ücretsiz-site

En İyi Ücretsiz Site Kurma 2020

En İyi Ücretsiz Site Kurma 2020. Web site Yapımcıları’nın bir çocuğunun çok hoşuna giden birşeydir.Ücretsiz bir Web site kurup onun üzerinden para kazanmak peki ücretsiz website kurulabilir mi?

en-iyi-ucretsiz-site-kurma-2020
en iyi ücretsiz site kurma 2020

Bir Web site’nin iyi bir kitleye hitap etmesini istiyorsanız öncelikle o siteyi Profesyonel bir şekilde hazırlamalısınız sitenize giren kişinin ilgisini çekip tutubiliyor musunuz yoksa tutamıyor musunuz? Bu çok önemli bir kriter. O yüzden ilk önce Bir Website için bize gerek olan neler var onları söyleyelim ;

Temel olarak Domain , Hosting , SSL ve bir bitmiş bir Web Site

Ücretsiz Domain Almak

Ücretsiz bir şekilde Website kurmanız için öncelikle ücretsiz bir domain almalısınız. Ücretsiz olarak Domain uzantısı sunan bir siteye buradan ulaşabilirsiniz. Bu siteden asla ve asla kart bilgileri girmeden .tk , .ml , .ga , .cf , .gq uzantılı domainler alabilirsiniz.

ÇOK ÖNEMLİ GÜNCELLEME’]GOOGLE 2018 AĞUSTOS AYINDAN BERİ ÜCRETSİZ DOMAİN UZANTILI SİTELERİN SİTE HARİTALARINI GOOGLE SEARCH CONSOLE ‘ A EKLEMİYOR BU DA SİTENİZİN GOOGLE DA GÖZÜKMEMESİNE SEBEP OLMASI DEMEK

Site haritasının ne olduğu hakkında bir fikriniz yoksa buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

O yüzden ben her zaman 12-13 tl gibi bir fiyata .com domain almanızı tavsiye ederim.

Ücretsiz Hosting Almak

Ücretsiz hosting hizmeti sunan bir siteye buradan gidebilirsiniz. Ücretsiz Hostingler ücretli hostinglere göre özellikleri daha fazla kısıtlanmış hostinglerdir.

Ancak yeni kurulan ve belli bir zaman kitle oluşturmak için geçecek zamanda para verilmesi yerine müthiş bir seçenektir sonradan ücretli hostinge geçmeye karar verirseniz hostinginizi taşıyabilirsiniz.

Hosting taşıma ile alakalı yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz SSL Almak

Ücretsiz SSL almak için burada ki siteye gidebilirsiniz. Bir sitede SSL olmazsa olmazlardan biri haline geldi.Eğer siteniz de SSL olmazsa direk Google siteniz için güvenli değil uyarısı vermeye başlıyor  SSL hakkında daha detaylı bilgi için buradaki yazımı da okuyabilirsiniz.

evet gelelim website kodlama olayına öncelikle eğer kendiniz kodlama biliyorsanız kafanızdaki istediğiniz siteyi zaten ücretsiz bir şekilde kodlayabilirsiniz ancak hiç kod bilginiz yoksa WordPress tabanlı bir site kurmanızı şiddetle tavsiye ederim WordPress açık kaynak kodludur ve ücretsizdir. WordPress’in kendi ücretsiz temalarını kullanabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.