WORDPRESS FİLM TEMALARI

WordPress film temaları son zamanlarda popülerliğini iyice arttırmış durumda. Filmleri  veya dizileri yayınlayabilmek için bir site oluşturmak normal şartlarda iyi derecede kodlama bilgisi gerektiren bir durum ancak WordPress sayesinde hiçbir kodlama bilgisi bilmeden film sitesi oluşturabilirsiniz.

Piyasada o kadar fazla çeşitte WordPress temaları bulunmakta ki  hangi temayı kullanacağınıza karar vermek gerçekten zor oluyor. Eğer WordPress konusuna çok fazla hakim değilseniz ve ilk kez WordPress bir web sitesi kurmaya çalışıyorsanız büyük ihtimalle SEO, Web Site hızı, Responsive tema gibi özelliklerden haberiniz yok.

WordPress temaları hakkında ön araştırma yapmadan sadece tasarımsal açıdan değerlendirip ücretli veya ücretsiz bir tema seçmişseniz size üzülerek söylemeliyim ki şimdiden siteniz diğer sitelerin karşısında bir adım geride. WordPress tema seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken temanın sunduğu SEO altyapısı, Hız Optimizasyonu, Responsive yani hassas tema olup olmadığı gibi bir çok faktör bulunmaktadır tabi ki en son aşama da da tasarım olarak en çok sevdiğiniz temayı seçmeniz kalacaktır.

wordpress-film-temasi
wordpress-film-temalari

WordPress film temaları sayfamızda sizler için tüm faktörleri göz önüne alarak piyasada en çok başarı yakalamış wordpress temaları arasından bir kaç tanesini liste halinde hazırlamış bulunmaktayım. WordPress tema seçimi yapmadan önce kendinize sormanız gereken ilk soru ücretsiz wordpress temaları arasında en iyi temayı kullanmak mı yoksa ücretli yani premium wordpress temalarından en iyi temayı siteniz için kullanmak mı?

Eğer ücretsiz WordPress temaları arasında en iyi temayı arıyorsanız ücretsiz WordPress temaları sayfamıza giderek en iyi temaların listesini göreceksiniz ancak ben bu işi profesyonel yapmak istiyorum tüm özelliklere sahip bir tema almak istiyorum sadece hangi tema en iyisi onu bilmiyorum diyorsanız da aşağıda ki listemize kesinlikle göz atmalısınız.

En İyi WordPress Film Temaları

WordPress ile neredeyse tüm sektörler için özel olarak hazırlanmış hazır temalar bulunmaktadır. Film sitesi kurmak isteyenler içinde özel olarak hazırlanmış Premium WordPress temaları bulunmaktadır. Listemizde ki film temaları film sektörü alanında en çok tutulan ve en iyi başarıyı göstermiş film temalarıdır. 

1) Vodi WordPress Teması

vodi-wordpress-temasi
vodi-wordpress-temasi

Vodi WordPress teması film sitesi kurmak isteyenler için mükemmel bir wordpress tamasıdır. Film sitesi için özel olarak hazırlanmış bir tema olması dışında Themeforest sitesinde de en çok satılan WordPress temalarından bir tanesi olmuştur. WordPress tabanlı bir Film&TV sitesi kurmayı düşünüyorsanız kesinlikle demolarını ve özelliklerini incelemeniz gereken bir temadır.

Themeforest sitesinde şuan için 59 dolar fiyatında satılmaktadır.

Satın Al: Vodi


2) Vayvo WordPress Teması

vayvo-wordpress-temasi
vayvo-wordpress-temasi

Video tabanlı web sitesi oluşturmak isteyenler için Vayvo en iyi seçeneklerden bir tanesidir. WordPress film temaları arasında hem en çok satılan WordPress temaları arasına girmeyi başarmış bir temadır hemde müşteri memnuniyetinde tam puan almayı başarmış bir temadır.

Vayvo Temasının da bir çok özelliği bulunmakta ancak sayfamız çok uzun olmasın diye tek tek özellikleri belirtmiyorum zaten detaylı özellik incelemesi yapmak isterseniz aşağıdaki satın al kısmından satış sayfasına ulaşabilirsiniz. Şuan için 69 dolar fiyatında satılmaktadır.

Satın Al: Vayvo


3)SuperFlick WordPress Teması

superflick-wordpress-temasi
superflick-wordpress-temasi

Superflick WordPress teması diğer WordPress temalarına göre daha yeni piyasaya çıkmış bir Worpdress temasıdır. Superflick WordPress teması tasarımları diğer Worpdress film teması tasarımlarına göre daha farklı tasarımları sahiptir ayrıca hız optimizasyonu konusunda da şuan için daha iyi performans gösteren bir WordPress film temasıdır.

Superflick WordPress temasının şuan için 69 dolarlık bir satış fiyatı bulunmaktadır. Detaylı özelliklerine ulaşabilmek ve satın almak için aşağıda ki bağlantıya tıklayabilirsiniz;

Satın Al: Superflick


Premium WordPress temaları listemizi çok uzun tutmak istemedim fiyat olarak dolar bazlı olduğu için yüksek gelebilir ancak profesyonel bir işe girişmek istiyorsanız WordPress film temaları için ödeyeceğiniz bu tutarlar gerçekten çok uygun fiyatlar olacağını zamanla sizde göreceksiniz.

Dünyanın açık ara en popüler WordPress tema satış platformu olan Themeforest web sitesi her ay düzenli olarak toplam üç tane Premium WordPress temasını ücretsiz olarak indirmenize izin vermektedir eğer yukarıda ki liste fiyatları sizler için yüksek geldiyse Premium  Ücretsiz WordPress Temaları sayfamıza giderek ücretsiz olan WordPress temalarını inceleyebilir isterseniz de indirip istediğiniz kadar web sitesinde kullanabilirsiniz.

Sitemizde ki diğer WordPress tema listelerimiz şu şekildedir ;

WordPress temanızın kurulumunu gerçekleştirdikten sonra ilk yapmanız gereken adımlardan bir tanesi de siteniz için en iyi SEO eklentisini sitenize yüklemeniz olacaktır ancak piyasada bir çok farklı SEO eklentisi bulunmaktadır. En iyi WordPress SEO eklentileri sayfamıza giderek SEO eklentilerini incelemenizi tavsiye etmekteyim.

Arizacozum.com istanbul firmaları su yumuşatma cihazı Cozum10.com smm panel Kombicozum.com Adıyaman Tütünü