gather-colaker-net

Colaker Net Gather ile İŞ Birliği Yaptı

Colaker Net olarak bildiğiniz üzere siz değerli kullanıcılarımıza nasıl daha iyi hizmet veririz diye sürekli düşünüyoruz.

Colaker Net Ailesi olarak sizlerin mobilden bizlere daha kolay ulaşmanız için Türkiye’nin Haber Ve Dergiler Kategorisinde en çok indirilen uygulamalarından biri olan Gather ile anlaşmış bulunmaktayız. Bundan böyle Colaker Net yazılarımızı Gather Uygulamasından da takip edebileceksiniz.

Web Sitemizde ki içerikleri Gather Uygulaması üzerinden  şu adımları izleyerek takip edebilirsiniz ;

Kaynak Ekle > Ülke Seç (Türkiye) > Kategori Seç (Colaker Net) >Colaker Net. Bu adımları izleyerek Tüm yazılarımızı takip edebilecek ve içeriklerimize ulaşabileceksiniz artık.

Gather Mobil uygulamasını IOS ve Android uygulama marketi üzerinden indirebilirsiniz. Linkler aşağıda verilmiştir ;

AndroidIOS

 

Gather Uygulaması Nedir

Gather, Türkiye’den ve Dünyadan çok sayıda haberi ve radyoyu dilediğin kategoride belirlediğin kaynaklardan en doğru ve en kolay şekilde sunan kişiselleştirilmiş ücretsiz haber okuma ve radyo dinleme uygulamasıdır.

Bu uygulama ile birçok kategoride aradığın tüm haberler ve radyolar artık tek bir uygulamada ve her an yanında. Gather sana sadece seçtiğin haber kaynaklarından istediğin kategorideki haberleri sunarak kişiye özel haber okumanın eşsiz deneyimini sunar.

gather-uygulaması
gather-uygulaması

Kullanıcı dostu, şık ve basit tasarımı ile en sevdiğin haberleri okurken bir yandan da yüzlerce radyo istasyonundan favori radyolarını dinleyebilirsin. Ana sayfa akışına düşen haberlerin detayına girip okuyabilir, favorilerine alabilir veya arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Senin için sürekli güncel tutulan kategori ve haber kaynaklarından her an zevkine göre ekleyip çıkartabilirsin. Son dakika haberlerinden özenle seçilmiş bildirimler ile haberdar olabilirsin.

Gather’ın Ana Özellikleri ;

  • Gather profesyonel tasarıma sahiptir
  • Türkiye ve dünyadan en popüler haber kaynaklarını tek bir uygulamada kolayca önüne gelir
  • Haberini okurken yüzlerce radyo içinden favori radyonu dinlersin, üstelik radyo arka planda da çalışır
  • Sana en iyi deneyimi yaşatmak için arka planda profesyonel ekipler 7/24 çalışır
  • Gather kendini ve kaynaklarını sürekli güncel tutar

 

Gather’ın Başlıca Özellikleri

Son Dakika Bildirimleri: Gather en güncel ve önemli haberleri sana anlık bildirim olarak iletir. Her an bilgi sahibi olmanı ve dünyayı takip etmeni sağlar. Merak etme deneyimli ve profesyonel ekiplerce oluşturulan Gather seni sıkmadan haberdar etmek için hangi sıklıkta bildirim yollaması gerektiğini bilecek şekilde tasarlandı.

Gelişmiş Arama: Gelişmiş arama özelliği sayesinde Gather istediğin içeriğe kolayca ulaşma imkanı verir.

Duygu Paylaşımı: Gather senin beğenini toplar ve duygularını paylaşma imkânı sunar, dilediğin haberi paylaşıp arkadaşlarının haberdar olmasını sağlayabilirsin

Favoriler: Dilediğin haberi anında favorilerine kaydedip sonra okuyabilir veya arkadaşlarına gösterebilirsin.

Yenilenme ve Yönetim: Gather sana en iyi haber okuma ve radyo dinleme deneyimini sunmak için kendisini daima canlı ve güncel tutar. Tasarımıyla, kaynak yönetimiyle ve getirdiği yeniliklerle büyük ve sürdürülebilir hedefleri olan Gather arkasında deneyimli ve senin beğenini en yükseğe koymuş profesyonel bir organizasyon barındırır.

Foto Galeri: Gather sana en iyi kaynaklardan oluşan bir fotoğraf galerisi deneyimi yaşatır. Araba, yaşam, doğa, seyahat, popüler, ilginç vb.. gibi birçok kategoriden oluşan galerimize mutlaka göz atın.

Tarafsız ve Uluslararası Haber: Gather Türkiye ve dünyadan birçok farklı kaynaktan size haberler sunarak tüm dünyadan haberdar olmanıza olanak verir. Gather bunu yaparken tamamen tarafsız ve bağımsız hareket eder. Gather bünyesinde herhangi bir ideoloji barındırmaz.

Radyo: Gather’da Türkiye’den ve dünyadan Pop, Rock, Jazz, Klasik, R&B, Slow, Arabesk vb. birçok kategoride radyo kanalları bulabilir ve dilediğince dinleyebilirsin. En sevdiğin radyoları sık kullanılan bölümüne alabilir ve her an ulaşabilirsin.

ve daha fazlası…

Gather’ın Web Sitesine de aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Gather

Gather hakkında daha fazla bilgimi öğrenmek istiyorsunuz  aşağıdaki videoya bakabilirsiniz ;

 

 

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Teknoloji ›