Microsoft Office İndir 2020

ücretsiz-office-programı-2021-resmi

Microsoft Office İndir 2020

Microsoft Office Programları’nın hepsini ücretsiz Kullanın. Microsoft Office Programları’nın hepsini orijinal bir şekilde ücretsiz olarak nasıl kullanırsınız bu yazımızda sizlere bundan bahsedeceğim.

microsoft office indir 2020

microsoft office indir 2020

Microsoft Office indir ücretsiz.  Microsoft Office Programlarını bir Setup kurmadan sadece İnternet Bağlantısı ile Orijinal olarak ücretsiz kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu sayede bilgiyasarınıza yükleme yapmadan bir depolama alanı oluşturmadan ve bilgisayarınızı yavaşlatmadan Microsoft Office programlarını bedava kullanabileceksiniz.

Microsoft Office İndir 2020 yılı için güncel olacak şekilde düzenlenmiştir. Bu sayede de orijinal  bir şekilde bilgisayarınızda kolayca Microsoft Office kullanabileceksiniz.

Şimdi sizlere adım adım bunu nasıl yapacağınızdan bahsedeceğim;

İlk olarak Google Mağazasına buradan gidiyoruz. Eğer Kullandığınız Browser Opera ise Operaya Chrome Mağazasından Eklenti Ekleme adlı yazımı okuyabilirsiniz. Bu sayede de Opera da Google Mağazasını kullanabileceksiniz.

Ardından arama kısmına Office yazarak aşağıdaki eklentiyi buluyoruz.

office-eklentisi-resmi

office-eklentisi-resmi

Eğer Eklentiyi bulmakta zorluk çekiyorsanız buradaki linke tıklayarak direk Mağaza Sayfası’na gidebilirsiniz. Ardından Ekle tuşuna tıklayarak eklentiyi İnternet Tarayıcımıza ekliyoruz. Eklentinin yapımcısı bizzat Microsoft Corporation yani Microsoft şirketidir.

office-eklenti-simgesi-resmi

office-eklenti-simgesi-resmi

Resimde de gördüğünüz gibi bir simgenin sizde de çıkmış olması lazım simgeye tıkladıktan sonra karşınıza böyle bir oturum açma kısmı çıkıyor. Bir Microsoft Hesabıyla Oturum Açın kısmına tıklayıp Hotmail’iniz ile giriş yapabilirsiniz.

office-eklentisi-1-resmi

office-eklentisi-1-resmi

Giriş yaptıktan sonra Yukaridaki resimde ki gibi Office Eklentisi’nin rengi kırmızıya dönecektir.

Simgeye tıkladıktan sonra karşınıza böyle bir ekran çıkacak bu ekranda çalıştırmak istediğiniz Microsoft Office Programı’nı açabilir yada direk Bilgisayarınızdan bir Dosya’yı Karşıya Yükle Ve Aç kısmına tıklayarak yükleyerek düzenleyip kaydetebilirsiniz.

Bu şekilde Microsoft Office Programları’nı Bilgisayarınıza kurmadan Sadece İnternet Bağlantısı ile ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca Eklenti Türkçe Dil Desteği de sağlamaktadır.

Microsoft Office’in yaptıkları bu eklenti için yükledikleri Tanıtım Videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Peki Bu Eklenti’nin Bilgisayara kurulan Ücretli Office Programları ile Arasında Fark Var Mı?

Aslında ben bir fark göremedim. İlla fark söyleyecek olursak İnternete ihtiyaç duymadan kullanmak derim yani bu eklenti’nin ücretsiz olması, Türkçe olması ve Setup kurdurmayarak Bilgisayara ek bir yük bindirmemesi bence mükemmel avantajlar.

Makaleden okuyarak microsoft office programı kurmak zor gelmişse aşağıdaki videodan da nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz;

Microsoft Office İndir 2020 adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Yorumlar kısmından görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir