nvidia-ansel

Nvidia Ansel

Nvidia Ansel.Oyunlarda Fotoğraf Çekmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı. Herkese öncelikle merhaba , zamanınızı ayırıp yazımı okumaya çalıştığınız için teşekkür ederim umarım siz değerli okuyucularımı hayal kırıklığına uğratmam.

nvidia-ansel-nedir-resmi
nvidia-ansel-nedir-resmi

Özellikle Oyun içinde ekran alıntısı dediğimiz anlık foto almakta günümüzde çok sıkıntı çekilmekte eğer oynadığınız oyun Steam gibi bir platformdan değilse ekran alıntısı almak için Bilgisayarınıza bir sürü program yüklüyor olabilirsiniz artık böyle bir sorunla uğraşmayacaksınız.

Artık Nvidia’nın geliştirdiği ve ücretsiz olarak sunulan Nvidia Ansel bu duruma el atmış durumda.

Nvidia Ansel Nedir

Nvidia’nın geliştirmiş olduğu oyunlar da profesyonel düzeyde fotoğraflar çekmenizi sağlayan, güçlü bir fotoğraf modu.

360 derece görüntü, HDR ve stereo özellikli fotoğraflarla yakalayıp paylaşabiliyorsunuz.

Ekran alıntısını aldıktan sonra da filtreleme özelliğiyle resminizi kişiselleştirebilirsiniz. 33X 1080P değerine kadar çıkabilen Gigapiksel ekran görüntüleriyle  yüksek çözünürlüklü ekran alıntıları almanızı sağlayan çok başarılı bir program.

Nvidia Ansel programı Nvidia Experience programı’nın içine bir mod olarak gelmiş durumda aslında ancak ayrı bir program olarak kullanılıyor.

Nvidia Experience hakkında yazdığım yazıyı ve detaylı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Nvidia Ansel programını kullanabilmek için öncelikle Nvidia Experience’nin sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekmektedir sistem gereksinimleri bilgisine de experience hakkında yazdığım yazıdan ulaşabilirsiniz.

Nvidia Ansel’i indirmek için buradan kendi sitesine gidebilirsiniz.

Sevgili okur yazımızı buraya kadar okumuşsanız demek ki bir noktada ilginizi çekmeyi başarmışız demektir ve bu bizi çok mutlu etti isterseniz yazıya güzel bir yorum yaparak bize destek olabilir,diğer yazılarımıza da şans verip zamanınızı ayırabilirsiniz.

Eğer Sitemizdeki yazıları çok beğendiyseniz ve Güncel yazıları takip etmekte de zorlanıyorsanız Anasayfada Sağ Üstte Abone ol kısmından ücretsiz olarak Siteyi takibe almış olacak ve yazı yayınlandığında ilk sizin haberiniz olacak

ColakerNet Kurucusu

Ansel programı Tanıtım Videosu;

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim 🙂 Diğer yazılarıma da lütfen bir şans verin. Nvidia Shield Teknolojisi’ni öğrenmek isteyenler buraya toplansın 🙂

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara