En iyi Antivirüs Programları

En İyi Antivirüs Programları 2020

En iyi antivirüs programları sıralaması karışık şekilde yapılmıştır yani 1.sıradaki antivirüs en iyi antivirüs şeklinde anlamayın öncelikle. Ben bu yazımda sizlere piyasadaki en iyi gördüğüm antivirüsleri kendi özelliklerini anlatarak sıraladım size en uygun olanını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

1- Kaspersky Anti-Virus 2020

Karspersky Antivirüs

Karspersky Antivirüs

Karspersky virüsleri bulma konusunda cidden başarılı bir rus güvenlik programıdır ancak bilgisayarınızı ekstradan fazladan yoran bir antivirüs programıdır.Ücretsiz versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Karspersy pro sürümünde en iyi antivirüsler arasında gözükmekte ancak free sürümü çok kısıtlı özelliklere sahip olduğu için pek tercih edilmemekte ancak yine de göz atmak isterseniz ve sunduğu özellikleri detaylı incelemek isterseniz linke tıklayarak göz atabilirsiniz.

 

2- BitDefender Antivirus Plus 2020

Bitdefender Antivirüs

Bitdefender Antivirüs

Güvenlik sistemlerinin hepsinin birinci sınıf olması bu programı her zaman başarılı kılmıştır.2020 ile yeni olarak ağ tehdidi önleme, fidye güvenliği gibi yeni güvenlik araçları gelmiştir.Ücretli bir programdır. 30 Günlük deneme indirebilirsiniz. Ücretsiz sürümü bulunmayan bu antivirüs pro sürümünde 2020 yılı için en iyi ilk 3 Antivirüs Programı arasında yer almayı başarmış bir programdır.

İndirme linkine buradan tıklayabilirsiniz.

 

3-  Symantec Norton AntiVirus Basic 2020

Norton’u bu listeye almamın en büyük sebebi 2020 yılında pro sürümünde en iyi ilk 2 antivirüs programı arasında gösterilmiş olmasıdır. O yüzden ücretsiz denemesini kullanmak isteyeceğinizi düşünerek ücretsiz sürüme ulaşabileceğiniz linki aşağıya bırakmış bulunmaktayım. Buradan indirebilirsiniz.

 

4- Panda Free Antivirüs 2020

Panda Antivirüs

Panda Antivirüs

Panda Free Antivirüs 2020 programı ücretsiz antivirüs programları arasında 2020 yılının en iyi antivirüs programı olarak gösterilmekte. 2020 yılında koruma testlerinde,performansta ve yanlış alarmlar testlerinden en başarılı şekilde çıkmış ücretsiz antivirüs programıdır. Sıkıntı olarak ta Bilgisayarınızı yavaşlatma konusunda çok başarılı olan bir antivirüs programı. 

İndirmek için burada ki linkten siteye ulaşabilirsiniz.

 

5-Avast Free Antivirüs

Avast Antivirüs Logo

Avast Antivirüs Logo

Avast Antivirüs Programı benimde şuan Bilgisayarımda kullandığım bir Program. Bazı arkadaşlarımız yükledim silinmiyor tarzında şikayetlerde bulunmuş internette , forumlar da

Arkadaşlar her zaman Avast’ı kendi Resmi Sitesinden indirin başka yerlere güvenip indirmeyin sonra adama sildirmezler o Programı tabi Programsa.

Son zamanlarda getirdiği güncellemelerle kendini çok geliştirdi Avast Antivirüs Programı gelişmiş Virüs Tespiti , Avast Cleanup ile endeksli çalışarak aynı zamanda Performans arttırması gibi çok iyi özellikleri bulunmakta.

GÜNCELLEME: 2020 yılı için genel koruma testlerinde ücretsiz Antivirüsler arasında Panda Free Antivirüs az bi farkla da olsa daha başarılı sonuçlar vermiş ancak bilgisayar yavaşlatma konusunda Avast Free Antivirüs programı daha iyi durumda.

İndirmek için buraya tıklayın.

6-AVG Free Antivirüs 2020

AVG-free-antivirüs-2020

AVG-free-antivirüs-2020

AVG Free Antivirüs Programı 2020 yılı için tercih edebileceğiniz en iyi antivirüs programlarından. Virüs koruma testlerinde Avast ile çok kıyasıya yarışmış bir program çok çok az farklılık göstermiş 2 antivirüs aralarında. 

Virüs koruması, Performans, Offline tarama gibi birçok özellikte aynı koruma düzeyini yakalamış iki antivirüs programı da ancak AVG bilgisayar yavaşlatma konusunda Avast Free Antivirüs programına göre çok az bi farkla daha kötü performans göstermiş ancak Panda Free Antivirüs Programına göre de bilgisayar yavaşlatma konusunda daha iyi bir antivirüs programı.

Programı indirmek için direk indirme sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu Antivirüsler dışında ücretsiz olarak Microsoft Windows Defender Antivirüs programı da bulunmakta  ancak diğer ücretsiz antivirüs programları arasında en kötü performanslardan birini gösterdiği için yazıma dahil etmek istemedim. Yine de kullanmak istiyorsanız siz bilirsiniz.

En iyi Antivirüs Programları 2020 yılı için derlemem bu şekildedir.Lütfen görüşlerinizi yorum kısmına yazınız.

Diğer Programlar hakkında ki yazılarıma da buradan bir göz atmanızı tavsiye ederim eminim ilginizi çekecek başka yazılarda bulacaksınız. Okuduğunuz için çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir