WORDPRESS KURUMSAL TEMALAR

WordPress temaları arasında en popüler tema türlerinden bir tanesi de WordPress kurumsal temalardır. Kurumsal bir web sitesi kurmak için özel olarak hazırlanan WordPress kurumsal temalar sayesinde hiçbir kodlama bilgisi bilmeden dünyanın en kaliteli web sitesini kurabilirsiniz.

Kurumsal bir web sitesi kurmak istediğinizde ve WordPress altyapısında kurmak istediğinizde seçeceğiniz tema sizin başarınıza veya başarısızlığına büyük bir etken oluşturacaktır.Tema seçimi o kadar önemli bir konu ki kötü bir tema seçmeniz halinde ne kadar iyi seo uygularsanız uygulayın ne kadar düzgün bir site tasarlarsanız tasarlayın hep karşınıza sorunlar çıkacaktır.

Bu sayfamızda da dünyada en çok kullanılan, en çok beğenilen ve benim tavsiye ettiğim Worpdress Kurumsal Temalar listesi hazırlamış bulunmaktayım. Listemizde ki tüm tavsiye ettiğim WordPress kurumsal temalar dünyanın en çok tercih edilen Themeforest sitesinde satışı gerçekleşen temalardır.

Themeforest sitesi her ay düzenli olarak normalde ücretli olarak satılan 3 WordPress temasını belirli süreliğine ücretsiz indirme fırsatı vermektedir. “Ücretsiz Premium WordPress Temaları” adlı yazıma kesinlikle bakmanızı öneririm. Her ay düzenli olarak ücretsiz sunulan Premium WordPress  temaları dışında normalde ücretsiz olarak sunulan WordPress temaları da bulunmaktadır.

Ücretsiz WordPress temaları arasında kendi önerilerimi hazırladığım Ücretsiz WordPress Temaları sayfamızı da incelemelisiniz. 


En İyi WordPress Kurumsal Temalar

Kurumsal bir web sitesi kurmak isteyenler için dünyanın açık ara en popüler satış sitesi olan Themeforest temaları arasından hazırladığım bir listedir. Listede ki tavsiyelerimi SEO kriterleri, Hız optimizasyonu uyum puanları ve özellikler olarak farklı kriterlerde değerlendirerek hazırlamış bulunmaktayım.

Avada WordPress Teması

avada-wordpress-temasi
avada-wordpress-temasi

Avada WordPress teması Themeforest sitesinde de açık ara en çok tercih edilen WordPress kurumsal temadır. Kurumsal WordPress temaları arasında en çok tercih edilmesinin altında sunduğu SEO altyapısı, hız optimizasyonu skoru ve özellikleri bulunmaktadır.

WordPress temalarında bir çok özellik bulunur sizlere özellikleri tek tek burada anlatmayacağım ancak Avada WordPress teması sunduğu özelliklerle kurumsal bir WordPress temasında gerekli olan neredeyse tüm özellikleri sunmaktadır. E-ticaret sitesi olarak kullanabilmeniz için Woocommerce desteği bile sunan bir temadır.

Tüm Premium temalarda olduğu gibi Avada WordPress teması da sürekli güncelleme alan bir WordPress temasıdır. Bu konuyu bir çok web site sahibi atlamakta ve önemsememekte ancak bir temanın düzenli güncelleme alması çok önemli bir konudur. Hiçbir teknoloji yerinde sabit durmuyorken sizin temanızın desteği sabit kalırsa zamanla her konuda sitenizin geri kalma ihtimali çok yüksek olabilir.

O yüzden Worpdress kurumsal tema arayanlara en iyi önerim Avada WordPress temasıdır. Avada WordPress teması hakkında daha fazla bilgi almak veya satın almak için Avada WordPress sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Not: WordPress konusuna çok hakim değilseniz tüm WordPress sitelerinde olması gereken  SEO eklentilerini “En İyi 3 SEO Eklentileri” adlı yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.


Enfold WordPress Teması

enfold-wordpress-tema
enfold-wordpress-temasi

Enfold WordPress teması sizlere önereceğim 2. WordPress kurumsal temadır. Enfold WordPress teması aslında direk bir kurumsal tema diyebileceğimiz bir tema değil çünkü Enfold teması çok amaçlı bir WordPress temasıdır yani Enfold WordPress teması ile bir çok farklı türde web sitesi kurabilirsiniz ve bu site türlerinden bir tanesi de WordPress kurumsal temalardır.

Enfold WordPress teması çok amaçlı bir web sitesi olsa da kurumsal wordpress temaları arasında en çok satılan 2. WordPress temasıdır. Enfold WordPress temasını satın almak ve hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için Enfold WordPress sayfasını inceleyebilirsiniz.

Arizacozum.com istanbul firmaları su yumuşatma cihazı Cozum10.com smm panel Kombicozum.com Adıyaman Tütünü