ücretsiz nvidia geforce resmi

Ge Force Now 2020 (Ücretsiz Oyun Oynama)

Ge Force Now 2020

ge-force-now-2020
ge-force-now-2020

Son zamanlarda özellikle yeni oyunları kaldıran bir bilgisayara sahip olmak çok masraflı bir hale gelmiş durumda ve çoğu kişi de yeni bir bilgisayar alamamakta.

Nvidia bu durumdan rahatsız olan insanların sayısını ve potansiyelini görmüş olacak ki Nvidia Ge Force Now uygulamasını hayata geçirdiler.

Ge Force Now sayesinde elinizde herhangi bir bilgisayar ve iyi bir internet ile istediğiniz oyunu bilgisayarınızda isterseniz ücretsiz isterseniz de ücretli oynayabilirsiniz.

Ge Force Now kendi sunucuları sayesinde kendi kurduğu donanımları iyi bir internet bağlantınızla kullanmanızı sağlamakta. Nvidia  da en iyi oyunlar ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor.

Nvidia Ge Force Now windows 7 ve windows 10 da ayrıca mac işletim sisteminde de kullanılabilir durum.

İlk olarak Nvidia’nın resmi sitesine giderek üye olmanız gerekmekte buraya tıklayarak üyelik sayfasına gidebilirsiniz.

Üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra Bilgisayarınıza Uygulamasını indirmeniz gerekmekte buradaki linkten indirme sayfasına gidebilirsiniz.

İndirip kurduktan sonra uygulamaya giriş yapın üye olduğunuz bilgilerle. Ardından tamamen ücretsiz bir şekilde  uygulamadan istediğiniz oyunu arama butonuna yazıp oyunu açmanız yeterli olacaktır.

Ücretsiz olduğu için oyunlara giriş yaparken biraz bekletebilmekte ancak 1 saat kadar oynamanıza izin vermekte ardından yeniden sıraya girmenizi istemekte.

UYARI: Ge Force Now da bi oyunu oynayabilmek için Steam, Epic Games gibi servislerin herhangi birinde Oyun sizde bulunmak zorunda.

Ge Force Now 2020 yılında oyun indir ücretsiz bir şekilde oyna mantığını da aşarak oyunu indirmenizi istemiyor. Oyunu bilgisayarınızda yüklü olmadan oynayabileceksiniz.

Ücretli olan versiyonunda ise bekleme gibi bir durum bulunmamakta istediğiniz kadar , istediğiniz saatte oynayabiliyorsunuz.

Bu arada şuanki bilgisayarınızda ki oyunlar için nasıl FPS arttırabileceğinizi merak ediyorsanız kesinlikle bu yazıma göz atmalısınız.

ücretsiz-oyun-oynama
ücretsiz-oyun-oynama

Nvidia Pascal Grafik mimarileri sayesinde Nvidia sunucularını akıcı hale getirdiğini söyledi.Firma istemci cihazlara 60 kare/saniye hızında Full HD çözünürlükte oyunlar yansıtabileceğini belirtiyor. Ayrıca oyunlar sadece 30 saniyede yüklenebiliyor ve oynanmaya hazır hale geliyor. yani sizin cihazınızın performansının bu nokta da pek önemi yok.

Cihazlarınızın performansı yetmediği zaman Geforce Now sunucuları kullanılması güzel bir alternatif olarak duruyor. GeForce Now Windowsta da Mac te de çalışacak şekilde uyumludur.

Uygulama kütüphanesinde hangi oyunların bulunduğunu sizdeki oyunların kütüphane de olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer karşınıza çıkıyorsa oyun uygulama da o zaman bir sorun yok demektir.

Ücretsiz Oyun Oynama konusunda diğer rakip servislere göre nvidia kullanıcılara güzel bir seçenek sunmuş durumda.

Ge Force Now 2020 (Ücretsiz Oyun Oynama) adlı yazımdan daha detaylı bir bilgi isterseniz aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz;

 

Yorumlar (4 yorum)
muhammedtalhak

Güzel bir yazı olmuş ellerine sağlık .

    Colaker28
    Colaker28 Cevapla

    Güzel yorumlarınız için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.