyeleri için en az 1 tane görev eklemektedir ve genelde görevin istekleri hemen hemen aynıdır, sadece ödülü değişmektedir.

Eğer premium üyesi değilseniz ve görev yaparak puan kazanmak istiyorsanız, ayın 1’inde premium üyesi olmanız sizin için daha mantıklı olacaktır.

faceit görevleri ile para kazanma
faceit görevleri ile para kazanma

Premium görevleri sadece premium üyeler yapabilir.

Faceit premium görevleri zor görevlerdir, tüm puanları toplayabilmeniz için ortalama günde 12-13 saat oynamanız gerekmektedir. Görevlerde genelde maç sayısı değil sadece win sayısı sayılmaktadır.

Eğer iyi bir oyuncu değilseniz ve maçlarınızın çoğunu kaybederseniz günde 12-13 saat oynayarak bile tüm ödülleri toplayamayabilirsiniz. Bu yüzden premium almadan önce görevi kontrol etmeniz ve ne kadar puan toplayacağınızı düşünerek alıp, almamayı tercih etmelisiniz.

Faceit premium üyeliğe de ücret ödediğinizi unutmayın.

Faceit platformu ücretsiz üyeler içinde arada görevler eklese de, genelde en iyi puan premium üyelik ile kazanılmaktadır. Premium üyeler ücretsiz görevleri de yapabilmektedir.

Referans ile Faceit Para Kazanma

Faceit platformu, referans kullanıcı getiren kişiler içinde faceit puanı vermektedir. Faceit referans bağlantınız ile kayıt olan ilk 10 kullanıcı için her kullanıcı başı 100 Faceit puanı vermektedir.

Bu şekilde referans bağlantınız ile toplamda 1000 Faceit puanı kazanabilirsiniz. Eğer Faceit üyeliğiniz yok ise bizim referans bağlantımız ile kayıt olarak bizlere de destek olabilirsiniz.

Referanslı kayıt linkimiz: https://www.faceit.com/tr/r/3OHjbA

Referans kayıtlarının sayılması için referans bağlantısı ile kayıt olan kullanıcıların Faceit platformunda en az 1 maç oynamış olması gerekmektedir.

Turnuva ve HUB’lar ile Faceit Para Kazanma

Faceit platformunda tüm oyunlar oynanılabiliyor olsa da çok büyük çoğunlukla CS2 oynanılmaktadır. Bu yüzden de Faceit platformunda CS2 oynayan oyuncular için daha çok ödül eklemiştir.

CS2 oynuyorsanız eğer her gün ücretli ve ücretsiz yapılan turnuvalara katılarak ve başarı elde ederek te Faceit puanları kazanabilirsiniz.

Turnuvalar da genelde iyi rakipler geldiği için CS2’yi iyi oynuyor olmanız çok önemlidir çünkü turnuvaya katıldığınızda bir ödül almıyorsunuz, sadece başarı elde ettiğinizde kazanmaktasınız.

Premium üyelere Faceit turnuvalarından daha çok ödül verilmektedir.

Turnuvalar daha riskli olsa da daha kısa sürede daha çok Faceit puanı kazanmanız daha iyidir. HUB’lar ise hem halka açık hem de özel olabiliyorlar. Lig sıralaması gibi toplamda toplanılan puana göre ödüller dağılıyor,

Her HUB’ın kendi kuralı bulunmaktadır, bu yüzden katılmadan önce kuralları ve ödülleri incelemeniz gerekir.

faceit turnuvalar ile para kazanma
faceit turnuvalar ile para kazanma

Bunlar dışında CS2 de günlük ve haftalık puan sıralamasına göre de ödül dağıtılmaktadır. Günün en çok puan toplayanları ve haftanın en çok puan toplayanları arasında da Faceit puanları dağıtılmaktadır.

Böylece topladığınız puanlar ile istediğiniz itemi alarak, isterseniz Steam platformunda satarak nakite çevirebilir, isterseniz de nakit karşılığı satış gerçekleştirilen güvenilir sitelerden satarak nakite çevirebilirsiniz.

Faceit Para Kazanma ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Faceit Para Kazandırıyor Mu?

Faceit platformu direkt kullanıcılara nakit para vermemektedir ancak platformun kullanıcılara dağıttığı Faceit puanları ile Faceit mağazasından item alıp, itemi satarak nakite çevirebilirsiniz.

Faceit Para Kazanma adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (2 votes)

Yorum yapın

Kombicozum.com smm panel Arizacozum.com Cozum10.com vozol