office-programları-2020

Ücretsiz Office Programları 2020

Ücretsiz Office Programları 2020

Dünya genelinde insanların Microsoft Office Programları’nı kullandığı biliniyor ancak Microsoft’un Office Programları ücretli olduğu için alternatif olabilecek en güzel bedava Programları sizin için derledim. Tamamen ücretsiz birçok alternatif Office programı bulunmakta  bunları da sırasıyla şu şekilde ;

ücretsiz-office-programları-2020
ücretsiz-office-programları-2020

 

 FreeOffice 2020

freeoffice-logo
freeoffice-logo

Free Office 2020, ev ve iş yeri kullanımı için ücretsizdir. FreeOffice , Microsoft Office’teki benzerleri ile uyumlu olmak üzere sözcük işlemci, elektronik tablo uygulaması ve sunum programı içeren tam bir ofis paketidir. Türkçe dil seçeneği mevcuttur. Kullanımı da gayet basittir. Bilgisayarlarda fazla bir yerde kaplamıyor.

İndirmek için buradaki linki kullanabilirsiniz.

Google Dökümanlar

google-dökümanlar-logo
google-dökümanlar-logo

Google Dokümanlar , metin ve paragrafları kolayca biçimlendirmenize yardımcı olacak akıllı düzenleme ve biçimlendirme araçları ile dokümanlarınıza canlılık kazandırır. Yüzlerce yazı tipi arasından seçim yapabilir; bağlantı, resim ve çizim ekleyebilirsiniz. Online Ofis programıdır indirmeden kullanabilirsiniz.

Google dökümanlar online olduğu için bilgisayarınızda bir yavaşlamaya da sebep olmayacaktır sadece internetinizin olması yetiyor. Eğer internetiniz iyiyse ve bu tarzda bir program arıyorsanız tam size göre diyebilirim.

Google Dökümanlar sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

LİBRE OFFİCE

libre-office-logo
libre-office-logo

LibreOffice , güçlü bir ofis takımıdır: Temiz arayüzü ve güçlü araçları, yaratıcılığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve üretkenliğinizi arttıracaktır. LibreOffice, pazardaki en güçlü Özgür ve Açık Kaynaklı Ofis setini oluşturmayı sağlayan birçok uygulama dahil etmektedir.

Türkçe dil seçeneği dışında düşük boyutu olması kullanımı bakımında microsoft office programına çok benzemesi ve desteklediği özellliklerin microsoft office pro’ya kafa tutması sayesinde globalde iyi başarı yakalamış bir program libre office 2020.

İndirmek için buradaki linke tıklayabilirsiniz.

 

OPEN OFFİCE

openoffice-logo
openoffice-logo

Apache Open Office lider olan açık kaynak ofis yazılım paketi için kelime işlem , elektronik, tablolar , sunumlar , grafikler , veritabanları ve daha birçok özellik mevcuttur. Birçok dili mevcuttur. Tüm verilerinizi uluslararası açık standart bir formatta saklar ve ayrıca diğer ortak ofis yazılım paketlerinden dosyaları okuyabilir ve yazabilir. Herhangi bir amaç için tamamen ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanılabilir .

İndirmek için buradaki linki kullanabilirsiniz.

 

WPS OFFİCE

WPS_office_logo
WPS_office_logo

WPF Office , bir ofis paketinde ihtiyacınız olan her şey var ekstradan PDF dönüştürme gibi ekstra özellikleri de mevcuttur. Sadece Dezavantaj olarak ücretsiz sürümünde reklam bulunmaktadır!

Reklam bulunması yüzünden pek tutulmasa da ücretsiz birşeyden hiç gelir elde edilmezse sürekli de geliştirebileceğiniz bir proje olarak kalamıyor ne yazik ki.

Geliştiriciler açısından reklamlarla gelir elde etmeye çalışmak en azından işlerine daha fazla odaklanmalarını sağlayacak diye düşünüyorum.Özelliklerine bakmadan es geçmeyin derim.

İndirmek için buradaki linki kullanabilirsiniz.

 

SOFTMAKER OFFİCE

softmaker-logo
softmaker-logo

Softmaker Office Programı ticari bir ofis paketidir. SoftMaker Office, Microsoft’un DOCX, XLSX ve PPTX biçimlerini varsayılan dosya formatları olarak kullanır. Bu, belgelerinizi doğrudan ve dönüştürmeden Microsoft Office’te düzenlemenize olanak tanır .

Kişisel bir kullanımdan ziyade ticari bir kullanım içermekte ve Microsoft Office ile beraber kullanılabilmekte.

Buradaki linkten indirebilirsiniz.

ONLY OFFİCE

OnlyOffice-logo
OnlyOffice-logo

Only Office Programı , “Microsoft Office gibi güçlü, LibreOffice gibi özgür.sloganıyla yola çıkan yeni rekabetçi özgün bir office programıdır. Kendilerine çok güvenen bir ekibin ortaya çıkardığı bir ürün aslında. Diğerleri gibi ücretsiz olan bu programı da listemize eklemeden olmazdı. İndirmek için buradaki linki kullanabilirsiniz.

Microsoft Office alternatifi uygulamaları beğenmediyseniz yada direk ücretsiz Microsoft Office arıyorsanız ama korsan kullanmak istemiyorsanız kesinlikle burada ki yazımızı da okumak istersiniz. Göz atmanızı tavsiye ederim.

Ücretsiz Office Programları 2020 yılı için güncellediğim bu yazımda Microsoft Office’e alternatif olabilecek bedava ama kaliteli Office Programları’nı sizler için karışık olarak derledim.

Ücretsiz Office Programları 2020 adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

 

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.