steam-yeni-kütüphane-indir

Steam Yeni Kütüphanesine Kavuştu

Steam Yeni Kütüphanesine Kavuştu. Geçtiğimiz günlerde hatırlayacağınız üzere Steam Beta Kütüphane 17 Eylülde Gelicek adlı bir yazı paylaşmıştım sizinle. Steam 17 Eylül itibari ile yeni kütüphane arayüzüne kavuşmuş oldu.

yeni-steam-kütüphanesi-resmi
yeni-steam-kütüphanesi-resmi

 

Öncelikle Steam Beta Kütüphanesi tasarımını kullanabilmek için buradaki sayfaya gidip Betaya Katıl butonuna tıklamanız gerekmektedir.

steam-beta-katılma-yolu
steam-beta-katılma-yolu

Ardından yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi bir kısım karşınıza çıkacak Beta Katılımcı kısmında resimde ki gibi Steam Beta Update  yazmıyorsa DEĞİŞTİR butonuna tıklayıp seçmeniz gerekmektedir. Eğer yapamadıysanız burada Gif olarak yapımı gözükmektedir.

Steam 17 Eylül Akşam saat 8 civarında yeni Beta Kütüphanesine kavuştu. Steam Kütüphanesinin Arayüz Tasarımı yukarıdaki resimden de gördüğünüz üzere eskisine göre çok çok daha modern kullanışlı olmuş.

Yeni Kütüphane de neler farklı eski arayüze göre neler değişti sizlerle şimdi sırasıyla bunları paylaşacağım;

1-Kütüphanenizin Tüm Potansiyelini Kullanın

steam-yeni-kütüphane-nasıl-eklenir
steam-yeni-kütüphane-nasıl-eklenir

Yeni Steam kütüphanesi kütüphanelerimizin bizim için çok değerli olduğu görüşüyle tasarlandı. Bazı müşterilerimizin kütüphanelerinde 15 yıl boyunca biriken oyunlar yer alıyor. Steam kütüphaneniz, bütün arkadaşlarınızın oynadığı favori AAA oyunlardan sadece sizin bayıldığınız tek kişilik bağımsız sanat projelerine kadar bütün oyun geçmişinizi barındırıyor. İyi bir kütüphane toz tutmamalıdır; iyi bir kütüphanede aradığınız şeyi bulabilmeli ve iyi vakit geçirmelisiniz. Oyunlarınızla ilgili en güncel bilgilere ulaşmak istediğinizde, arkadaşlarınızla oynayacak oyun aradığınızda veya oyununuzun oyun topluluğunda neler olup bittiğini öğrenmek istediğinizde kütüphaneniz size bütün bu konularda destek olabilmelidir. Bugün size, kütüphaneye gelen en büyük değişikliklerden bahsetmek ve yukarıda bahsettiğimiz şeyleri nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatmak istiyoruz.

Steam

2-Yeni Bir Perspektif

steam-beta-kütüphanesi-nasıl-eklenir
steam-beta-kütüphanesi-nasıl-eklenir

Fark edeceğiniz ilk şey muhtemelen kütüphane için tasarladığımız harika ana sayfa olacak. Yeni kütüphaneyle oyun güncellemelerinize, son oynadığınız oyunlara, arkadaş aktivitesine ve koleksiyonlarınıza hızlı erişim kazanırsınız.

Steam

3-Oyunlarınızla Ve Arkadaşlarınızla Bağlı Kalın

steam-beta-kütüphane
steam-beta-kütüphane

Oyunlarınızda gerçekleşen değişikliklerden her daim haberdar olmayı ve kimlerin neler oynadığını görebilmeyi sizin için daha da kolay bir hâle getiriyoruz. Steam'de en sevdiğiniz özelliklerden birinin, oyunlarınız zamanla değişirken oyunlarınızla sürekli etkileşim hâlinde olmak olduğunu biliyoruz. Yeni kütüphane sayesinde sadece bir oyunun güncellenip güncellemediğini kolayca görmekle kalmayacak, yeni etkinlikler özelliğiyle birlikte bu güncellemenin ne olduğunu ve oyuna neden tekrar şans vermeniz gerektiğini göreceksiniz.

Steam

4-Etkinlikler Sayesinde Oyunlarınızdan Haberdar Olun

beta-steam-kütüphanesi
beta-steam-kütüphanesi

Bu güncellemeleri oyuncularımıza ve geliştiricilerimize göstermek oldukça önemli. Eğer bir geliştiriciyseniz, oyununuzla ilgili yaptığınız bir güncellemeyi oyunculara duyurmak şimdiye kadar pek kolay değildi, özellikle oyuncu farklı bir oyuna geçmişse. Ancak artık kolay. Bugünden itibaren geliştiriciler yeni etkinlik oluşturma araçlarına erişim sahibi olacak. Bu etkinlikler doğrudan yeni kütüphanede belirecek.

Yeni etkinlik araçlarıyla ilgili daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz. Tabii her etkinliğin büyük bir güncelleme olmasına da gerek yok. Yeni etkinlik aracı size oyuncularınızla etkileşime geçebilmek ve geliştirici canlı yayınları, topluluk mücadaleleri paylaşmak ya da enteresan bir hayran çizimini öne çıkarmak gibi farklı imkânlar sağlayacak.

Steam

Evet Steam Yeni Kütüphanesi için bizlere sunduğu özellikleri bu şekilde açıklamakta. Steam Yeni Kütüphane tarzına Kavuştu ve aynı zamanda tabiki Oyunseverler de kavuşmuş oldu.

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim.

Yorumlar (2 yorum)
kilci

iyimiş sevdim

    Colaker28
    Colaker28 Cevapla

    Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Teknoloji ›