Microsoft Office Ücretsiz İndirme

microsoft-office-ucretsiz-indirme
2 dakika 44 saniye okunma süresi.
Abone Ol 

Microsoft Office Ücretsiz İndirme. Hayatımız boyunca en ufak bir office programları ile işi olan bir kişinin Microsoft Office ismini duymaması, samanda iğne bulmak kadar zor diyebilirim çünkü office işlemlerinde dünyada en fazla kullanılan ve en iyi performansı sunan program Microsoft Office programı diyebilirim.

Microsoft Office programları günlük hayatta ihtiyaç duyabileceğimiz her türlü programı içerisinde barındırmaktadır. Covid zamanında bile bahsettiğimiz office paketlerinin içerisinde hepimizin de ismini sıkça duyduğu Microsoft Teams programını da dahil etmeyi başarmış bir şirketten bahsediyoruz.

Microsoft Office programlarını, genelde insanlar Microsoft isminden kaynaklı tamamen ücretsiz sunulan bir office paketi olarak düşünüyor ancak durum tamda öyle değil diyebiliriz.

microsoft-office-programlari-ucretsiz
microsoft office programları

Microsoft Office programı bilinenin aksine fiyatı çok yüksek olan bir programdır ve Türkiye’ye özel bir yerelleştirilmiş fiyat politikası da uygulamadıkları için her kullanıcının ödeyeceğiz düzeyde fiyatlar sunulduğunu söyleyemeyiz ancak fiyatları incelemek isterseniz “Microsoft Office” bağlantısından inceleyebilirsiniz.

Web sitemde özellikle Microsoft Office ücretlerini karşılayamayacak ve office programlarına ihtiyaç duyan kişiler için en detaylı şekilde hazırladığım “En İyi Ücretsiz Ofis Programları” adlı makale de yer almaktadır.

En iyi ücretsiz ofis programları makalemizde öncelikle sizi “sadece Microsoft Office programı ile sorunlarımı çözebilirim.” ön yargısından kurtarıyor ardından da sizlere Microsoft Office ciddi derecede rekabet eden, tamamen ücretsiz bir çok programı en detaylı şekilde anlatıyorum.

Ücretsiz ofis programları ile alakalı düşüncelerimi fazla uzatmak istemiyorum, zaten merak edenlerin göz gezdireceğine eminim.

Biz yazımızın konusu olan Microsoft Office programını nasıl ücretsiz alacağınızı anlatmaya odaklanalım.

Şimdi öncelikle Microsoft 2007 ve öncesini kullanan kullanıcılar hala Microsoft programlarını sadece bilgisayara indirildikten ve yüklendikten sonra kullanılabileceğini düşünüyor olabilir ancak artık işler değişti ve bu durum söz konusu değil!

Şimdi gelelim adım adım Microsoft Office ücretsiz indirme yöntemini anlatmaya;

Şimdi öncelikle Microsoft Office’in resmi sitesine “Microsoft office indirme” bağlantısına gidin. Tıkladığınız bağlantıda açılan sayfada Microsoft’un öğrenciler ve öğretmenler için office paketlerini ücretsiz sunduğunu göreceksiniz.

microsoft-office-indirme
microsoft office indirme

Tek yapmanız gereken ailenizdeki herhangi bir öğrencinin kendi adına okul maili ile bu hesaptan ücretsiz microsoft office hesabı oluşturması olacaktır. Okul hayatı devam ettiği süre boyunca da şu anlık Microsoft programlarını ücretsiz sunuyor diyebilirim.

Bu sayede tüm aile olarak aynı hesabı kullanarak Microsoft office programlarını ücretsiz olarak kullanma şansına sahip olmuş oluyorsunuz.

Eğer ailenizde öğrenci olan kimse yoksa ve office programlarına ihtiyacınız varsa o zaman makalemin başında sizlere anlattığım “En İyi Ofis Programları” listemizi detaylı bir şekilde okuyun ve sizin en çok işinize yarayacak olan ücretsiz ofis programını indirin ve kullanmaya başlayın derim.

Bu şekilde hem işinizi çözmüş hem de ekstra bir harcama yapmamış olacaksınız.

Microsoft Office Ücretsiz İndirme adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Yorumlar kısmından görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.