EAGLEGET 2021(Güncellendi)

eagle-get-indirme
Abone Ol 

EAGLEGET 2021(Güncellendi). Her kullanıcı birşeyler indirmek için kullanımı kolay ücretsiz ve hızlı bir program ister ancak bu özelliklerin hepsinin bir arada olduğu bir program aramaya kalktığınızda da hep karşınıza ücretli programlar çıkmakta. Sizlere bu yazımda ücretsiz olan EagleGet programından bahsedeceğim.

eagleget-2020
eagleget-2020

EAGLEGET NEDİR

EagleGet Programı ücretsiz olmakla birlikte Türkçe versiyona sahip bir program. Sağladığı indirme hızı sayesinde de piyasada ki ücretsiz en iyi dosya indirme programları arasında yer almakta.

EagleGet programı indirmek istediğiniz veriyi bütün halinde değil parça parça indirir bunun sebebi de indirmeyi en hızlı şekilde gerçekleştirmektir.Örneği boyutu yüksek bir video indiriyorsunuz bu video’yu tek parça değil part part indirdiğini düşünün. Piyasa da yeni olan bu programın İdm gibi ücretli bir programa göre ücretsiz olarak sunulması bence çok iyi bir avantaj.

Eagle get

idm-alternatifi
idm-alternatifi

Türkçe dil desteği mevcuttur program %99 olarak Türkçedir. İndirme işlemine hız limiti koyabilir ve bu şekilde internetinizin hızını kontrol edebilirsiniz. İzlediğiniz bir Videoyu otomatik algılama özelliği mevcuttur. Birden fazla indirme yapabilir ve istediğiniz klasöre veya yere inmesini sağlayabilirsiniz.

EagleGet, Chrome, IE, Firefox ve Opera ile entegre olarak çalışabilmektedir.

Chrome Tarayıcısını yada Opera Tarayıcısını kullanıyorsanız eklentiyi eklemek için buraya  tıklayın. Ayrıca Programı kendi sitesinden indirmek için de buradaki linki kullanabilirsiniz.

EAGLEGET 2021(Güncellendi). adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

“EAGLEGET 2021(Güncellendi)” hakkında 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir