panic-buton-eklentisi-nedir

PanicButton-Chrome Eklentileri Tanıyalım #2

PanicButton-Chrome Eklentileri Tanıyalım #2 serimizde bugün Panic Button’u eklentisi’ni detaylı bir şekilde anlatacağız. Panic Button un yapımcısı hidemyass.com  ‘dur. Panic Button eklentisi Tek bir tuşla tüm sekmelerinizi tek seferde gizlemeyi ve daha sonra geri yüklemenizi sağlar. PanicButton sizler için tüm sekmelerinizi tek seferde gizlemeyi sadece tek bir tuşla hallediyor. Daha sonra ayrı bir klasörde yer imi olarak kaydedilir. Bundan sonra PanicButton yeşile döner ve size o anda kaç sekmenin gizlendiğini gösterir.

panic-buton-eklentisi
panic-buton-eklentisi

PanicButton’a tekrar tıkladığınızda daha önce saklamış olduğunuz tüm sekmeler geri yükleyebilirsiniz. Eğer sekmelerinizi geri yüklemek istemiyorsanız sadece Chrome’un “Diğer yer imleri” klasörünün altındaki “temporary Panic” klasörünü silebiliyorsunuz. Eğer isterseniz PanicButton’un klavye kısayolunu kullanabilirsiniz. Tüm sekmelerinizi gizlemek ve ya göstermek için sadece F4’ye basın. (şimdilik sadece http(s):// ile başlayan sayfalarda kullanılabilir).

PanicButton Google eklentileri arasında benzeri fazla bulunmayan güzel düşünülmüş bir eklenti bu yüzden makalesi’ni yazmayı düşündüm umarım sizde memnun kalmışsınızdır.

Eklentiyi buradan Google Chrome uygulamanıza ekleyebilirsiniz.

 

 

Yorumlar (1 Yorum)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.