Telefon Numarası Öğrenme / Upcall

telefon-numarasi-ogrenme
Abone Ol 

Telefon Numarası Öğrenme. Bilinmeyen Numaraları Öğrenme. Gizli Numaralar/Bilinmeyen Numaralar adı altında arayanlardan tutun telefon numarası kayıtlı olmadığı halde sürekli arayanlara kadar yıl içerisinde hepimiz bunlara denk geliyoruz. Çoğumuz arayan kişiyi merak edip telefonuna dünya kadar uygulama indiriyor ve çoğunluğu da görevini yerine getiremiyor.

UpCall-resmi
UpCall-resmi

Sizi Arayan Telefon Numarasının kim olduğunu öğrenmeniz için size bu yazıda anlatacağım uygulama’nın ismi UpCall. UpCall Uygulaması Turkcell in geliştirdiği bir uygulama ve yakın zamana kadar sadece Turkcell Aboneleri için geçerliydi artık Upcall uygulaması tüm operatörler için erişilebilir duruma gelmiş durumda.

Turkcell kendi operatörlerine özel uygulama da ek özellikler getirerek müşterilerini memnuniyetini devam ettirmeye çalışıyor. (En yakın eczane sorgulamak gibi ) Upcall uygulamasında bir telefon numarası yada isim yazarak kişi bulmanızı sağlayan bir program ve zaten ülkemizde de  bu konuda çok gelişmiş alternatif bir program yok  bu telefon no yada isim soy isimden kişi bulma tarzı uygulamaların ömrü uzun olmuyor.

Bu durumun farkında olan Turkcell ise Upcall uygulamasını geliştirerek farklı bir yola gitmiş uygulamayı telefonunuza yüklediğiniz an eğer sizi yabancı yada gizli bir numara ararsa uygulama sayesinde telefonunuzda Gizli Numara yerine arayanın ismi ve soy ismi yazıyor olacak.

Bu şekilde de tanınmayan telefon numarası derdine son vermiş olacaksınız. UpCall uygulamasında Ara bölmüne tıklayıp sizi arayan numarayı yazdığınızda kişinin ismi ve soy ismi karşınıza çıkacaktır.

Ancak sizi aramamış bir numarayı merak ediyorsanız UpCall sizi 118 Servisine yönlendiriyor burada uygulama bize yabancı ve gizli numaraların sahiplerini bulmamıza yardımcı oluyor.

Uygulama Android Ve IOS tabanlı telefonlarda çalışmaktadır. Android cihaza indirmek için buraya , IOS cihaza indirmek içinde buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Telefon Numarası Öğrenme adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir