Ücretsiz EagleGet İndirme Nasıl Yapılır?

2 dakika 56 saniye okunma süresi.
Abone Ol 

Ücretsiz Eagleget indirme nasıl yapılır? Günümüzde indirme programları olarak bir çok seçenek bulunmaktadır ancak çoğu kullanıcı alternatif indirme programlarından haberdar bile değiller. Bir çok alteranatif indirme programı ücretsiz olarak çok iyi özellikler sunabiliyor. Eagle get programı da bu indirme programlarından bir tanesidir.

EagleGet Nedir?

Eagleget programı tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bir dosya indirme programıdır. Eagle get ile bir çok farklı uzantıya sahip dosya’yı bilgisayarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz ayrıca Eagleget programının yüksek indirme hızı da çok önemli bir özelliği diyebiliriz.

EagleGet Nasıl İndilir?

Eagleget programını indirmek için Google’a “Eagleget download” yazmanız yeterlidir. Eagleget programını bilgisayarınıza indirdikten sonra setup dosyasını çalıştırın.

İlk olarak karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir kısım gelecektir, bu kısımda “Next” tuşuna tıklamanız yeterlidir.

eagleget-indir
eagle get indir

Bir sonraki adımda karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi ekstra bir program kurmak isteyip istemediğinize dair bir bölüm çıkabilir. Eğer böyle bir bölüm çıkarsa “Decline” tuşuna tıklayın.

eagleget-download
eagleget download

Artık karşınıza Eagleget kurulum kısmı gelecektir. Aşağıdaki resimde gözüktüğü gibi ilk olarak “Custom Install” kısmına tıklayın. Ardından kurulmasını istediğiniz kısmı “browse” tuşuna tıklayıp seçtikten sonra, “install Eagleget new tab” kısmındaki tiki kaldırın ve en son “Install” tuşuna tıklayın.

eagleget-video-indirme
eagleget video indirme

Kurulum bittikten sonra en son “Finish” tuşuna tıklayıp kurulumu bitirebilirsiniz. Program açılırken “Ana dilinizde kullanmak ister misiniz?” şeklinde bir soru çıkacaktır. Türkçe kullanmak istiyorsanız ” Evet” seçeneğini seçin.

Eagleget Chrome Uzantısı İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Eagleget programının chrome uzantısı Google eklenti mağazasında direkt olarak bulunmuyor. Şimdi sizlere Eagleget programının uzantısını Google Chrome’a nasıl yükleyeceğinizi göstereceğim.

İlk olarak Masaüstünde yer alan Eagleget programına sağ tıklayın ve “Dosya Konumunu Aç” seçeneğini seçin. Ardından “Addon” klasörünü açın. Ardından Google Chrome tarayınızda uzantılar bölümünü açın ve addon klasöründe yer alan “eagleget_cext@eagleget.com.crx” dosyasını tutup, Google Chrome uzantılar bölümüne atın. Böylece artık Eagleget programının uzantısını Google Chrome’a eklemiş olacaksınız.

Opera, Vivaldi, Brave gibi alternatif İnternet tarayıcıları kullanıyorsanız diğer tüm tarayıcılarda da uzantılar bölümünü bulup aynı dosyayı atmanız yeterli oalcaktır.

EagleGet Nasıl Kullanılır?

Eagleget programını kullanmak çok basittir. Tamamen Türkçe arayüz ile çalıştığı için çok rahat bir şekilde kendinizde Eagleget programını kullanabilirsiniz. EagleGet programının sol üst kısmında yer alan “+” kısmına tıklayarak indirmek istediğiniz dosyanın linkini ekleyerek indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Ücretsiz EagleGet İndirme Nasıl Yapılır? adlı makalemizi okuduğunuz için teşekkürler. Yorum yapmayı lütfen ihmal etmeyiniz.

Diğer Yazılarımız;

“Ücretsiz EagleGet İndirme Nasıl Yapılır?” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

Arizacozum.com istanbul firmaları su yumuşatma cihazı Cozum10.com smm panel Kombicozum.com Adıyaman Tütünü