En İyi Program İndirme Siteleri 2023 *Güvenli

En iyi program indirme siteleri özellikle ülkemizde çok fazla popüler olan ve kullanılan siteler değillerdir. Bunun en başlıca sebebi hala bir çok kullanıcının korsan bir programı cihazına kurduğun da kişisel verilerini ne kadar büyük bir tehlikeye attığının farkında bile olmamasıdır.

Program indirme siteleri olarak kullanıcılar  ne yazık ki çok fazla bilinçli olmadığı için  genellikle korsan sitelerde ki tehlikeli programları ücretsiz olduğu için indirerek kullanmaktadır. Program indirme siteleri de aslında bir nevi ücretli programlara istenilen ücretleri veremeyen insanlar için yada ücretsiz ama orijinal programlar kullanmak isteyen kullanıcılar için oluşturulmuş sitelerdir.

Program İndirme Sitesi Nedir?🟢

Program indirme siteleri genellikle piyasada ücretli olarak satılan programların veya oyunların ücretsiz olarak sunulduğu zamanlarda kendi sitelerinde duyurarak kullanıcıların ücretsiz olarak orijinal bir programı almasını sağlamaktadırlar. Bazı büyük program indirme siteleri bazı şirketlerle anlaşmalar yaparak kendi kampanyalarını oluşturup kullanıcılarına özel fırsatlar sunabiliyorlar.

Program indirme siteleri sadece ücretli bir programı ücretsiz olarak sunmaya uğraşmıyor, aynı zamanda indirime girmiş programları ve oyunları da kullanıcılarına sunarak bilgilendirme yapmaktadırlar.

en güvenilir program indirme siteleri hangileridir
en güvenilir program indirme siteleri hangileridir

Program indirme siteleri bazı zamanlarda dünyada çok popüler olmuş bir programı kısıtlı bir zamanda tamamen ücretsiz lisansını verebilmektedir o yüzden takip edilmesi gereken sitelerdir. Bunun dışında bu siteler bir çok programın indirimini ve ücretsiz lisanslarını duyurdukları için her programı da sırf ücretsiz orijinal diyerek indirmemeniz gerekmektedir.

Tanımadığınız bilmediğiniz programlar da orijinal olsalar bile tehlikeler olabilir o yüzden bilgisayarınıza bir programı kurmadan önce kesinlikle internette araştırmasını yapmalısınız  Program indirme siteleri olarak kendini tanıtan her siteye de güvenmemeniz gerekir sahte programlar içerebilir.

Bu kadar riskin ve tehlikenin yüksek olduğu bir konudur aslında program indirme sitesi konusu. Şimdi geçelim dünyada ki ve ülkemizde ki en güvenilir program indirme siteleri hangileridir? sorusunun cevabını içeren listemize.

Yabancı Program İndirme Siteleri🟡

yabancı program indirme siteleri
yabancı program indirme siteleri

Yabancı program indirme siteleri dünya çapında en çok kullanılan ve kullanıcılar tarafından en çok güvenilen program indirme sitelerinden oluşmaktadır. Yabancı program indirme sitelerinin amacı orijinal olarak piyasada satılan bazı programları kullanıcılara belirli zamanlarda ücretsiz olarak dağıtmak diyebiliriz. O yüzden bu tarz sitelere ücretsiz program indirme siteleri de diyebiliriz.

Yabancı Program İndirme Siteleri
Giveaway Of The Day
SharewareonSale
BitsDuJour

Giveaway Of The Day

Giveaway Of The Day sitesi hem yabancı program indirme siteleri hem de uygulama indirme siteleri arasında yer almaktadır ayrıca mobil oyunlar için ücretsiz indirme seçenekleri sunuyorlar. Genelde belirli bir süre içerisinde içerikleri ücretsiz sunuyorlar.

SharewareonSale

SharewareonSale güvenilir program indirme siteleri arasındaki en popüler sitedir. Globalde en fazla ziyaretçisi olan sitelerden bir tanesidir. SharewareonSale hem bir çok programı ücretsiz olarak sunuyor hem de bazı programlar için indirimli fiyat sunuyor.

en iyi program indirme siteleri
en iyi program indirme siteleri

BitsDuJour

BitsDuJour sitesi eskiden genelde ücretli programlar için ücretsiz seçenekler sunabilen sitelerden bir tanesiydi ancak günümüzde artık çoğunlukla ücretli programlar için indirimli fiyat listeleri sunuyorlar. Yine de hala ücretsiz olarak sundukları bazı programlar yer almaktadır. Orijinal programlar sundukları için virüssüz program indirme siteleri arasında yer almaktadır.

Uygulama İndirme Siteleri🟠

uygulama indirme siteleri
uygulama indirme siteleri
Uygulama İndirme Siteleri
Auslogics Software
Google Play Store

Auslogics Software

Auslogics Software aslında kendi programlarını piyasaya süren bir şirkettir. Bu şirketin web sitesinin listemizde yer almasının en büyük sebebi hem bir çok programlarını ücretsiz olarak sunmaları hem de tüm programlarında indirimli fiyatlar sunmaları diyebiliriz ayrıca orijinal programlar oldukları için uygulama indirme siteleri arasında yer almaktadırlar.

Google Play Store

Uygulama indirme siteleri arasında çoğu kullanıcının Google Play Store’u görmeyi beklemediğini düşünüyoruz ancak Google Play Store orijinal uygulama ve orijinal oyun indirme konusunda şuan piyasadaki en popüler sitelerden bir tanesidir. Android uygulama indirme programı olarak kullanabileceğiniz güvenilir en iyi seçenektir.

Rus Program İndirme Siteleri🔵

rus program indirme siteleri
rus program indirme siteleri

Rus program indirme siteleri dünya çapında çok popüler olan sitelerdir çünkü Rus program siteleri orijinal programlar yerine kullanıcılarına virüslü programlar sunmalarıyla tanınır. Bu tarz siteleri hiçbir zaman desteklemediğimiz için tabiki de makalemizde yer vermeyeceğiz, her zaman güvenilir ve orijinal program indirme sitelerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Crackli Program İndirme Siteleri🔴

crackli program indirme siteleri
crackli program indirme siteleri

Crackli program indirme siteleri genelde ücretsiz program indirme siteleri olarak kullanılmaktadır, ücretli olan bir programı ücretsiz olarak kullanabilmek için bir çok kullanıcı crackli program indirme sitelerini kullanabiliyor.

Program indirme siteleri arasında yer alan crackli program indirme sitelerini biz asla sizlere tavsiye etmeyiz, bunun en büyük sebebi bedava peynirin sadece fare kapanında olduğunu zamanında çok iyi öğrenmemiz diyebilirim. Site fark etmeksizin bu tarz sitelerin hepsinden uzak durmalısınız.

Güvenilir Program İndirme Siteleri💚

güvenilir program indirme siteleri
güvenilir program indirme siteleri

Güvenilir program indirme siteleri listemizde sizlere genelde Türk yapımı sitelerden bahsetmek istedik çünkü ülkemizde de orijinal programları ücretsiz olarak sunan programlar olduğunu kullanıcılara göstermek ve bu konuda bilinçlendirmek istiyoruz. Listemizde yer alan siteler uzun yıllardır ülkemizde bu konuda hizmet veren en güvenilir sitelerdir.

Tamindir

Güvenilir program indirme siteleri arasında yer alan Tamindir sitesi 2000’li yılların başından beri ülkemizde orijinal program indirme sitesi olarak hizmet vermektedir. Hem sitenin Türkçe olması hem barındırdığı program ve oyun çeşitliliği açısından bulabileceğiniz en iyi ücretsiz program indirme siteleri arasında yer almaktadır.

ücretsiz program indirme siteleri
ücretsiz program indirme siteleri

Gezginler

Güvenilir program indirme siteleri arasında yer alan bir diğer web sitemizin ismi Gezginler. Gezginler web sitesi de Tamindir sitesi gibi çok köklü ve eski web sitelerden bir tanesidir. Gezginler sitesine ayrıca program indir sitesi de denilmektedir çünkü genelde bir çok programda direkt indirme seçeneği sunabilen sitelerden bir tanesidir.

Makalemizde yer alan siteler bize göre alanlarında en iyi olan sitelerdir ancak bu tamamen güvenilir oldukları anlamına gelmez, hangi siteyi kullanacak olursanız olun tüm sorumluluğun sizde olduğunu unutmayınız.

Program indirme siteleri hakkında tüm detayları uygulamalı olarak ve izleyerek incelemek isterseniz de aşağıdaki videomuzu da izleyebilirsiniz.

YouTube video

Böylece sizlere detaylı olarak piyasada bilinen ve kullanılan tüm sitelerden bahsetmiş olduk. Sizlerin de bildiği ve daha iyi olduğunu düşündüğünüz siteler varsa yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan bazı içerikler;

Program İndirme Siteleri ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

En güvenilir program indirme siteleri hangileridir?

En güvenilir program indirme siteleri Tamindir, Gezginler başta olmak üzere yabancı siteler olan SharewareonSale, Giveaway of the day sitelerini sayabiliriz.

Yabancı program indirme siteleri hangileridir?

Yabancı program indirme siteleri arasında en popüler olan ve en çok kullanılan program indirme siteleri SharewareonSale ve Giveaway of the day siteleridir.

En iyi program indirme siteleri adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için İnternet bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (12 votes)

“En İyi Program İndirme Siteleri 2023 *Güvenli” üzerine 3 yorum

  1. uzun zamandan beri kullandığım bir program sitesidir. Gezginler ilk göz ağrımdır. Bu iki sitesi tavsiye etmek isterim. Kolay gelsin.

    Cevapla

Yorum yapın

Kombicozum.com smm panel Arizacozum.com Cozum10.com burun estetiği düğün davetiyesi mizah.org