ets-2-road-to-black-sea-yayınlandı-resmi

ETS 2 – Road to the Black Sea Yayınlandı

ETS 2 – Road to the Black Sea Yayınlandı. ETS 2 Oyununda Özellikle Türk olan ETS 2 Hayranları bu Map’i merakla bekliyordu çünkü bu map ile birlikte Türkiye’nin Avrupa kısmı ETS 2’ye gelicekti ve öyle de oldu. ETS 2 de artık Türkiye de var!

ets-2-türkiye-mapi-resmi
ets-2-türkiye-mapi-resmi

Bir Oyunsever iseniz ve Tır Oyunlarını seven biriyseniz ETS 2’yi kesinlikle oynamışsınız ve bu Oyunu sevmişsinizdir. ETS 1’in ilk çıktığı zamanlarda bile bu oyunu deli gibi sabah akşam oynayıp Annem’in hadi artık yat yatağına diye fırça attığı anılarım geldi aklıma.

Hele birde ETS 1 için gönüllü arkadaşların kendi çabalarıyla yaptığı ETS 1 Türkiye Map’i ve Otobüs Modu yok mu çok bugları ve eksiklikleri olsa da ETS 1 oynayıp o yamayı aranızda sevmeyen olduğunu düşünmüyorum.

Bunları neden mi anlatıyorum kaç sene sonra ilk kez ETS’nin yapımcıları tarafından Türkiye Map’i ETS 2 Oyununa geldi!

Euro Truck Simulator 2 Oyunu’nu oynayanları çok sevindiğine eminim şuan itibari ile Oyun Steam Mağazasında satışta!

ETS 2 için 05/12/2019 tarihi itibari ile  Türkiye’nin bir kısmınında yer aldığı ETS 2nin Yeni DLC’si yayınlanmış olacak.

Bu DLC ile birlikte artık Oyununuzda Balkan bölgelerinde ve Türkiye’nin Avrupa kısımlarında Tır sürebileceksiniz. Bu Yeni DLC Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin Avrupa kısmını(Trakya) içermektedir.

ETS 2 Oyunu steamde bazı dönemlerde sık sık 9.75 TL gibi bir fiyata düşmekte eğer hala oyuna sahip değilseniz Oyunun Steam Mağazası’na buradan giderek ulaşabilirsiniz.

euro-truck-simulator-türkiye-mapi-resim
euro-truck-simulator-türkiye-mapi-resim

Steam Mağazasında 48 TL Fiyatıyla satışa çıkan Türkiye Map  ETS 2 için en son çıkan DLC olmakla birlikte Türkiye Map’i de şuan itibari ile artık  en son eklenen ETS DLC’si ünvanını kazanmış oldu.

Yine Türkiye de ETS 2’ye Türkiye Map’inin 2019 da geleceği haberini sizlerle en hızlı paylaşan sitelerden biri olduk o yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

ETS 2’nin bu DLC için hazırlamış olduğu Tanıtım Videosu’na buradan ulaşabilirsiniz;

ETS 2’nin bu yeni paketini satın almak isteyen Steam Kullanıcıları buradan Mağazasına ulaşabilirler.

ETS 2 - Road to the Black Sea

 

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Oyun ›