Steam Customizer

steam-customizer
1 dakika 12 saniye okunma süresi.
Abone Ol 

 Steam Customizer / Steam Temanızı İstediğiniz Gibi Değiştirin!!! . Öncelikle Merhaba Değerli Okuyucum. Bu yazımızda sizlere Steam’in verdiği varsayılan Tema dışında çeşitli Tema kullanımı özelleştirilmiş kendi yaptığınız Tema kullanımı gibi Temaları Steam’ inize nasıl ekleyeceğinizi anlatıyorum

Steam Tema Değiştirmeyi Nasıl Yapacağız

Öncelikle Tema değiştirmek için bir program kullanacağız. Bu programın ismi Steam Customizer programı sitesine buradan giderek indirebilirsiniz.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi önce Sign İn through Steam yazan yerden Steam’inizi bağlamanız gerekiyor. Steam bağlandıktan sonra Anasayfada gördüğünüz Create ve Explore tuşlarından birini tercih edeceksiniz.

Create: Kendi Tasarımınızı yapmaya yarar.

Explore: Hazır Tasarımları görmenizi ve beğendiğinizi ister tamamen aynı şekilde isterseniz onu da düzenleyerek indirirsiniz.

Temayı indirdikten sonra Anasayfa’nın yine sağ üst kısmında yer alan Download Tools tuşundan programı indirip bilgisayarınıza kurun.

Kurduğunuz programı açınca karşınıza böyle bir ekran çıkıcak bu ekrandan File kısmına sonra da Open kısmına tıklayın.İndirdiğiniz temayı seçin Program otomatik olarak size Temayı yükleyecektir.

Steam Customizer” adlı yazımızı okuduğunuz için teşekkürler. Yorumlar kısmından görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.