ucretsiz-wordpress-temalar

Ücretsiz WordPress Temaları | Premium Temalar

Ücretsiz sunulan bir çok WordPress Teması bulunmakta ancak bizim bu yazımız da sizlere bahsedeceğimiz WordPress temaları normalde ücretli olarak satılan ve gelişmiş özellikler içeren WordPress Temaları olacaktır.

Gelişmiş özellikler içeren WordPress Temalarına, Premium WordPress Temalar denmektedir. Bu yazımızda sizlere Ücretsiz WordPress Temaları hakkında detaylı bilgiler vereceğim. 

Premium WordPress Temaları denilince benim aklıma direk Envato Market gelmekte çünkü en çok Tema alışverişi bu sitede dönmekte. Envato her ay para karşılığı Premium WordPress Temaları alamayan kişiler için Ücretsiz WordPress Temaları sunmakta ve yayınlamakta.

Düzenli olarak her ay 3 tane Premium WordPress Temasını ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmaktadır. Bu yazımızı ben her ay güncelleyerek her ay ücretsiz olan Premium temalar nelerdir ve ne gibi özellikleri vardır? nasıl indirebilirsiniz gibi sorularınızı yanıtlayacağım.

ücretsiz-wordpress-temaları-2020
ücretsiz-wordpress-temaları-2020

WordPress Tema Nedir

WordPress Temaları bir site değildir.  Sitenizin içinde  çalışan WordPress yazılımını kullanarak sitenin görünümünü ve fonksiyonlarını belirler. Sitenizin dış görünümü diyebilirsiniz aslında bu duruma. WordPress Teması sitenizin temeli gibidir temeli çok iyi olan bir site oluşturduğunuzda sitenizin geleceğinin çok parlak olma ihtimali daha yüksek olur.

WordPress Temalarında Seo Uyumu, Site Hız Optimizasyonu, HTML hataları gibi konular çok önemlidir. 

Sitenizi nasıl hızlandıracağınızı öğrenmek istiyorsanız buradaki eğitim setime göz atmanızı tavsiye etmekteyim. Şuan bu konuda ki tek Türkçe kaynak diyebiliriz.

Ücretsiz Premium WordPress Temaları

Ücretli olarak piyasada satılan yani Premium dediğimiz WordPress Temalarını düzenli olarak ThemeForest Web Sitesinden alacağız. ThemeForest sitesi ENVATO şirketine ait olan bir mağazadır. Bu Siteye tabiki de ilk önce üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz

ThemeForest her ay düzenli olarak Ücretli WordPress Temaları’nın bir kısmını kullanıcılara ücretsiz olarak vermekte ancak bunu belirli tarihler arasında yapmaktalar.

Ücretsiz olan Site Temaları belirlenen tarihten sonra yine eski fiyatına geri dönmektedir.

Ücretsiz olarak aldığınızda size Temalar REGULAR LİSANS sahipli olarak gelmektedir. Bu sayede ücretsiz premium özellikli WordPress Teması arayanlar için çok güzel bir seçenek haline gelmiş oluyor.

Not: ThemeForest Her Ay farklı WordPress Temalarını ücretsiz verdiğini için bu yazı düzenli olarak her ay yenilenecektir. Bu sayede her zaman ücretsiz olan Temaları görebileceksiniz!

Şimdi listemizde ki Ücretsiz WordPress Temalarına geçelim;

Ücretsiz WordPress Temaları:

1) Intrinsic Kişisel Portfolyo Teması:

Intrinsic-ucretsiz-wp-temasi
Intrinsic-ucretsiz-wp-temasi-indir

Ücretsiz WordPress Temaları adlı konumuzda ilk göstereceğimiz Temanın ismi Intrinsic. Portfolyo siteleriyle ilgilenen kişiler için özel hazırlanmış bir wordpress  teması.  Normalde 39 Dolar gibi bir fiyatı olan bu premium temasının genel özelliklerini indirme sayfasından detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Intrinsic WordPress Temasının resmi indirme sayfasına buradan gidebilirsiniz.

2) Mifo Minimal Portfolyo Teması:

mifo-wp-temasi-indir
mifo-ucretsiz-wp-temasi-indir

Ücretsiz WordPress Temaları adlı yazımızın ikinci Teması ise Mifo. Minimal Portfolyo teması isteyenler için tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Normalde 19 dolar gibi bir fiyata satılan bu temayı ve lisansını ücretsiz alabilirsiniz.

WordPress Teması hakkında bilgi almak veya indirmek için Mifo resmi sayfasına buradan gidebilirsiniz.

3)Kloud Çok Amaçlı WordPress Teması:

kloud-wp-temasi-indir
kloud-ucretsiz-wp-temasi-indir

Özel olarak oluşturulmuş Premium içerikli bir WordPress Teması. Çok amaçlı kullanımlar için tasarlanmış bir WordPress Teması. WordPress Teması olarak premium ve ücretsiz alternatif arayan kişiler için Kloud temasına bakabilirsiniz. 59 dolar fiyatıyla satışta bulunmaktadır.

Genel özelliklerine ve İndirme sayfasına Kloud bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Theme Forest Sitesini ziyaret etmek için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.Ücretsiz WordPress Temaları adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Her ay güncelleneceği için düzenli olarak ziyaret  etmenizi tavsiye etmekteyim. Yorumlar kısmından görüşlerinizi belirtmeyi de çok görmeyin lütfen.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.