İnternetsiz Whatsapp Kullanımı

internetsiz-whatsapp
Abone Ol 

İnternetsiz Whatsapp Kullanımı.İnternet Whatsapp üzerinden, ücretsiz Whatsapp mesajlaşma ve web kullanmadığınızda bu makaleyi aramak istediğimiz kişi olabilirsiniz.

WhatsApp-an internet-use
  • Mobil Ağlar bölümünde Erişim Noktası Adları’nı tıklayın.
  • Ekranın sağ üst kısmındaki “ekle” yi tıklayın

*Görünen ekrana aşağıda yazdığım bilgileri girin;

 Name:  WhatsApp

APN:  Internet

Proxy:  127.0.0.01

Port:  8080

Bu bilgileri girdikten sonra, oluşturduğunuz profili kaydedin ve Erişim Noktası Adları bölümünden Whats App’ı seçin.

Whatsapp’ı seçtikten sonra Mobil Verilerinizi açın, ancak bu Mobil Veriler İnternetinizden yemeyecektir, ancak Whatsapp’ı seçtiğimiz için ondan yiyecek, bu yüzden İnternet’ten hiçbir şey gitmeyecek.

UYARI: Oluşturulan Erişim Noktasını sadece Whatsapp kullanırken açık tutun onun dışındaki İnternet kullanımlarında kesinlikle Eski haline getirmelisiniz yoksa İnternetiniz çalışmaz!

Bu yazımızdaki anlatımları dikkatli okumanızı hassas bir konu olduğunu dikkat edilmemesi halinde sorunlar çıkabileceğini lütfen unutmayın.

Çoğu Operatörler Whatsapp kullanımını paket olarak satmaya çalışmaktadır aslında teknik olarak yapılanlar aynıdır sadece ücretsizdir.

İnternetsiz Whatsapp Kullanımı olayı kullandığınız cihaz türü farketmeksizin çalışmaktadır. Android İşletim Sistemi , IOS İşletim Sistemi olsun sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Whatsapp Internet’i kullanmanın başka bir yöntemi yoktur. Google olmadan Whatsapp Download biçimindeki başlıklara güvenmeyin.

Şu anda bir Program olarak Ücretsiz Whatsapp mevcut değildir. Bu durumda, makaleyi güncelleyerek sizi bilgilendireceğim.

İnternetsiz Whatsapp Kullanımı” adlı makalemi okuduğunuz için teşekkürler. Yorumlar bölümünde sorun yaşarsanız yazabilirsiniz.

“İnternetsiz Whatsapp Kullanımı” hakkında 2 yorum

  1. whatsapp uygulaması ileride ücretsiz olabilir belkide sonuçta artık whatsapp kullanmayan çok yok ama internet olmayınca sıkıntı bi nevi ve mesajlaşmanın sms olayı gibi bişey olabilir belki ileride

  2. Keşke biran önce Whatsapp normal şebeke hatlarını kullanan sms sistemi gibi bir sisteme dönse.bence buna büyük ihtiyaç var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir