En İyi 4 Uygulama Silme Programları

en-iyi-uygulama-silme-programlari
2 dakika 32 saniye okunma süresi.
Abone Ol 

En İyi 4 Uygulama Silme Programları. Bu yılın en iyi program kaldırma uygulamalarını ücretli ve ücretsiz olanları karışık olarak siz değerli okurlarıma detaylı anlatımları ile beraber sundum. Sırasıyla aşağıdaki uygulamaları sizin için listeledim;

IOBİT UNİNSTALLER 9

Iobit Uninstaller programının hem ücretsiz Free sürümü hemde ücretli olan Premium sürümü bulunmakta. İki sürümünü de kullanmış biri olarak söyleyeyim bu programı kullanacaksanız kesinlikle Premium kullanmanızı tavsiye ederim çünkü Free sürümünde kısıtlanmış çok özellik bulunmakta.

Ben kendi bilgisayarımında Uygulama Silme Programı olarak IOBİT Uninstaller kullanmaktayım ancak Pro versiyonunu kullanmaktayım. 

Premium sürümde silmek istediğiniz uygulama’nın tüm bilgisayardaki verilerini sonuna kadar çok iyi temizleyen bir uygulama. Ücretsiz  versiyonunu buradaki linkten indirebilirsiniz.

ASHAMPOO UNİNSTALLER 8

ashampoo-uninstaller-8-logo
ashampoo-uninstaller-8-logo

Uygulama Silme Programları arasında Ashampoo Uninstaller  programı ilk akla gelen programlardan birtanesi. Gelişmiş Uygulama Silme özellikleriyle IOBİT Programından sonra en iddialı konumda olan program kendisi. Ashampoo Uninstaller Programının da hem ücretli hem ücretsiz sürümü bulunmakta. İşlevsel olarak çok zengin içeriğe sahip olması yönünden Ashampoo Uninstaller 8′i çok beğendim ancak bu işlevsel özelliklerin çoğunluğu Premium özelliği kapsamakta yani bu programında Free sürümünü tavsiye etmemekteyim.

Premium özelliği ise program kaldırma özelliği ve işlevsellik açısından tercih edilebilecek zenginlikte.Ücretsiz versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

REVO UNİNSTALLER 4

revo-uninstaller-4-logo
revo-uninstaller-4-logo

REVO UNİNSTALLER 4 Programının da ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunmakta Programın ücretsiz sürümü de temel işlev olan kaldırma işlemi özelliğinden kısıtlama yapmadan yapmakta Pro sürümünde ise kaldırma seçeneği olarak size 3 seçenek sunmakta Standart, Hızlı, Artıklar için Genişletilmiş Tarama diye ek özellikler sunmakta.

Tasarım tarzı yönünden karmaşık ve eski görünüşü can sıkmakta. Revo Uninstalleri indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

GEEK UNİNSTALLER

geek-uninstaller-logo
geek-uninstaller-logo

GEEK UNİNSTALLER. Hemen hemen Tüm uygulama kaldırma programlarında bulunan hem ücretli hem ücretsiz versiyon olayı bu programda da bulunmakta.

Ücretsiz sürümünde klasik arayüz kişisel kullanım için standart kaldırma gibi klasik özellikler bulunmakta. Pro sürümünde arayüz yönünde, Toplu Kaldırma, Kapsamlı ve Eksiksiz Temizleme gibi özellikler sunmakta.

Bu Uygulama’nın Ücretsiz sürümünde diğer Uygulamalara göre sevdiğim en büyük özelliği Bilgisayardaki kurulan Programların Yayıncıları hakkında detaylı bilgi vermesi eğer o yönden bir ihtiyaç çekiyorsanız bu Program tam size göre derim. Uygulamanın Resmi İndirme Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulama Silme Programları” adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Yorumlar bölümünden görüşlerinizi belirtmeyi ihmal etimeyin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.