PROJELERİM

Projelerim sayfasında bu zamana kadar hayata geçirdiğim projelerim yer almaktadır. Projelerim sayfasını ziyaret eden tüm okuyucularıma yayınladığım tüm projelerin indirimli veya ücretsiz fiyatlarını sunmaktayım. Bu sayede beni ve sitemi takip eden , projelerime ilgi gösterip zamanını ayırarak göz atan tüm okuyucularıma özel fırsatlar sunma şansı yakalamış oluyorum. Aşağıda yer alan tüm projeler bana ait projelerdir ve colaker.net okuyucusu olarak aşağıdaki tüm projelerime indirimli veya ücretsiz bir şekilde erişebileceksiniz

1)Wordpress Site Hızlandırma Eğitimi

WordPress tabanlı web siteler için kaçırılmayacak bir eğitim seti diyebilirim. Tam kapsamlı şekilde tüm detaylarıyla sizler için “WordPress Site Hızlandırma” eğitim seti oluşturmuş bulunmaktayım. Eğitim setimizi alarak tüm sitelerinizi kendiniz çok rahat bir şekilde hızlandırabilecek ve bu sayede hem site hızlandırma ücretlerinden kurtulacak hem de kendiniz öğrenmiş olacaksınız.

Neden Eğitimi Satın Almalısınız?

 • Siteniz daha hızlı açılacak.
 • Sitenizin hemen çıkma oranları düşecek.
 • Aynı zamanda Google’ın en çok önem verdiği 3 seo kriterinden bir tanesidir. SEO konusunda başarılı olmak istiyorsanız siteniz kesinlikle hızlı olmalıdır.
 • Google Search Console da, “Sayfa Deneyimi” metriklerinizde hiçbir sorun olmayacak.
 • Google Search Console da, “Önemli Web Verileri” bölümünde hiçbir bağlantınızda sorun olmayacak.

UYARI: Yukarıda bahsedilen maddeler eğitim setimizin garanti sunduğu maddeler değildir. Eğitimi izledikten sonra doğru yapılandırma sonucu yukarıdaki maddelere her site ulaşabilir ancak eğitim setimizi satın alan kimseye asla herhangi bir garanti vermiyoruz. Bu bir freelance hizmet değil, bir eğitim setidir.

WordPress Site Hızlandırma Eğitimi İçeriği Zamanla Değişiyor Mu?

WordPress site hızlandırma eğitimimi piyasaya çıkardığım günden beri düzenli olarak güncellemekte ve içerikleri geliştirmekteyim. Bazen gerek gördüğüm konularda yeni videolar çekebilirken, bazen de öğrencilerden gelen talepler üzerine eğitime yeni videolar ekleyebiliyorum. Yani eğitimi satın aldığınızda sadece içerikleri öğrenmekle kalmıyor aynı zamanda da içeriklere eklenmesini istediğiniz konuları Udemy üzerinden benden talep edebiliyorsunuz.

Eğitim setimiz aynı zamanda Udemy’nin en seçkin eğitimlerinin yer aldığı “Udemy For Business” koleksiyonuna da dahil edilmiş bir eğitim setidir. Bu sayede kurumsal firma çalışanları da eğitimlerimizi izleyerek kendilerini site hızlandırma konusunda geliştirebiliyorlar.

2)Web Siteler İçin Faydalı Hazır Kodlar E-Kitabı

PHP tabanlı ve WordPress tabanlı web sitelerde güvenlik ve performans açısından fayda sağlayan hazır kodları depoladığım bir e-kitap oluşturdum. “Web Siteler İçin Faydalı Hazır Kodlar” kitabında hem bir çok hazır koda ulaşabilecek hem de kodların ne işe yaradığını ve nereye eklenmesini gerektiğini öğreneceksiniz. E-kitabı satın alan herkes ücretsiz güncellemeden faydalanabileceklerdir. E-kitap içerisinde ki kod sayısı zamanla arttırılacaktır.

E-Kitap Özellikleri

 • Karekod teknolojisi sayesinde kitap içeriğindeki tüm kodlara karekod okutarak ulaşabileceksiniz.
 • Bulut depolama sayesinde 7/24 erişim imkanınız olacaktır.
 • Kitap içeriğindeki kodlar web site güvenliği ve hız performansı için kullanılabilmektedir.

Web Siteler İçin Faydalı Hazır Kodlar E-Kitabı Ne İşe Yarar?

Web sitelerde çoğu sitede çalışan ve fayda sağlayan kodların hazır bir şekilde sunulması ve hazır bir kod arşivi oluşması için hazırlanmıştır. Bu sayede web siteleriniz için bir kod gerektiğinde eğer bilmiyorsanız tek tek arama yapmak yerine e-kitabınızdan kolayca ulaşabileceksiniz. Kitap içeriğindeki kodlar web site güvenlik ve web site hız performansı için kullanılan kodlardır.

Web siteleriniz olmasa bile her kodun ne işe yaradığını, hangi tür sitelerde çalıştığını ve hangi dosyalara eklenmesi gerektiği gibi önemli konuların hepsi de kitap içeriğinde anlatılmaktadır.

UYARILAR

 1. Satın aldıktan sonra asla iade gerçekleştiremezsiniz.
 2. Kitap içeriğindeki kodların her sitede düzgün çalışacağının asla garantisi verilmemektedir.
 3. Dosyalarınızda değişiklik yapmadan önce yedek almak, sitenizde herhangi bir sorun oluştuğunda çözmek tamamen kullanıcı sorumluluğundadır.
 4. Kitabı satın almanız sadece kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Çoğaltmak, dağıtmak, ticari gelir kazanmak yasaktır. Bu tür durumların tespitinde de hukuki süreç başlatacağımdan emin olabilirsiniz.
 5. Kitabın yazarı ve tüm haklar sadece “Muhammed Çolaker” ‘e aittir.

3)APK Sitesi

Apktea.com güvenilir, ücretsiz ve global bir apk sitesidir. Cihazlarınız için apk uygulamaları veya oyunları arıyorsanız apktea web sitemiz sayesinde çok kolay bir şekilde istediğiniz uygulama ve oyunlara erişebilirsiniz. Özellikle eski cihazların çok sık sorun yaşadığı android versiyon kaynaklı oluşan uygulama veya oyun yükleyememe problemini web sitemiz sayesinde çok kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

apktea.com bağlantısından web sitemizi incelebilirsiniz.