CS GO Ping Düşürme Programı

en-iyi-csgo-ping-dusurme-programlari
Abone Ol 

CS GO ping düşürme programı.  Steam platformunun hala en fazla oynanan oyunu olan CS:GO online bir oyun olduğu için kullandığımız internet çok önem kazanıyor. CS:GO oyununda eğer internetiniz iyi değilse müdahale etmediğiniz sürece ping yüzünden sıkıntılar yaşayacaksınız. 

Gerçekten de işe yarayan ping düşürme yöntemleri bulunmaktadır. Size tavsiyem eğer CS GO ping düşürme programı makalemizden önce CS:GO ping düşürme yöntemleri makalemizi okumamışsanız kesinlikle ilk o makaleyi okuyun ardından bu makaleye geri dönerek bahsettiğim programı kullanın.

csgo-ping-dusurme-programlari
cs:go ping düşürme programı

En İyi CS GO Ping Düşürme Programı

CS GO ping düşürme yöntemleri adlı makalemizi okuduğunuzu varsayarak devam ediyorum. Piyasada CS:GO ping düşürme programı adı altında bir çok program bulunmaktadır ancak bir çoğu hiçbir işe yaramamaktadır. Sizlere bu yazımda çok beğendiğim ve CS:GO oynarken kullandığım MM Server Picker programından bahsedeceğim.

CS:GO bildiğiniz üzere online bir savaş oyunudur. CS:GO hile koruma konusunda şu ana kadar çok da başarılı bir performans göstermediği halde hala piyasanın en çok oynanan oyunu olmayı başarmış bir savaş oyunudur.

Server-Picker-resmi
Server-Picker-resmi

CS:GO oyununda ping düşürmeniz için kullanacağınız program MM Server Picker programıdır.  Yukarıda ki resimde de MM Server picker programına ait arayüz resmini görüyorsunuz. CS:GO da sizin kullandığınız internete göre en iyi alacağınız pingleri size göstererek en iyi olanı seçmenize izin veriyor. Bu sayede internetinizden en iyi ping seviyesini almış oluyorsunuz.

Aslında programın vaat ettiği özellik mevcut internetinizin ping seviyesini düşürmek değil, mevcut internetiniz üzerinden en iyi ping alacağınız sunucuyu size göstermek diyebilirim.

Eğer bir program size ping seviyesini direk düşüreceğini iddia ediyorsa o programdan direk uzak durmanızı tavsiye ederim çünkü şuan ki teknoloji ile böyle bir durum söz konusu değildir. CS GO ping düşürme programı olarak kullanacağımız program olan MM server picker programı özellikle Türkiye de ki yetersiz altyapı sonucu oluşan kötü ping seviyeleri konusunda çok yardımcı olmaktadır.

MM Server picker bağlantısını kullanarak resmi internet sitelerine giderek cs:go ping düşürme programı olan MM Server Picker programını indirebilirsiniz.

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra programı açtığınızda karşınıza yukarıda ki resimde gösterdiğim gibi mevcut internetiniz üzerinden hangi sunucu da ne kadar ping seviyesi ile oynayacağınızı göstermektedir.   ilk önce APPLY tuşunun yanında refresh tuşuna tıklayın ve en düşük olan pingi seçip APPLY tuşuna tıklayın ardından da CS:GO ya girip oynayabilirsiniz.

CS GO ping düşürme programı olarak kullanabilirsiniz. Kullanımı çok rahat ve basittir.

Not: Bu program ile bu zamana kadar vac ban yediğine dair şikayet bildiren olmadı ancak her ihtimale karşı bunu göze alarak programı kullanmalısınız. Programın yapımcısı değilim ve colaker.net olarak ta programı sadece bilgilendirme amaçlı paylaşmaktayız. Kullanıp kullanmama kararı tamamen size aittir.

Ayrıca aşağıda paylaştığım yazılarımdan ilginizi çeken yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Oyunlar ile alakalı performans makalelerimiz;

İnternet ile alakalı yazılarımız da şu şekildedir;

CS GO ping düşürme programı adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler. MM Server Picker programını indirdiyseniz görüşlerinizi ve deneyimlerinizi yorumlar kısmından belirterek diğer kullanıcılara fikirlerinizi belirtebilirsiniz. 

Ping konusunu öğrenmek isterseniz. Bkz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir