Basit Mimari Çizim Programları 2023 (Ücretsiz)

Basit mimari çizim programları. Günümüzde teknolojinin gelişmesi, teknolojinin tüm sektörlere entegre olmasını sağlamıştır, İnşaat ve mimarlık sektörü de teknoloji ile entegre olarak daha verimli çalışma planları için mimari çizim programları kullanmaya başlamışlardır. Mimari çizim programları da inşaat mühendislerinin ve mimarların mecburi olarak bilmesi ve kullanması gereken programlar haline gelmiştir.

basit inşaat çizim programı
basit inşaat çizim programı

Basit mimari çizim programları hem 3D mimari çizim programı hem de 2D mimari çizim programı olarak kullanılmaktadır. Bizde sizlere bu yazımızda hem en çok tercih edilen mimari programlar hakkında detaylı bilgiler vereceğiz hem de Ücretsiz mimari çizim programları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Ücretsiz basit mimari çizim programı konusunu Google’da bir çok kullanıcının farklı şekillerde aradığını fark ettik. Örnek olarak;

 • Türkçe ücretsiz basit mimari çizim programı.
 • Ücretsiz basit mimari çizim programı.
 • Türkçe taslak ev çizim programı.
 • Ücretsiz proje çizim programı.
 • 2D ev çizim programı.
 • Online mimari çizim programı.
 • Basit inşaat çizim programı.
 • Mimari proje çizim programı.
 • Bina çizme programı.
 • Ücretsiz Türkçe ev çizim programı.
 • Basit proje çizim programı.

aramalarını örnek gösterebiliriz. Mimarların kullandığı programlar hakkında tüm detayları sizlere makalemizde sunacağız. Konumuza geçmeden önce de sizlere sitemizde konumuz ile benzer olarak sunduğumuz ücretsiz 2d çizim programları, basit çizim programları, grafik tasarım programları makalelerin de yer aldığını belirtmek isteriz, dilerseniz yeni sekmede açarak, makalelerimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Ücretsiz Basit Mimari Çizim Programı Listesi🟢

mimari proje çizim programı
mimari proje çizim programı

Ücretsiz basit mimari çizim programı listemizde sizlere, bizlere göre piyasada bulunan en iyi basit mimari çizim programlarını göstereceğiz. Bu liste zamanla değişerek ve güncellenerek, güncel kalması sağlanacaktır. Listemizde ki basit mimari çizim programların bir kısmı basit inşaat çizim programı, bir kısmı mimari proje çizim programı olarak kullanılmaktadır.

Hem kurumsal çalışanlar hem hobi amaçlı hem de öğrenci olarak mimari çizim programı arayan herkes için ihtiyaçlarına yönelik bulabilecekleri bir çok farklı mimari çizim programına listemizde yer vereceğiz, böylece herkes aradığı proje çizim programını rahatlıkla bulabilecektir.

1)BIMx🟤

proje çizim programı
proje çizim programı

BIMx programı basit mimari çizim programlarından biraz farklı bir programdır. BIMx programı Windows, IOS ve Android cihazlar üzerinden uygulama olarak indirilebiliyor. Program sayesinde Archicad içerisinde yer alan tüm içerikleri görüntüleyebiliyorsunuz, bu sayede hazırlanmış bir mimari çizimi inceleyebiliyorsunuz. Uygulamanın hem ücretli hem ücretsiz sürümü de bulunmaktadır.

BIMx Özellikleri:

 • Interaktif 3D görünüm: BIMx ile projelerinizi 3D olarak görüntüleyebilir ve içerisinde gezinebilirsiniz.
 • 2D çizimler: 2D çizimleri ve detayları da görüntüleyebilirsiniz.
 • Navigasyon: projelerin içinde navigasyon yapmanızı sağlar.
 • Hyper-model: Hyper-model özelliği sayesinde projenizin bölümleri arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.
 • Sunum modu: Sunum modu ile projelerinizi müşterilerinizle veya ekibinizle paylaşabilirsiniz.
Desteklediği PlatformlarWindows, IOS, Android
Türkçe Dil DesteğiVar
FiyatÜcretli , Ücretsiz

2)Planner 5D⚫️

basit mimari çizim programı ücretsiz
basit mimari çizim programı ücretsiz

İç mimari çizim programları arasında yer alan Planner 5D programı tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir basit mimari çizim programı’dır. Bilgisayarlarda Mac işletim sisteminde de ayrıca programı kullanabiliyorsunuz.

Planner 5D programı ile 2 boyutlu mimari tasarımlar yapabilir, isterseniz 3 boyutlu görünümlerini düzenleyebilir, görebilir ve isterseniz görselleştirebilirsiniz.

Mimari çizim anlamında neredeyse tüm temel ihtiyaçlarınızı ücretsiz olarak sizlere sunan bir basit mimari çizim programı diyebiliriz. Planner 5D programı’nı, Türkçe program arayanlar beğenmeyebilirler çünkü programın şimdilik Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Planner 5D Özellikleri:

 • Kat planı tasarımı: Kullanıcıların duvarların, kapıların ve pencerelerin düzeni dahil olmak üzere 2B kat planları oluşturmasına ve düzenlemesine olanak tanır
 • 3D görselleştirme: Kullanıcılar tasarımlarını 3D olarak görüntüleyebilir ve binanın içinde ve dışında gezinebilir.
 • İç tasarım: Gerçekçi bir iç mekan yaratmak için tasarıma eklenebilecek bir mobilya ve dekor öğeleri kitaplığı içerir.
 • Malzeme ve renk seçimi: Kullanıcılar duvarlar, zeminler ve çatılar, mobilyalar vb. için çok çeşitli malzeme, doku ve renk arasından seçim yapabilir. PDF, JPG, PNG, vb.
Desteklediği PlatformlarMac, Android ve IOS
Türkçe Dil DesteğiYok
FiyatÜcretsiz

3)Archicad🟣

bina çizme programı
bina çizme programı

3D mimari çizim programı olan Archicad, mimari çizim programları arasında en köklü ve en çok beğenilen programlardan bir tanesidir ancak ne yazık ki ücretlidir. Archicad programını mimari çizim alanında genelde profesyonel mimarların kullandığını görüyoruz.

En çok tercih edilen mimari programlar arasında yer alan Archicad programı hem 3D mimari tasarım hem de 2D mimari tasarımlar için kullanabileceğiniz en iyi programlardan bir tanesidir.

Mimari çizim programları arasında ilk tüm cihazlarda destek sunan program olduklarını belirtmektedirler.

Archicad Özellikleri:

 • ArchiCAD kullanıcılarının, binaların 3D görünümlerini oluşturmasına ve düzenlemesine olanak tanır.
 • 2D çizimler: ArchiCAD, 2D planlar, elevasyonlar, kesitler ve detaylar gibi çizimler oluşturmanıza olanak tanır.
 • BIM: ArchiCAD, BIM yazılımı olarak tasarlanmıştır ve BIM özellikleri ile projelerinizin yönetimini, çalışmalarınızın izlenmesini ve daha iyi bir karar vermenizi sağlar.
 • Çizim otomasyonu: ArchiCAD, çizimlerin otomatik oluşmasını sağlar. Örneğin, çizimlerinizi otomatik olarak yansıtmanızı veya çoklu çizimleri oluşturmanızı sağlar.
 • Güncelleme ve işbirliği: ArchiCAD, takım çalışması için özellikle tasarlanmıştır. Projelerinizi gerçek zamanlı olarak güncelleyebilir ve diğer takım üyeleri ile paylaşabilirsiniz.
Desteklediği PlatformlarWindows, Mac, Android ve IOS
Türkçe Dil DesteğiYok
FiyatÜcretli

4)FreeCAD🔵

proje tasarım programı
proje tasarım programı

Ücretsiz mimari çizim programı olan FreeCAD programı açık kaynak kodlu ve tamamen ücretsiz olarak sunulan bir tasarım programıdır. FreeCAD programı ile sadece mimari çizimler yapılmıyor, aynı zamanda 3 boyutlu ve 2 boyutlu yapılmak istenen bir çok farklı çizimlerinde yapılmasına imkan sağlayan bir programdır.

Ücretsiz 3D mimari çizim programı arayanlar için FreeCAD programı alternatif programlardan bir tanesidir. Açık kaynak kodlu olduğu için topluluklar tarafından geliştirilme konusunda destek alan ve bu sayede de her zaman üst düzey performans sunmaya çalışmış bir programdır.

Desteklediği PlatformlarWindows, Mac, Linux
Türkçe Dil DesteğiVar
FiyatÜcretsiz

FreeCAD Özellikleri:

 • 3B parametrik modelleme: FreeCAD, kullanıcıların parçalar arasındaki geometrik kısıtlamaları ve ilişkileri tanımlayarak 3B modeller oluşturmasına ve düzenlemesine olanak tanır. Bu, modelde tek bir yerde değişiklik yapmayı ve bu değişikliklerin modelin geri kalanına yayılmasını mümkün kılar.
 • 2B çizim: FreeCAD ayrıca görünümler ve boyutlu planlar, kesit kesimleri ve detay görünümleri oluşturmak için 2B teknik çizim yetenekleri sağlar.
 • Montaj ve kısıtlama yönetimi: FreeCAD, parça montajları oluşturmaya izin veren bir montaj modülüne ve parçalar arasındaki konum ve yön ilişkilerini tanımlamaya izin veren bir kısıtlama çözücüye sahiptir.
 • İçe ve dışa aktarma: FreeCAD, STEP, IGES, STL ve DWG gibi popüler CAD biçimleri dahil olmak üzere çeşitli dosya biçimlerini içe ve dışa aktarabilir.
 • Workbench sistemi: FreeCAD modüler bir mimariye dayalıdır ve kullanıcıların yaptıkları modelleme türüne bağlı olarak Sketch, Part, Part Design, FEM, Arch ve daha fazlası gibi çeşitli çalışma tezgahları arasından seçim yapmasına olanak tanır.

5)TAD(The Architect’s Desktop)🔴

proje çizme programı
proje çizme programı

Mimari çizim programları arasında yer alan TAD programı basit mimari çizim programı listemizdeki beşinci program. TAD programı, FreeCAD programına çok benzemekte aralarındaki en büyük fark TAD programının sadece basit mimari çizim alanına özel oluşturulmuş olması diyebiliriz.

TAD Özellikleri:

 • 2B ve 3B çizim: TAD, kullanıcıların 2B kat planları, cepheler, kesitler ve ayrıntıların yanı sıra binaların 3B modellerini oluşturmasına ve düzenlemesine olanak tanır.
 • BIM: The Architect’s Desktop, kullanıcıların mimari, yapısal ve MEP öğelerini modellemek için kapsamlı bir araç seti ile bina bilgi modelleri (BIM) oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanır.
 • CAD ve açıklama araçları: TAD, kullanıcıların doğru ve profesyonel görünümlü çizimler oluşturmasına olanak tanıyan boyutlandırma, tarama ve metin araçları gibi çok çeşitli CAD ve açıklama araçları içerir.
 • Malzemeler, aydınlatma ve işleme: TAD, tasarımlarınızın foto-gerçekçi görselleştirmelerini oluşturmak için malzemeleri, aydınlatmayı ve kamera ayarlarını uygulamanıza olanak tanır.
 • Kullanıcının özel ihtiyaçlarına ve iş akışlarına göre uyarlanabilen özelleştirilebilir araç çubukları ve kısayol tuşları, ayrıca iyi bir destek ve öğreticilere sahiptir.
Desteklediği PlatformlarWindows
Türkçe Dil DesteğiYok
FiyatÜcretsiz

6)Floorplanner⚪️

ücretsiz mimari çizim programları
ücretsiz mimari çizim programları

Ücretsiz mimari çizim programı olan Floorplanner programı hem 2D hem de 3D basit mimari çizimler yapabileceğiniz bir programdır. Programın ücretli sürümü de ücretsiz sürümü de bulunuyor. Floorplanner programı ücretsiz sürümünde hazır olarak kullanabileceğiniz 150 bin tane 3D mimari tasarım sunmaktadır.

Floorplanner Özellikleri:

 • Kat planı tasarımı: Kullanıcıların duvarların, kapıların ve pencerelerin düzeni dahil olmak üzere 2B kat planları oluşturmasına ve düzenlemesine olanak tanır.
 • 3D görselleştirme: Kullanıcılar tasarımlarını 3D olarak görüntüleyebilir ve binanın içinde ve dışında gezinebilir.
 • İç tasarım: Gerçekçi bir iç mekan yaratmak için tasarıma eklenebilecek bir mobilya ve dekor öğeleri kitaplığı içerir.
 • Malzeme ve renk seçimi: Kullanıcılar duvarlar, zeminler ve çatılar, mobilyalar vb. için çok çeşitli malzeme, doku ve renk arasından seçim yapabilir.
 • Paylaşma ve dışa aktarma: Kullanıcılar tasarımlarını çevrimiçi olarak başkalarıyla paylaşabilir veya tasarımlarını PDF, JPG, PNG vb. farklı formatlarda dışa aktarabilir.
Desteklediği PlatformlarWindows
Türkçe Dil DesteğiYok
Fiyathem Ücretli hem Ücretsiz

7)Adobe Sketchbook🟣

inşaat proje çizim programı
inşaat proje çizim programı

Basit mimari çizim programı sayılan Sketchbook programı aslında bir mimari çizim programı değil, bir çizim programıdır hatta makalemizin başında belirttiğimiz çizim programları makalelerimizi incelediyseniz orada da Sketchbook programını görmüş olabilirsiniz.

Autodesk Sketchbook programı o kadar işlevsel bir program ki mimari çizim programına özel olarak oluşturulmamış olsa da mimari çizim için kullanan bir çok kişi bulunuyor. Basit mimari çizim programı olarak kullanan bir çok kullanıcı bulunmaktadır.

Adobe Sketchbook Özellikleri:

 • Geniş fırça yelpazesi: SketchBook, her biri ayarlanabilir boyut, opaklık ve diğer özelliklere sahip kurşun kalemler, tükenmez kalemler, işaretleyiciler, airbrushlar ve daha fazlasını içeren çeşitli fırçalar sağlar.
 • Katmanlar: SketchBook, karmaşık çizimler ve resimler için kilitlenebilen, gizlenebilen ve birleştirilebilen çoklu katmanların kullanılmasına olanak tanıyarak kullanıcılara son resim üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
 • Simetri araçları: Simetri araçları, bir simetri çizgisi çizmenize ve simetrik bir çizim veya eskiz yapmanıza olanak tanır.
 • Metin ve şekiller: Sketchbook, tasarıma tipografi veya temel şekiller eklemek için değiştirilebilen metin ve şekil araçları içerir.
 • Renk seçenekleri: SketchBook, özelleştirilebilir renk örnekleri, renk paletlerini içe ve dışa aktarma yeteneği ve renk karıştırma modları gibi çeşitli renk seçenekleri sunar.
Desteklediği PlatformlarWindows, Mac, Android ve IOS
Türkçe Dil DesteğiYok
FiyatHem ücretli hem ücretsiz

8)Sweet Home 3D🟢

mimari çizim programları nelerdir
mimari çizim programları nelerdir

Sweet Home 3D programı basit mimari çizim programı olarak kullanılabilecek alternatif bir programdır. Türkçe dil desteği bulunmuyor ancak tamamen ücretsiz bir programdır. Arayüz tasarımı çok eski bir program ancak kullanışlılık açısından ücretsiz olduğu için temel olarak işinizi görebilecek bir seviyede bir mimari çizim programı diyebiliriz.

Sweet Home 3D Özellikleri:

 • Kat planı tasarımı: Kullanıcıların duvarların, kapıların ve pencerelerin düzeni dahil olmak üzere 2B kat planları oluşturmasına ve düzenlemesine olanak tanır.
 • 3D görselleştirme: Kullanıcılar tasarımlarını 3D olarak görüntüleyebilir ve binanın içinde ve dışında gezinebilir.
 • İç tasarım: Gerçekçi bir iç mekan yaratmak için tasarıma eklenebilecek bir mobilya ve dekor öğeleri kitaplığı içerir.
 • Malzeme ve renk seçimi: Kullanıcılar duvarlar, zeminler ve çatılar, mobilyalar vb. için çok çeşitli malzeme, doku ve renk arasından seçim yapabilir.
 • İçe ve dışa aktarma: Sweet Home 3D, birkaç 3D model formatını (OBJ, 3DS, COLLADA, VRML) içe ve dışa aktarabilir ve ayrıca planları PDF ve JPG, PNG, vb. resim formatında dışa aktarabilir.
 • Özelleştirilebilir kamera ayarları: Tasarımlarınızın fotogerçekçi görüntülerini oluşturmak için kameranın açısını, görüş alanını ve aydınlatmayı ayarlamanıza olanak tanır.
Desteklediği PlatformlarWindows, Mac, Linux
Türkçe Dil DesteğiYok
FiyatÜcretsiz

9)AutoCad🟠

ücretsiz 3d mimari çizim programı
ücretsiz 3d mimari çizim programı

En çok tercih edilen mimari çizim programlar listesinde yer alan Autocad programı bilgisayar destekli tasarım (CAD) ve çizim yazılımı uygulamasıdır. Mimarlık, mühendislik ve inşaat dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda 2D ve 3D tasarımlar ve çizimler oluşturmak için kullanılır.

Yazılım, geometrik şekiller, metin ve boyutlar oluşturmaya ve düzenlemeye ve ek açıklamalar, katmanlar ve düzenler oluşturmaya ve yönetmeye yönelik araçlar içerir. AutoCAD ayrıca 3B modelleme, işleme ve simülasyon gibi gelişmiş özelliklerin yanı sıra işbirliği ve veri yönetimi desteği sağlar.

AutoCAD, Windows ve macOS için mevcuttur ve ayrıca iOS ve Android için bir mobil uygulama sürümü vardır yani Android mimari çizim programı olarak ta kullanılabiliyor. Ücretsiz 3D mimari çizim programı arayanlar Autocad programının ücretsiz deneme sürümünü kullanabilir.

AutoCAD Özellikleri:

 • AutoCAD, çizgiler, yaylar, daireler, çokgenler ve spline’lar dahil olmak üzere 2B ve 3B geometrik şekiller oluşturmak ve düzenlemek için çok çeşitli araçlar sağlar. Ayrıca yüzey modelleme, katı modelleme ve ağ modelleme dahil olmak üzere 3D modeller oluşturmak ve düzenlemek için araçlar sağlar.
 • AutoCAD, tasarımlarınıza metin, notlar, etiketler ve boyutlar eklemenizi ve düzenlemenizi sağlar ve bu öğeleri biçimlendirmek ve özelleştirmek için çok çeşitli seçenekler sunar.
 • Katmanlar ve düzenler: AutoCAD, tasarımlarınızın öğelerini, öğelerin görünürlüğünü, rengini ve diğer özelliklerini kontrol etmek için kullanılabilen katmanlar halinde düzenler. Ayrıca, tasarımlarınızı yazdırılabilir sayfalar halinde düzenlemek için kullanılan mizanpajları oluşturmak ve yönetmek için araçlar sağlar.
 • AutoCAD, tasarımlarınıza notlar, etiketler ve birden çok yerde yeniden kullanılabilecek diğer bilgi türleri oluşturmak için yararlı olan açıklamalar ve bloklar eklemenizi sağlar.
 • 3B Modelleme, işleme ve simülasyon: 3B modelleme ve işleme yetenekleri, modellerinizin çarpıcı görselleştirmelerini oluşturmanıza ve tasarım amacınızı başkalarıyla paylaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca stres analizi, dinamik simülasyon vb. gibi simülasyon özelliklerini de destekler.
 • AutoCAD, başkalarıyla işbirliği yapmak ve tasarım verilerinizi yönetmek için bulut depolama desteği, veri bağlama ve sürüm kontrolü dahil olmak üzere çok çeşitli seçenekler sunar.
 • AutoCAD özelleştirilebilir bir yazılımdır ve üretkenliği artırmak için ayarlarınızı, arayüzünüzü özelleştirmek ve özel makrolar/komut dosyaları oluşturmak için seçenekler sunar.
Desteklediği PlatformlarWindows, Mac, IOS, Android
Türkçe Dil DesteğiVar
FiyatDeneme sürümü ücretsiz

10)Cedreo🟡

ücretsiz ev çizim programı
ücretsiz ev çizim programı

Cedreo programı 3 boyutlu mimari tasarım yazılımı olarak kullanılmaktadır. Mimari sektörü için çizim tasarımlarından, inşaat belgelerine kadar bir çok konuda destek sunabilen bir programdır.

Cedreo programını basit proje çizim programı olarak kullanabilirsiniz ancak bu program ne yazık ki ücretsiz olarak sunulmuyor. Mimarlık sektöründe çok fazla tercih edilen bir program olduğu için özellikle listemizde yer vermek istedik.

Cedreo Özellikleri:

 • Cedreo, ev tasarımcıları, iç mimarlar ve yenileme profesyonelleri için bir 3D ev tasarım yazılımıdır.
 • Cedreo ile bir saat içinde 3D bir zemin planı ve gerçekçi 3D renderlamalar oluşturabilirsiniz.
 • Cedreo’nun kullanımı kolaydır ve ev planlarınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz.
 • Cedreo’nun özellikleri arasında 2D zemin planları çizmek için harcanan zamanı önemli ölçüde azaltan ve dekor seçimini ve 3D renderlamaları hızlandıran sezgisel özellikler bulunur
Desteklediği PlatformlarWindows, Mac, Linux
Türkçe Dil DesteğiYok
FiyatDeneme sürümü ücretsiz

11)SmartDraw – Online Mimari Çizim Programı🟢

online mimari çizim programı
online mimari çizim programı

SmartDraw programı bir online mimari çizim programı’dır. SmartDraw programı sayesinde hiçbir donanım ihtiyacı duymadan sadece internet bağlantısı ile mimari çizimler oluşturabilirsiniz.

Online mimari çizim programı arayan kullanıcılar içinde özellikle listemizde SmartDraw programına yer vermek istedik. Programı ayrıca Google Translate desteği sayesinde Türkçe olarak ta kullanabilirsiniz.

SmartDraw Özellikleri:

 • Kullanıcı dostu ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Kullanıcılar, istedikleri diyagram türünü seçerek hızlıca başlayabilirler. Program, otomatik olarak düzenleme ve biçimlendirme yapar.
 • Farklı platformlarla entegre olabilir. Kullanıcılar, çizimlerini Google Workspace ™, Microsoft Office ®, Atlassian’s Confluence and Jira gibi araçlara kolayca ekleyebilir veya kaydedebilirler. Ayrıca Google Drive ™, OneDrive ®, Dropbox ® gibi bulut depolama servislerine de bağlanabilirler.
 • Veri otomasyonu sağlar. Kullanıcılar, verilerden org şemaları, ERD ve sınıf diyagramları gibi diyagramlar oluşturabilir veya herhangi bir diyagrama şekil verisi ekleyebilirler. Ayrıca AWS hesaplarına bağlanarak otomatik olarak görseller oluşturabilirler.
 • Kurumsal ihtiyaçlara uygun bir yazılımdır. Kullanıcılar, SSO, belge saklama, gelişmiş işbirliği ve hesap yönetimi gibi özelliklere sahip olurlar. Ayrıca Visio ® ve Lucidchart dosyalarını da içe aktarabilirler.
 • Ücretsiz ve ücretli sürümleri vardır. Ücretsiz sürümü ile sınırlı sayıda diyagram oluşturulabilir. Ücretli sürümü ise daha fazla diyagram türü, eklenti desteği ve depolama alanı sunar.
Desteklediği PlatformlarWindows, Mac, Linux , Android, IOS
Türkçe Dil DesteğiVar
FiyatÜcretli/Ücretsiz

Böylece sizlere detaylı bir şekilde basit mimari çizim programı listesini ve mimari çizim programları konusunu anlatmış olduk. İhtiyacınıza göre listedeki programlardan istediğinizi kullanabilirsiniz.

YouTube video

Basit Mimari Çizim Programı ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Mimari Çizim Programları Nelerdir?

Mimari çizim programı olarak Autocad3D, 3DS Max, Sketch Up, Sharp 3D, FreeCAD, Sweet Home 3D, Catia, Archicad programlarını söyleyebiliriz.

Basit mimari çizim programı adlı makalemizi okuduğunuz için teşekkürler. Programlar bağlantısından sitemizdeki benzer içerikleri inceleyebilirsiniz.

5/5 - (14 votes)

“Basit Mimari Çizim Programları 2023 (Ücretsiz)” üzerine 26 yorum

 1. Mimarlık öğrencileri ve bu işi seven herkes için çok faydalı bir içerik. Herkes kendine uygun olan bir program ile daha başarılı çizimlerini kolayca yapabilir.

  Cevapla
 2. Mimarlık ile ilgili çok güzel ve bilgilendirme içerikli yazılar çok teşekkürler bu değerli bilgiler için

  Cevapla
 3. Gerçekten bu konuda bir numarasınız tebrikler hocam yani site de çok güzel ve sade gerçekten inanılmaz

  Cevapla
  • Rica ederiz. Basit mimari çizim programları mimarlık okuyan öğrenciler için çok iyi alternatiflerdir.

   Cevapla
  • Evet, basit mimari çizim programları için globalde kullanılabilecek en iyi programlara listemizde yer verdik.

   Cevapla
 4. Mimarı çizim programları konusunda bir çok Bilgi edindim yüksek musadenizle mesleki anlamda çalışmalarımda bilgilerinizi kullanacağım çok teşekkür ederim

  Cevapla
 5. Sorularıma aradığım cevapları tam olarak bulduğum bir makale. Hem güven veren hem bilgileri fazlasıyla açıklayıcı biçimde yazılmış. Günümüz mesleklerinden olduğu için çok yararı oldu teşekkürler

  Cevapla
  • Rica ederiz. Basit mimari çizim programları günümüz mimarları için güzel ihtiyaçlara cevap veriyor gerçektende.

   Cevapla
 6. Mimari çizim konusunda güzel bilgilendirme yapmışsınız, kuzenim de Mimarlık okumaya başladı ona gönderdim.

  Cevapla

Yorum yapın

Kombicozum.com smm panel Arizacozum.com Cozum10.com burun estetiği düğün davetiyesi mizah.org