photomath-uygulaması-yükle

PhotoMath 2020

PhotoMath . Photomath nedir? Photomath ne indir gibi konuları sizler için bir yazımızda toplu derli bir şekilde paylaşmak istedim. Uygulama  hakkındaki tüm detayları şimdi sizlere sırasıyla verelim.

PhotoMath 2020 1 – photomath indir 2020
photomath-indir-2020

 

PHOTOMATH NEDİR?

Photomath Nedir? Photomath uygulaması Matematik sorularını telefon kamerasını kullanarak problemlerinizi çözmenize yardımcı olan bir program. Matematik problemlerinin çözümlerini adım adım anlatarak çözen bu uygulama Google Play Store ve APP  Store da bulunmaktadır.

photomath-nedir
photomath-nedir

Öncelikle şunu söyleyeyim yazımız 2020 yılında güncellenmiştir. Her zaman sitemizde yazılarımızı güncel tutmaya dikkat ediyor ve gayret gösteriyoruz. Uygulama Google Play Store ve App Storeda da ücretsiz olarak sunulmaktadır. Matematikte zorlanıyorsanız kullanmanızı tavsiye ettiğimiz güzel bir program ancak program lise seviyesi Matematik sorularında zorlanıyor ileri ki güncellemelerde geliştirilir ve lise sorularını da çözecek seviyeye gelir mi bilemem ancak şuan ortaokul ve ilkokul matematiği için süper bir uygulama.

Uygulama matematik soruları konusunda cidden çok iddialı bir uygulama kendilerinin yaptığı açıklamaya göre ;

Aritmetik, tamsayılar, kesirler, ondalık sayılar, karekökler, cebirsel denklemler, lineer eşitlikler/eşitsizlikler, ikinci dereceden eşitlikler/eşitsizlikler, mutlak eşitlikler/eşitsizlikler, denklem sistemleri, logaritmalar, trigonometri, üstel logaritmik fonksiyonlar, türevler ve integralleri desteklemektedir yani uygulamanın geliştiricileri Photomath’in bu konularda ki soruları çözdüğü konusunda iddialı konuşuyor

Uygulama Android işletim sistemlerinin hepsinde çalıştığını iddia ediyor İos İşletim sistemlerinde ise İOS 10.0 veya üstünü gerekli olduğunu söylüyorlar. İPhone, iPad ve iPod touch ile de uyumlu bir application.

Uygulamadan açtığınız kamera ile çözemediğiniz soruyu okutuyorsunuz sisteme ve size işlemin ilk cevabını gösterip ardından adım adım çözümünü gösteriyor. Uygulama iyi niyet amaçlı yapılmış olsa da bizim ülkemizde bu tarz uygulamaları kopya için kullanmaya çalışan kişi sayısı da çok olacaktır.

UYARI: Uygulamayı kesinlikle kopya amaçlı kullanmayın. Hak yemeyin!

Uygulama çok şükür sadece basit işlemleri çözebilmekte yani lise düzeyindeki soruları çözememekte. Bu uygulamayı kaç kişi kendi yararı için kullanır  bilemem ama kesinlikle kötü amaçlar için kullanan çok olacaktır özellikle bizim ülkemizde.

PHOTOMATH İNDİR

Photomath indir. Uygulamayı hem IOS hem de ANDROİD için indirmek isteyenler aşağıdaki linklerden uygulamayı indirebilirler.

Android için buradan , IOS içinde buradan indirebilirsiniz.

Uygulamanın tanıtım videosunu da buradan izleyebilirsiniz;

Photomath 2020 adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.