En iyi Program Kaldırma Programı 2022

3 dakika 22 saniye okunma süresi.
Abone Ol 

En iyi program kaldırma programı. Program kaldırma programları isminden de anlayacağınız üzere cihazlarınızda yer alan programları kaldırmak için kullanılan detaylı ve özelleştirilmiş programlardır. Program kaldırma programları sayesinde bazı silinmeyen programları silebilir, artık kalan dosyaları da temizleyerek derin temizlik ile program silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

program silme programı
program silme programı

Uygulama kaldırma programı, Mac ve Windows işletim sistemlerinin sunduğu standart program kaldırma aracının artık dosyaları silememesi sebebiyle popülarite kazanmıştır, bu da gereksiz boyuta sebebiyet veriyor ayrıca hiç silmediği programlarda bulunmaktadır. O yüzden program kaldırma programı listesi ihtiyaca yönelik çok önemli hale gelebiliyor.

En iyi 4 Program Kaldırma Programı🟢

Program kaldırma programı listemizde aslında istesek sizlere yüzlerce farklı program listesi sunabilirdik ancak hem sizin gereksiz yere vaktinizi almamak için hem de yazarlarımızı gereksiz yere yormamak için sizlere piyasanın açık ara en çok kullanılan, en çok beğenilen ve bize göre en iyi olan program kaldırma programı listesini hazırladık. Aşağıdaki 4 program kaldırma programı da ihtiyaca yönelik olarak işinizi çok iyi görecektir diye düşünüyoruz.

1)IOBIT Uninstaller🟡

IOBIT Uninstaller programı sunduğu özellikler açısından program kaldırma programı listesindeki en iddialı program diyebiliriz ancak ücretsiz sürümünde istediğiniz hiç bir özelliği düzgün bir şekilde kullanamıyorsunuz genelde en iyi özelliklerini ücretli sürümde sunmaktadır ayrıca Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

2)Ashampoo Uninstaller🟠

Ashampoo Uninstaller programının ücretsiz sürümü bulunmuyor, sadece ücretli olarak satılıyor ancak Türkçe dil desteği bulunan bir program kaldırma programı. Ashampoo Uninstaller programı da program kaldırma konusunda çok iyi özellikler sunmaktadır. Piyasanın en iyileri arasında yer almaya yıllardır devam etmektedir.

program-kaldirma
program kaldırma

3)Revo Uninstaller🔴

Revo Uninstaller programının da ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunmaktadır. Programın ücretsiz sürümü de temel işlev olan kaldırma işlemi özelliğinden kısıtlama yapmadan yapmakta ve Pro sürümünde ise kaldırma seçeneği olarak size 3 seçenek sunmakta standart, hızlı, artıklar için genişletilmiş tarama diye ek özellikler sunmaktadır. Tasarım tarzı yönünden karmaşık ve eski görünüşü can sıkmakta ki bana göre en kötü eksiği de bu diyebilirim.

4)Geek Uninstaller⚪️

Geek Uninstaller hemen hemen tüm program kaldırma programlarında bulunan hem ücretli hem ücretsiz versiyon olayı bu programda da bulunmaktadır. Ücretsiz sürümünde klasik arayüz kişisel kullanım için standart kaldırma gibi klasik özellikler bulunmakta. Pro sürümünde arayüz yönünde, toplu kaldırma, kapsamlı ve eksiksiz temizleme gibi özellikler sunmaktadır.

Bu programın ücretsiz sürümünde diğer programlara göre sevdiğim en büyük özelliği bilgisayardaki kurulan programların yayıncıları hakkında detaylı bilgi vermesi, eğer o yönden bir ihtiyaç çekiyorsanız bu program tam size göre diyebiliriz.

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız;

Program Kaldırma Programı ile Alakalı Sık Sorulan Sorular🟠

En iyi program kaldırma programı hangisi?🟡

En iyi program kaldırma programı bize göre Ashampoo Uninstaller programıdır. Ashampoo Uninstaller programı gelişmiş temizleme sayesinde çok iyi performans sağlamaktadır.☑️

Kaldırılamayan program nasıl kaldırılır?🟡

Kaldırılamayan programları, program kaldırma programları ile kaldırabilirsiniz.☑️

Program kaldırma programı adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Yorumlar bölümünden görüşlerinizi belirtmeyi ihmal etmeyiniz ayrıca Wikipedia bağlantısından program kaldırma programları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yorum yapın

Arizacozum.com su yumuşatma cihazı Cozum10.com smm panel Kombicozum.com Adıyaman Tütünü best smm panel