Steamde Kaç Para Harcadınız?

steamde-kac-para-harcadim
1 dakika 44 saniye okunma süresi.
Abone Ol 

Steam de Kaç Para Harcadınız? Pc Oyuncuları’nın hemen hemen hepsinin bir Steam Hesabı bulunmakta. Steam Oyuncular için çok kullanışlı ücretsiz bir platform olmasının dışında büyük indirimler yapmasıyla da çoğu oyuncu’nun vazgeçilmez Uygulaması olmuştur.

steam-para-harcama-resmi
steam-para-harcama-resmi

Öncelikle bu yazıyı okuyup hala Steam hesabı olmayan birisiyseniz buradan Steam hakkında bilgi edinebilirsiniz. Şimdi gelelim çoğu Steam Kullanıcısı’nın merak ettiği konuya Steam de bu zamana kadar ne kadar para harcamışımdır sorusu kimin aklıma gelmedi ki!

Steam de bu zamana kadar direk direk Steam Mağazasından yani dışarıdan aldığınız bir oyunun keyini girerek değil de direk Steam Mağazasından aldığınız alımlar, Steam’e Yüklediğiniz bakiyelerin hepsi toplanarak hazırlanmış. Toplamda ne kadar parayı Steam’e yatırdığınızı Steam sizin için bu şekilde hesaplıyor.

Sizde bu zamana kadar Steam de ne kadar para harcadığınızı görmek için buradaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Steam bu sayfasında bizlere bu veriyi “Sınırlı Kullanıcı Hesabı” olup olmadığını belirlemek için kullandığını belirtmekte.

NOT: Eğer İnternet Tarayıcınızdan Steam’e giriş yapmamışsanız direk harcadığınız parayı göstermeyecektir elbette. O yüzden önce Steam’e giriş yapın ondan sonra Buton’a tekrar tıklayın

Steam bakiye kısmını dolar olarak göstermekte. Eğer çok eskiden beri Steam kullanıyorsanız yani dolar kuru düşük iken Steam den alışverişte yapmışsanız günümüzün kuruyla TL ‘ye çevirmenizi tavsiye etmem çünkü doğru bir sonuç vermez dolar kurundaki farklılıklardan kaynaklı olarak.

Steamde Kaç Para Harcadım sorusu artık kafamızdan çıktı çok şükür . Umarım yazımı beğenmişsinizdir. Steam de Kaç Para Harcadınız Yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Yorum bölümünden görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.