PROJELERİM

Projelerim sayfasında bu zamana kadar üretip piyasaya çıkardığım bir çok projeyi yayınlamaktayım. Projelerim sayfamı ziyaret eden tüm okuyucularıma oluşturduğum projelerin indirimli veya ücretsiz fiyatlarını sunuyorum. Bu sayede beni takip eden ve projelerime ilgi gösterip zamanını ayırarak göz atan tüm okuyucularıma özel fırsatlar sunma fırsatı yakalamış oluyorum.

Sayfanın en alt kısmındaki ücretsiz mail kayıt formundan mail kaydınızı gerçekleştirirseniz anlaşmalı olduğumuz şirketler ile kendi projelerimizden oluşan güzel fırsatları yakalamış olursunuz. Ayrıca sitemize yeni bir blog yazısı yazdığımızda en hızlı şekilde size mail gelecektir.udemy-wordpress-hizlandirma-egitimi

1-Wordpress Site Hızlandırma Eğitim Seti

5/5

WordPress Site Hızlandırma Eğitim Setim Udemy platformunda satılmaktadır.

Bu zamana kadar kayıtlı olan öğrencilerinden 5 üzerinden 5 puan alarak Udemy platformunun en kaliteli eğitimleri arasına girmiştir ayrıca WordPress Site Hızlandırma konusunda Dünyada ki en kapsamlı eğitim setidir.

2-Maprins Games

Maprins Games 2019 yılında kurduğum bir Platform sitesidir. Bu platform da geliştirdiğim oyunları ve uygulamaları yayınlamaktayım. Ayrıca güncel indirimlerden haberdar olmak için resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin.