İphone Müzik İndirme

iphone-muzik-indirme
Abone Ol 

Bugünkü yazımızda “İphone Müzik İndirme“konusunu ele alacağız. İphone cihazlar için en iyi Müzik indirme programları’nı sizin için bu yazımızda ele aldık sıranın bir önemi yok rastgele yazmış bulunmaktayım;

eSound Music

Uygulama’nın yapımcısı Giorgio Gerelli ‘dır. Esound Music uygulaması İOS Store da şuan için 5 üzerinden 4.4 puan almış durumda.

Çevrimdışı Müzik dinlemenize izin veren kendi kütüphanenizi oluşturmanıza da izin veren bir uygulamadır.Spotify alternatifi olarak görülen bu uygulama’nın ücretli olarak premium versiyonu da vardır ancak ücretsiz versiyonu olan bu versiyon da iyidir.

Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Musifly

Musifly uygulaması IOS Store da yeni çıkmış uygulamalardan Yapımcısı ise Serkan Uçpınar. IOS Store da 5 üzerinden 4.6 puan almış durumda belirli eksiklikleri bulunsada genel olarak basit temasıyla kullanışlı bir uygulama.

Çevrimdışı dinleme özelliği bulunmamakta.

Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Spotify

Spotify hepimizin yakından tanıdığı bir Müzik servisi. Spotify’ın İOS Storeda da indirilebilir uygulaması da bulunmaktadır ve 5 üzerinden 5 puan almış durumda.

Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Cloud Music Offline MP3 Music

Uygulama her yerde çevrimdışı müzik indirerek dinlemenizi sağlayan bir uygulamadır. 15 bin üzerinde puanlama yapılmış 5 üzerinden 4.1 puan almayı başarmıştır.

Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Shazam

İOS Store da Spotify dan sonra en çok indirilen uygulamalardan biri ve SHAZAM da 3 milyon puanlama ile 5 üzerinden 4.9 puan almış bir uygulama çevrimiçi olarak Müzik dinlemeniz için çok güzel bir uygulama ancak çevrimdışı özelliği bulunmamakta.

Uygulama’ya buradan ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz için çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir