cs-go-ping-düsürme-2020

CS GO Ping Düşürme 2

CS GO Ping Düşürme 2. Bildiğiniz üzere geçmiş zamanlarda CS:GO Oyununda Ping düşürmekte etkili olan bir yazı paylaşmıştım şimdi Ping olayını daha fazla iyileştirmeye yönelik bir yazı yazıyorum. Önceki yazımı merak ediyorsanız da buradan ulaşabilirsiniz.

cs-go-ping-düşürme-resmi
cs-go-ping-düşürme-resmi

Bedava olduktan sonra Mermiden sonra en çok Hile bulunan Dünya’nın en popüler FPS Online Savaş Oyunlarından olan CS:GO da Ping sorunu yaşıyorsanız neler yapabilirsiniz, yöntemleri nelerdir bunlardan bahsedeceğim;

İnternet Bağlantısı Türü

İnternet Bağlantınızı bu tür Ping tabanlı Oyunlar için Kablolu İnternet Bağlantısı kullanmanız çok önemli Kablosuz İnternet Bağlantısı yerine Kablolu İnternet Bağlantısı çok daha stabil ve düzgün bir ping sonucu verecektir.

UYARI: Ethernet Kablonuzun boyu ne kadar kısa olursa veri aktarım hızınız o kadar yüksek olacaktır o yüzden mümkün olduğunda kısa bir kablo kullanın!

Konsol Kodları

Öncelikle CS:GO da Konsol kısmınız açık değilse ;

Oyuna Girin>Seçeneklere Gidin> Oyun Ayarları Bölümü’ne Gidin ve “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir“i evet yapın. Ardından Klavyeniz den é tuşuna tıklayarak konsolu açın. Ardından sırasıyla Aşağıdaki kodları yazıp Enter tuşuna tıklayın!

  • rate 128000
  • cl_cmdrate 128
  • cl_updaterate 128
  • cl_interp 0.031
  • cl_interp_ratio 1
  • cl_predict 1
  • cl_predictweapons 1
  • cl_lagcompensation 1

VPN Uygulamaları

Vpn Uygulamalarının İnternet Hızını hem arttırdığı hemde daha güvenilir hale geldiğini söyleyen arkadaşlarımız mevcut anca o durum pek öyle değil.

CS:GO gibi Ping Tabanlı Oyunlarda asla VPN açık bir şekilde oynamayın Pinginizi normalden daha yüksek yapacaktır!

Arka Plan Uygulamaları

İnternet’e ihtiyaç duyduğunuz bir Oyunda arka planda İnternetinizi başka Uygulamalar yememeli! Özellikle de birşey indirmek Pinginizi aşırı derece de arttıracaktır! Bu yüzden Oyuna girmeden önce İnternetinizi yiyen herşeyi kapatın!

İnternet Önbelleği Temizleme

Eğer Kullandığınız İnternet bir Ortak İnternetse bu bir KYK Yurdu İnterneti , Herkesin kullanabildiği Ortak bir İnternet’se İnternet Önbelliğinde müthiş bir birikme meydana gelir bu da Normal İnternet hızını kullanamamanıza neden olur. Bu yüzden yapmanız gerekenler şunlar;

Başlat menüsüne cmd yazın. Ardından Komut İstemcisi‘ni açın. Ardından Komut istemcisine  “ipconfig /flushdns” kodunu yazın veya kopyalayıp yapıştırın ardından enter’a tıklayın ve artık Komut İstemcisi’ni kapatabilirsiniz.

İnternet Önbelleğini de bu sayede temizlemiş olduk.

Bunlar dışında önceki yazımda da bahsettiğim CS:GO Ping düşürme Programını indirerek Sunucunuzun en iyi ping almasını sağlayabilirsiniz.

Bu arada CS:GO Oyununa hala yabancı olan varsa buradaki linkten Steam’in resmi CS:GO satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

GÜNCELLEME: CS:GO oyunu artık tamamen ücretsiz olarak indirilip oynanabilir durumdadır. CS:GO Ping Düşürme 2 adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Yorumlar kısmından görüşlerinizi belirtmeyi lütfen ihmal etmeyin.

 

 

 

 

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.