Facebook Hesap Silme

facebook-hesap-silme
Abone Ol 

Facebook Hesap Silme. Facebook hesabınızı tamamen silmek istiyorsanız buradaki adımları uygulayarak hesabınızı silebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Facebook hesabınızı tamamen silmeden önce eğer içerisinde önemli Fotoğraflarınız varsa kesinlikle Facebook hesabınızın bir yedeğini indirin

Çoğu insan Facebook Hesap silmeyi bilmediği için Facebook kayıt dondurma işlemini uyguluyorlar ancak bu kalıcı bir çözüm olmuyor hesabı komple silmek istemeniz de gayet doğal.

Facebook Hesap silmeniz için öncelikle Facebook hesabınızla kendi Facebookunuza girin ardından aşağıda ki linke tıklayarak Hesabınızı kalıcı olarak silmeye gidebilirsiniz ama sakın unutmayın sildiğiniz an hesabınızın geri gelme ihtimali olmayacaktır!!

Eski facebook hesap silme yöntemi olarak da kullanabileceğiniz bir yöntem tek yapmanız gereken eski Hesabınıza Facebook ile giriş yaptıktan sonra verdiğim linke tıklayıp sayfaya gidip Hesabı Sil demeniz yeterli

Yazılım için yazdığım diğer yazıları merak ediyorsanız buradan okuyabilirsiniz. Facebook hesabınızı silme linkine buradan gidebilirsiniz.

NOT: 6 Ay içerisinde Silme talebinde bulunduğunuz hesabınızda giriş yaparsanız Silme talebiniz otomatik geri alınmakta.Facebook Hesap Silme adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir