pass-servisi-2020

Google Pass 2020

Google Pass 2020

google-pass-2020
google-pass-2020

Google Pass,  Google Play Store için oluşturulmuş bir servis. Google Pass ile abonelik tarzında düzenli bir ödeme yaparak Oyun içi reklamlardan ve uygulama içi satın alma öğelerinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Servis temelde bu şekilde çalışmakta. Ayrıca servis Hesabınızı aile üyelerinden 6 kişiye daha erişim yetkisi vermenizi sağlıyor. Bu sayede de aile içerisinde servisi tek tek satın almanıza gerek kalmamış olacak.

Play Store uygulamasındaki oyunları veya uygulamaları çok sık kullananlar için düzenli bir aylık ödeme ile servislerin oyun içi öğeleri ve reklamlarından kurtulabilirsiniz.Bu sayede de daha verimli ve daha iyi bir oyun deneyimi yaşamış oluyorsunuz.

Google Pass Nedir

google-pass-nedir
google-pass-nedir

Şuan için sadece ABD da kullanılabilen ücretli bir servis. Amerika da aylık 5 dolar gibi bir ücretle kullanılabilmekte. Uluslararası servis olarak çok yakın zamanda tüm dünya da aktif olarak kullanılmaya başlanılacağı duyuruldu. Güncelleme olduğunda buradan yazıyı güncelleyerek son durum paylaşılacak.

Bu servisi kullanabilmek için Android İşletim Sistemli bir cihaza sahip olmanız gerekmekte. Android İşletim Sistemi’nin olmadığı cihazlarda çalışmamakta.

Buradan bedava oyun veren siteler adlı yazımı okuyabilirsiniz.

NOT: Google Play Store’un en az 16.6.25 sürümüne Android İşletim Sisteminin en az 4.4 sürümüne sahip olmanız gerekmekte.

Tanıtım Videosunu izlemek isterseniz ;

Servis sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler.

Yorumlar (3 yorum)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.