google-ücretsiz-internet-veriyor

Google Bedava İnternet Veriyor

Google Bedava İnternet Veriyor.Google farklılık yaratmaya ve yeniliklerini arttırmaya devam ediyor. Google geçtiğimiz zamanlarda bir etkinlikte bedava İnternet dağıtmaya başlayacaklarını ve herkesin İnternet sahibi olmasını sağlayacaklarını belirtmişlerdi.

Google-Station-nedir
Google-Station-nedir

Google herkese hızlı internet sloganıyla Google Station yani Google İstasyonu adı altında ücretsiz internet dağıtmaya başlıyor.Proje ilk olarak  Hindistan , Tayland ve Meksika da başlatıldı ve şuan uygulanmakta.

Google bir sonraki ülke olarak Filipinler‘i seçtiklerini ve artık Filipinin de Google Station dan faydalanacabileceğini açıkladı ancak Google Station hizmetine bağlı birinin en fazla 30 dk kalabileceği ve yeniden kullanabilmek için yeniden giriş yapması gerektiklerini söylediler bu sayede İnternette ki yoğunluğu azaltıp hızlı internet kullanılması amaçlanıyor. Google Station’un sağladığı internete mobilden de diğer cihazlarınızdan da girebilirsiniz.

Bu hizmetin Türkiye de ise ne zaman hizmete gireceği ne yazikki belli değil ilerleyen zamanlar da bir bilgi gelirse bu yazıdan güncelleme yapıp duyuracağım.Diğer yazılarımada değer verip birkaç dakikanızı ayırırsanız çok mutlu olurum buradan Teknoloji konusu altındaki yazılarıma bakabilirsiniz.Okuduğunuz için teşekkürler 🙂

 

Yorumlar (2 yorum)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.