En İyi Müzik Dinleme Uygulamaları 2023 (İnternetsiz)

En iyi müzik dinleme uygulamaları. 2000’li yıllarda daha internet ülkemizde çok fazla popüler değilken müzikleri kaset satın alarak, kaset çalar cihazlarında dinlerdik. Yeni çıkan bir müzik olduğunda o müziğe ulaşmak için bir kasetçi bulmak çok zordu çünkü popüler müzikler o kadar çok talep görüyordu ki çoğu kasetçi aynı gün kasetlerini tüketiyordu.

İnternetsiz müzik dinleme uygulamaları trendi de İnternetin günümüzde artık tüm evlere kadar gelmesi sayesinde dijital teknoloji kullanarak artık tüm müzikleri evlerimize ve ceplerimize taşıdığımızdan eski önemini yitirmiş durumda, artık bir müzik dinlemek istediğimizde kasetçi kasetçi gezmek yerine kullandığınız müzik uygulaması sayesinde anında dinleyebiliyoruz.

ücretsiz müzik uygulamaları
ücretsiz müzik uygulamaları

Tabi sadece kolaylık müziğe ulaşım anlamında gelmedi ücretsiz müzik kavramının da gelişmesini sağladı, bir kasetçiden bir müziği asla ücretsiz isteyemeyeceğiniz için ücretsiz müzik diye bir olay yakın zamana kadar bilinen bir kavram değildi.

İnternetin dijital teknoloji ile beraber gelişmesiyle bir çok ücretli/ücretsiz müzik uygulamaları çıktı ve birçoğunu da günlük hayatımızda sıkça kullanıyoruz. Şimdi sizler için bu makalemizde ücretsiz internetsiz müzik dinleme uygulamaları , ücretsiz en iyi müzik uygulamaları konularından bahsedeceğiz.

Ücretsiz Müzik Dinleme Uygulamaları💰

Ücretsiz müzik dinleme uygulamaları başlığımızda ücretsiz olarak müzik dinlemek isteyen kullanıcılar için özel olarak hazırladığımız listeden bahsedeceğiz. Şimdi sırasıyla sizlere ücretsiz müzik dinleme programı listemizi anlatalım.

SoundCloud🟢

ücretsiz müzik dinleme uygulamaları
ücretsiz müzik dinleme uygulamaları

Ücretsiz müzik dinleme uygulamaları listemizde ilk platformun ismi SoundCloud. SoundCloud İnsanların kendi yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri, müziklerini paylaşabilecekleri ve dinleyicilere erişebilecekleri bir platformdur.

Kullanıcılar, kaydedilmiş şarkılarını, mix’lerini, remix’lerini ve hatta podcast’lerini SoundCloud’a yükleyebilirler. Birçok ünlü müzisyen, DJ ve prodüktör SoundCloud’u yaratıcı eserlerini dünya çapında kitlelere ulaştırmak için kullanmaktadır.

Platform, müzisyenlerin ve diğer ses sanatçılarının daha geniş bir dinleyici kitlesine erişim sağlamalarına yardımcı olur. SoundCloud platformunun hem ücretli hem ücretsiz planı bulunmaktadır.

SoundCloud uygulamasını ücretsiz müzik dinleme uygulamaları, ücretsiz müzik uygulaması arayan kullanıcılar inceleyebilirler.

FiyatÜcretli/Ücretsiz
Desteklediği PlatformlarWindows, IOS, Android, Mac
Müzik Dinleme Uygulaması İndirmeSoundCloud

MYT Müzik🟡

ücretsiz müzik uygulaması
ücretsiz müzik uygulaması

Ücretsiz müzik uygulaması olan MYT Müzik, Android internetsiz müzik dinleme uygulamaları arasında da ücretsiz müzik dinleme uygulamaları arasında da en popüler uygulamalardan bir tanesidir.

MYT Müzik, kullanıcılara geniş bir müzik kütüphanesine erişim imkanı sunmaktadır. Kullanıcılar, uygulamayı indirerek favori sanatçılarının şarkılarını, albümlerini ve çalma listelerine kolayca erişebiliyor.

Müzik dinleme uygulaması indirme programı arayan kullanıcılar MYT Müzik uygulamasını inceleyebilirler.

FiyatÜcretsiz
Desteklediği PlatformlarIOS, Android
Müzik Dinleme Uygulaması İndirmeMYT Müzik

Audiomack🟠

ücretsiz en iyi müzik uygulamaları
ücretsiz en iyi müzik uygulamaları

Audiomack uygulaması da yine listemizde yer alan diğer uygulamalar gibi ücretsiz müzik dinleme uygulamaları arasında yer almaktadır. Geniş kütüphanesi, basit arayüzü ile bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Ücretsiz en iyi müzik uygulamaları, ücretsiz müzik uygulaması arayan kullanıcıların incelemesi gereken bir platformdur.

FiyatÜcretsiz
Desteklediği PlatformlarWindows, Mac, IOS, Android
Müzik Dinleme Uygulaması İndirmeAudiomack

İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları💣

İnternetsiz müzik dinleme uygulamaları başlığımızda da sizlere internetsiz olarak müzikler dinleyebileceğiniz platformlardan bahsedeceğiz. Listemizdeki uygulamalar ücretsiz internetsiz müzik dinleme uygulamaları ve ücretli internetsiz müzik dinleme uygulamalarından oluşmaktadır.

Shazam🔵

internetsiz müzik dinleme uygulamaları
internetsiz müzik dinleme uygulamaları

İnternetsiz müzik dinleme uygulamaları listemizde Shazam için belki de rakibi olmayan tek uygulama diyebiliriz. Shazam uygulaması direkt size dinlemeniz için müzikler sunmaz, sadece bir melodi, bazı cümleler ile aradığınız müzikleri tespit eder ve size söyler.

Shazam ile istediğiniz müzikleri bulabilir ve indirerek ücretsiz bir şekilde internetsiz dinleyebilirsiniz. İnternetsiz müzik dinleme uygulamaları, ücretsiz internetsiz müzik dinleme uygulamaları arayan kullanıcılar inceleyebilirler.

FiyatÜcretsiz
Desteklediği PlatformlarWindows, Mac, IOS, Android
Müzik Dinleme Uygulaması İndirmeShazam

Fizy🟤

ücretsiz internetsiz müzik dinleme uygulamaları
ücretsiz internetsiz müzik dinleme uygulamaları

Fizy platformu Turkcell kuruluşuna ait bir platformdur ancak Fizy platformunu kullanmak için herhangi bir Turkcell aboneliğinizin olmasına gerek yoktur, herkes Fizy abonesi olabilir.

Fizy platformu sunduğu “Çevrimdışı Mod” özelliği sayesinde internetsiz olarak müziklerinizi dinleyebiliyorsunuz.

İnternetsiz müzik dinleme uygulamaları arasında yer alan Fizy uygulamasını, ücretsiz internetsiz müzik dinleme uygulamaları arayan kullanıcılar da inceleyebilirler.

FiyatÜcretli
Desteklediği PlatformlarWindows, Mac, IOS, Android
Müzik Dinleme Uygulaması İndirmeFizy

Fizy uygulamasında internetsiz müzik dinleyebilmek için çevrimdışı mod özelliğinin hala aktif olup olmadığından emin olunuz.

Deezer⚪️

android internetsiz müzik dinleme uygulamaları
android internetsiz müzik dinleme uygulamaları

Deezer platformu internetsiz müzik dinleme uygulamaları arasındaki en popüler platformdur. Ülkemizde çok fazla kullanılmasa da , dünyada en fazla kullanılan müzik dinleme uygulamaları arasında yer almaktadır.

Global de en iyi müzik dinleme programı olarak gören bir çok kullanıcı da bulunmaktadır. Deezer uygulaması çevrimdışı müzik dinleme özelliği sayesinde kullanıcılarına internete gerek kalmadan müzik dinleme şansı tanımaktadır.

FiyatÜcretli/Ücretsiz
Desteklediği PlatformlarWindows, Mac, IOS, Android
Müzik Dinleme Uygulaması İndirmeDeezer

Reklamsız Müzik Dinleme Programı Listesi⏳

Müzik uygulamalarını anlattığımız makalemizde bu zamana kadar sizlere ücretsiz müzik dinleme uygulamaları ve internetsiz müzik dinleme uygulamaları listesinden bahsettik. Şimdi de bazı kullanıcıların en çok önem verdiği konu olan reklamsız uygulamalar listesinden bahsedeceğiz.

Şimdi sırasıyla sizlere reklamsız müzik dinleme programı listesini anlatalım.

Google Play Music🟣

reklamsız müzik dinleme programı
reklamsız müzik dinleme programı

Google Play Music uygulaması neredeyse tüm Android cihazlarda hazır yüklü bir şekilde gelen bir uygulamadır ve çoğu kullanıcının bu uygulamadan haberi bile yoktur ancak Google Play Music uygulaması sayesinde reklamsız bir şekilde müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

Reklamsız müzik dinleme programı arayan kullanıcılar Google Play Music uygulamasını inceleyebilirler.

FiyatÜcretsiz
Desteklediği PlatformlarAndroid
Müzik Dinleme Uygulaması İndirmeGoogle Play Music

Pandora⚫️

müzik dinleme uygulaması iphone
müzik dinleme uygulaması iphone

Pandora uygulaması reklamsız müzik dinleme programı listemizde ki kişiselleştirme başarısı en yüksek müzik uygulamalarındandır. Kullanıcıların müzik tercihlerine göre yeni müzik önerilerinde bulunabilmektedir.

FiyatÜcretli/Ücretsiz
Desteklediği PlatformlarAndroid, IOS, Windows, Mac
Müzik Dinleme Uygulaması İndirmePandora

Apple Music🔴

müzik dinleme uygulaması apple
müzik dinleme uygulaması apple

Apple Music uygulaması da reklamsız müzik dinleme programlarından bir tanesidir. Apple Music uygulaması IOS ve Mac cihazlara özel olarak geliştirilmiş bir müzik dinleme programıdır.

Apple Music uygulamasını IPhone müzik dinleme uygulaması, Apple müzik dinleme uygulaması arayan kullanıcılar inceleyebilirler.

FiyatÜcretsiz
Desteklediği PlatformlarIOS, Mac
Müzik Dinleme Uygulaması İndirmeApple Music

Müzik Dinleme Uygulaması PC

Müzik dinleme uygulaması PC başlığımızda da sizlere bilgisayarlarınız üzerinden müzik dinlemek için kullanabileceğiniz platformlardan bahsedeceğiz. Listemizde yer alan platformlar kullanıcılar tarafından en çok beğenilen ve en çok kullanılan platformlardır.

Spotify🟢

müzik dinleme uygulaması pc
müzik dinleme uygulaması pc

Spotify uygulaması müzik dinleme uygulaması PC listemizdeki en popüler platformlardan bir tanesidir. Bilgisayarlar üzerinden en çok kullanılan müzik dinleme platformu Spotify’dır. Spotify uygulamasının da hem ücretli hem ücretsiz sürümü bulunmaktadır. Ücretsiz sürümünde reklam bulunmaktadır.

Müzik dinleme uygulaması PC için uygulama arayan kullanıcılar Spotify uygulamasını inceleyebilirler.

FiyatÜcretli/Ücretsiz
Desteklediği PlatformlarWindows, Android, Mac, IOS
Müzik Dinleme Uygulaması İndirmeSpotify

Youtube Music🟡

en iyi müzik dinleme programı
en iyi müzik dinleme programı

Youtube Music platformu adından da anlayacağız üzere Youtube tarafından oluşturulmuş bir platformdur. Youtube Premium üyeliği sayesinde de reklamsız bir şekilde müzikleri dinlemenizi de sağlamaktadır, ücretsiz sürümünde de tahmin edeceğiniz üzere reklamlı bir şekilde müzikleri dinlemektesiniz.

Youtube Music Türkçe müzik açısından en zengin kütüphanelerden bir tanesine sahiptir.

FiyatÜcretli/Ücretsiz
Desteklediği PlatformlarWindows, Android, Mac, IOS
Müzik Dinleme Uygulaması İndirmeYoutube Music

Böylece sizlere detaylı bir şekilde ücretsiz en iyi müzik uygulamaları listesini ve en iyi müzik dinleme programı listelerini anlatmış olduk. Önceliklerinize göre kendiniz için en uygun müzik dinleme uygulamasını seçebilir ve deneyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan bazı içeriklerimiz;

Ücretsiz Müzik Uygulaması ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Ücretsiz Müzik Nereden Dinlenir?

Ücretsiz müzik dinleme platformlarını kullanarak ücretsiz müzikler dinleyebilirsiniz. Bu platformlara örnek olarak; SoundCloud, MYT Müzik, Audiomack platformlarını sayabiliriz.

Hangi Müzik Platformu Daha Kaliteli?

Müzik içeriği açısından en zengin kütüphane Spotify platformunda bulunmaktadır ancak ses kalitesi bakımından en iyi platformlar Apple Music ve Deezer platformları diyebiliriz.

Müzik dinleme uygulamaları adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Mobil bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (12 votes)

Yorum yapın

Kombicozum.com smm panel Arizacozum.com Cozum10.com burun estetiği düğün davetiyesi mizah.org