Gather’de Bizi Takip Edin

colaker-net-gather-da-bizi-takip-edin
Abone Ol 

Colaker net olarak takipçilerimize daha kolay ulaşabilmek adına Türkiye’nin en popüler haber platformlarından bir tanesi olan Gather ile işbirliğine gitmiş bulunmaktayız, bundan böyle artık gather platformu üzerinden colaker net’in tüm içeriklerine ulaşabileceksiniz.

Gather uygulaması üzerinden bizi takip edin, böylece her zaman tüm içeriklerimize kolayca ulaşma şansını yakalayabilirsiniz.

Gather Uygulaması Nedir? (Bizi Takip Edin)

Gather uygulaması Türkiye’nin en iyi haber platformlarından bir tanesidir. Colaker net olarak haber platformları arasında yer alarak blog sitemize ait içeriklere de daha kolay bir şekilde ulaşmanızı hedeflemekteyiz.

Gather uygulaması üzerinden takip ettiğiniz kaynaklar kısmına Colaker net’i eklemeniz yeterli olacaktır. Colaker net blog sitemizi Gather uygulamasında Teknoloji kategorisi altında bulabilirsiniz. Eğer teknoloji kategorisinde göremiyorsanız direk arama kısmına “Colaker net” yazarak sitemize ulaşabilirsiniz.

colaker-net-bizi-takip-edin
colaker net sitesini takip edin

Gather IOS ve Android uygulamalarını App Store yada Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Bizleri Gather uygulaması dışında Facebook, Twitter, Yaay ve Youtube üzerinden de takip edebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımız dışında Colaker Net blog sitemizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz. Yazımızın başında yer alan Google news simgesine tıklayarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir