Snappy Driver / Ücretsiz Driver Güncelleme

snappy-driver-resmi
1 dakika 8 saniye okunma süresi.
Abone Ol 

Snappy Driver / Ücretsiz Driver Güncelleme. Snapp Driver Programı isterseniz çevrimdışı istersenizde çevrimiçi olarak driver güncellemenize yarayan bir programdır.

snappy-driver-resmi
snappy-driver-resmi

 

Ücretsiz olarak sunulmakta olan bir program. Belirli bir firmanın yaptığı bir Uygulama değil Gönüllü Geliştiricilerin yardımcı olarak geliştirdiği bir program. Patreon dan destek alarak programa gelir elde etmekteler. Uygulama’nın Türkçe dil versiyonu da var.

Bilgisayarınızda ki eksik sürücüleri otomatik olarak tarayıp teşhis eder ve güncellenmesi gereken driverları size belirtir. Kullanım arayüzü birazcık karışık olsa da ücretsiz olması ve işlevi yönünde Driver güncellemek için ideal bir program.

SDI FULL ve SDI LİTE olmak üzere sitede iki versiyonu bulunmakta bu versiyonlardan SDI FULL tüm driverları indirerek çevrimdışı olarakta driver güncelleme yapmanızı sağlarken , SDI LİTE ufak boyutlu bir setup dosyası yükleyip çevrimiçi driver güncellemenize olanak tanır.

2 Versiyonu da ücretsiz olarak sunulmakta. Geliştiricilerin Gönüllü olarak geliştirdiği bu program sürekli güncellenmekte ve güncel tutulmaktadır. İndirmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Snappy Driver / Ücretsiz Driver Güncelleme” adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Yorum kısmından zaman ayırıp görüşlerinizi belirtmenizi çok isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.