Steam Hesabınızdaki İlk Oyun Hangisi

steam-ilk-oyun
1 dakika 13 saniye okunma süresi.
Abone Ol 

Steam Hesabınızdaki İlk Oyun Hangisi?  Bu sorunun cevabını merak eden uzun zamandır Steam kullanıpta acaba ilk Oynadığım Oyun Hangisiydi gibi düşünceleri bulunan arkadaşlarımız için nasıl öğreneceğinizi anlatacağım.

Öncelikle şunu söyleyeyim Steam Kullanıcıların Tüm İstatistiklerini kaydetme ve bunları bize sunmakta hem global çaptaki istatistikler hemde kendi istatistiklerimizi göstermekte. Bu yazımızda da Steam Hesabınızdaki Oyunlar Hakkında Detaylı bilgilere nasıl ulaşırsınız göreceksiniz.

Baştan söyleyeyim Eğer Steam hakkında bir bilginiz yoksa buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi Steam Hesabında ilk Oynadığınız Oyunu nasıl öğreneceğinize ;

Öncelikle Öğrenmek istediğiniz Hesaba Steam den giriş yapın;

Ardından Yukarıdaki resimdeki gibi Steam Uygulamasındaki İsminize tıkladıktan sonra Hesap Detayları yazan kısma tıklayın.

Ardından Lisans ve ürün anahtarı aktivasyonlarını görüntüle kısmına tıklayın. Bu kısma tıkladıktan sonra Hesabınıza ilk hangi Oyunu Yüklediğinizi Tarih kısmından görebilirsiniz. Hem bu Sayfada aynı zamanda hangi Oyunu hangi tarihte , hangi fiyatla , hangi yolla aldığınız yazmakta.

Steam Hesabınızdaki İlk Oyun Hangisi sorusunu bu sayede sizler için cevaplamış olduk. Umarım işinize yaramıştır. Görüşlerinizi ,Sorularınızı yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.