Scanguard Full İndir

ScanGuard Bedava 2020

ScanGuard Bedava 2020

scanguard-bedava-indir-2020
Scanguard antivirüs programını bedava indirin.

ScanGuard güvenlik ve Antivirüs programı olarak piyasada bulunan bir program.ScanGuard’ın sunduğu en önemli özelliklerden birtanesi de sunduğu hızlandırma yazılımıdır. Hem bilgisayalar için hemde telefonlar için kullanılmakta.İsterseniz gelişmiş güvenlik paketi sayesinde güvenlik amaçlı olarakta kullanabiliyorsunuz.

Scanguard Avantajları

ScanGuard yurt dışında son 1 ay içerisinde en çok tanınan Güvenlik Ve Hızlandırma uygulamaları arasına girmeyi başardı ancak bizim ülkemizde popüler olmayan bir program.

ScanGuard’ın son aylarda yurtdışında popüler olması’nın en büyük sebeplerinden biri bilgisayarları ciddi şekilde hızlandırması oldu.Peki bunu nasıl yapıyor aslında diğer programlarla aynı olayı gerçekleştiriyor bilgisayarınızı analiz ediyor burada fark kimin daha iyi analiz edip daha iyi sonuç vermesinde oluyor.

scanguard-özellikler
scanguard-özellikler

Ücretsiz Film İndirme Programı arıyorsanız bu yazımıza bakmalısınız.

ScanGuard’ın ücretsiz ve pro sürümleri bulunmaktadır.Ücretsiz sürümüne buradan ulaşabilirsiniz. Pro sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz versiyonun da antivirüs koruması ,sistem hızlandırma , gereksiz dosya temizleme bulunmaktadır. pro sürümünde değişik çeşitlerde değişik ekstra özellikler bulunmaktadır!

Android İşletim Sisteminde indirmek için buradaki linke tıklayabilirsiniz. ScanGuard Bedava 2020 adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

 

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.