Kaç Saat LoL Oynadım? – 2023 – (Videolu)

Kaç saat LoL oynadım? sorusunu kendimize hep sorarız ancak çoğu zaman ya bakmaya üşenir yada nereden bakacağımızı bilmeyiz. Genelde bu tarz sorular aniden bir merak üzerine aklımıza gelen sorular olduğu için, hiçbir yerden durup dururken karşınıza kaç saat LoL oynadığınızı merak ediyor musunuz? O zaman bu yöntemi uygulamalısınız diye bir şey çıkmaz.

Makalemizde sizlere en hızlı şekilde kaç saat LoL oynadım? sorunuzu 2 farklı yöntemle anlattıktan sonra, ardından LoL için harcadığınız saatler size ne kattı? Başka neler yapabilirdiniz? Arkadaşlarınızın LoL oyununa kaç saat harcadığını veya tanımadığınız kişilerin kaç saat oynadığını öğrenebileceğiniz yöntemler gibi konulara da değineceğiz.

Şimdi ilk konumuz olan Sezon İçerisinde Kaç Saat LoL Oynadım? konumuza geçiş yapalım.

Sezon İçerisinde Kaç Saat LoL Oynadım?🟢

lol saatine bakma
lol saatine bakma

League of Legend ta ne kadar oynadığımızı öğrenmek için iki adet yolumuz bulunmaktadır. Birincisi oyunun kendi istemcisinden öğrenmektir. İkincisi ise 3.parti site aracılığı ile öğrenmektir bu yöntem LoL’ün istemcisini açmadan Sihirdar adınızı ve sunucunuzu seçerek ulaşabilmektesiniz ayrıca arkadaşlarınıza veya tanımadığınız kişilere de bu 3.parti site ile ulaşabilmektesiniz.

 • LoL istemcisi ile kaç saat LoL oynadığını öğrenme.
 • 3.parti site ile LoL’de kaç saat oynadığını öğrenme.

LoL İstemcisi ile Kaç Saat LoL Oynadığını Öğrenme🟡

Kaç saat LoL oynadım? rehberimizin ilk yöntemi olan LoL istemcisi ile kaç saat LoL oynadığını öğrenme yöntemi için yapmanız gereken sırasıyla şu şekildedir;

 • League of legends istemcisini açınız.
 • İstemciniz tamamen açıldıktan sonra profil simgesine tıklayınız. Profil simgesine tıkladıktan sonra istatistikler bölümüne giriniz.
 • İstatistikler bölümünde sol altta şampiyon filtrele bölümünün üstünde bulunan oynama süresi sizin o sezonki oynadığınız süredir.
 • Farenizi oynama süresine getirdiğinizde hangi oyun modunda kaç saatinizi harcadığınız yazmaktadır.

Yukarıdaki adımları doğru bir şekilde uygulayarak LoL oyununda sezon içerisinde kaç saat LoL oynadığınızı öğrenmiş olacaksınız. Daha iyi anlayabilmeniz açısından da aşağıdaki resmi inceleyebilirsiniz;

kaç saat lol oynadım tüm zamanlar
kaç saat lol oynadım tüm zamanlar

3.parti Site ile LoL’de Kaç Saat Oynadığını Öğrenme🔵

Kaç saat LoL oynadım? rehberimizin 2. yöntemi de 3.parti site ile LoL’de kaç saat oynadığını öğrenme yöntemidir. Bu yöntem ile LoL’de kaç saat oynadığınızı öğrenebilmek için 3.taraf bir site kullanacağız.

 • İlk olarak buraya tıklayarak siteye giriş yapın.
 • Summoner’s name yani oyuncu adı yazan yere sihirdar ismini yazmanız gerekmektedir.
 • Ardından NA bölümüne hesabınız hangi sunucuda ise orayı seçiniz.
 • Seçtikten sonra How Much Time I Wasted on LoL? yani LoL de ne kadar zaman harcadım bölümüne tıklayınız.
lolde kaç saatim var
lolde kaç saatim var
 • Açılan sekmede dakika’ya saate ve güne çevrilmiş bir biçimde bu sezon LoL’de kaç saat harcadığınızı göreceksiniz.
ne kadar lol oynadım
ne kadar lol oynadım

3.Parti sitelere bizim sorumluluğumuzda olmayan, başkaları tarafından geliştirilen ve yönetilen sitelerdir. Bu tarz siteleri kullanmak veya kullanmamak tamamen kullanıcıların insiyatifine bağlı bir durumdur. Sitemizde yer alan feragatname bölümünü inceleyebilirsiniz;

https://www.colaker.net/feragatname-ve-telif-hakki/

Arkadaşım veya Tanımadığım Kişi LoL’de Kaç Saat LoL Oynadı?🔴

Yukarıda 3.parti siteye girip, Sihirdar adımız ve hangi sunucuda olduğumuzu yazdığımız bölüme arayacağımız kişinin Sihirdar adı ve hangi sunucuda olduğunu girerek onun bu sezon kaç gün, saat ve dakika harcadığına ulaşabiliriz.

Maalesef LoL oyununda tüm sezonlarda toplam oynadığımız saati görememekteyiz bu vermiş olduğumuz kaynaklar sadece sezon sonuna kadar geçerlidir. Sezon bittikten sonra bu veriler sıfırlanacaktır ve tekrar başlayacaktır.

LoL Oynamak Yerine Ne Yapabilirdik?🟠

lol saatine bakma
lol saatine bakma

3.parti sitede bulunan bir özellikte oyuna harcadığımız saati size kitap okuma, film izleme ve yürüyüş yapma olarak karşılığını yazmaktadır. LoL oynamayı sevdiğiniz sürece bu zaman kaybı değildir. Uzun süre LoL’e veya herhangi bir oyuna bağlı kalmak farkında olmadan bilgisayar bağımlılığına yol açabilmektedir.

LoL oynamak yerine 3.parti sitenin de dediği gibi kitap okumak, film izlemek ve yürüyüş yaparak uzun vadede daha mutlu olabiliriz. Oyunlar kısa zaman için çok eğlenceli olsa da gelip geçici eğlence olduğu için kalıcı ve uzun mutluluklar tercih etmenizi tavsiye ederiz.

League of Legend Nedir?🟡

League of Legend yani “LoL” Riot Games tarafından geliştirilip 2009 yılında League of Legends: Clash of Fates adı ile çıkış yapmıştır. Moba türü strateji oyunun baş tasarımcısı Steve Feak dır. Oyun üç moddan oluşmaktadır. Sihirdar Vadisi, Aram ve Team Fight Tactics’tir. Sihirdar vadisi olarak adlandırılan bu mod 5vs5 olmak üzere bir  üst koridor, bir orta koridor, bir orman, bir adc ve bir destek ile oynanan oyundur. Oyun rakip inhibitörü yıktıktan sonra biter.

Aram 5vs5 olmak üzere uzun ince bir haritaya sahiptir, burada kurallar yoktur oyun inhibitörü yıktığında biter. Team Fight Tactics sekiz kişiden oluşan bir lobide karakterler ile birbirlerini destekleyen yükseltmeler ile oynanır. Oyun sekiz kişinin yedisi öldükten sonra biter.

Kaç saat LoL oynadığınızı uygulamalı olarak izleyerek yapmak isterseniz de aşağıdaki videomuzu inceleyebilirsiniz;

YouTube video

Sitemizde yer alan bazı içerikler;

Kaç Saat LoL Oynadım ile Alakalı Sık Sorulan Sorular💯

Kaç Saat LoL Oynadın?📝

Kaç saat Lol oynadığınızı öğrenebileceğiniz 2 farklı yöntem bulunmaktadır. İlk yöntem Lol istemcisi kullanılarak, 2.yöntem ise 3.parti bir site kullanılarak uygulanmaktadır. 2 yöntemde sizlere kaç saat Lol oynadığınızı göstermektedir.✔️

Kaç saat LoL oynadım? adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Oyun bağlantısını, LoL hakkında daha fazla bilgi edinmek içinde Wikipedia sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (12 votes)

Yorum yapın

Kombicozum.com smm panel Arizacozum.com Cozum10.com burun estetiği düğün davetiyesi mizah.org