Yerli Menajerlik Oyunu 9PM Football Managers

9PM-Football-Managers-indir

Türk Menajerlik Oyunu 9PM Football Managers

Globalde mobil cihazlarda Menajerlik oyunu çeşitliliği çok az sayıda bulunmakta. Menajerlik oyunlarını çok seven özellikle bu tür oyunları oynayan bir kitle bulunmakta. Sizde bu kitleden biri olabilirsiniz.  Türkiye’nin İlk Türk Menajerlik Oyunu , 9PM Football Managers oyunu olmuş durumda tabiki de mobil cihazlar için.

Türk Menajerlik Oyunu 9PM Football Managers  ,İzmir Teknopark‘ta kurulan Uncosoft firması tarafından geliştirilmiş bir oyun. Oyun bildiğiniz menajerlik oyunlarından çok farklı bir temele sahip.

9PM Football Managers oyunun da Yılmaz Vural yer almaktadır. Kendi takımınızı seçip özelleştirip menajerlik deneyimi yaşayacağınız güzel bir oyun Yılmaz Vural’ın kariyerinin başladığı 1986 yılını temel alan oyun kulübünüz bugüne doğru ilerledikçe tesisleri ve çevreyi geliştiriyorsunuz.

turk-yapimi-menajerlik-oyunu

Türk yapımı mobil menajerlik oyunu 9PM Football Managers ücretsiz indir.

Yılmaz Vural’ın milli takıma geçmesi ile birlikte yönetimi ele aldığınız yeni takımınızda arma ve forma tasarlayarak işe başlıyorsunuz.

Sonrasında futbolcuların antrenmanları geliyor. Bunun için oyunda yer alan futbol temalı mini oyunlarda puan toplamanız gerekiyor. Ayrıca gün içerisinde attığınız adımlar da sayılarak puan olarak hanenize yazılıyor. 

Oyunun isminden de anlaşılacağı üzere oyunda maçlar akşam 9 da online olarak yapılıyor o saatte elit lige yükselmeye çalışıyorsunuz. Akşam 9 dışında sadece dostluk maçı yapabiliyorsunuz.Oyunda ligler 1 Ocak 2019 tarihinde başlamış durumda.

Türkiye’de oyun oynama süreleri çok değişkenlik göstermekte ancak bilgisayardan oyun oynayan kişi sayısı da Türkiye de çok fazla sayıda. Eğer bilgisayardan oyunlar oynamayı seviyorsunuz dünyanın en popüler dijital oyun satış servisi olan Steamde ki “Türk Yapımı Oyunları” görmek için buradaki yazıma bir göz atmalısınız. Çok ayrıntılı ve geniş bilgiler yer almakta.

mobil-yerli-menajerlik-oyunu

9PM Football Managers menajerlik oyunu

O tarihe kadar mini oyunları oynayarak kadronuzu en iyi hale getirebilirsiniz. Türk  Yapımı Mobil Menajer oyunu olarak güzel bir başarı yakalanmış durumda. Oyunda Türkçe dil desteği de mevcut olduğu için dil konusunda da sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Oyunda son zamanlarda çok iyi optimizasyonlar mevcut bu sayede de eski bir işlemci veya düşük bir ram miktarı ile oyunu oynayabiliyorsunuz. Oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında lütfen belirtmeyi unutmayın.Oyunu Google Play Store Ve App Store dan ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Ne yazik ki Türkiye de bir çok iyi bir sisteme sahip bir bilgisayar sahibi olmak için çok fazla miktarda bir ödeme gerçekleştirmeniz gerekmekte. Türkiye de ki çoğu aile de çocukları oyun oynasın diye o kadar miktarda bir parayı bilgisayarlara ödemek istemiyor.

Sırf bu yüzden de mobil oyunlara yönelim ülkemizde gittikçe artmakta ancak eski de olsa bir bilgisayara sahip birisinin sadece İnternet bağlantısı ile piyasadaki tüm oyunları en yüksek grafikte ücretsiz oynayabiliyor.

Bu yöntemi hala ülkemizde çoğu kişi bilmemekte.Buradaki yazıma tıklayarak bu konu hakkında tüm bilgiyi öğrenebilirsiniz.

9PM-Football-Managers-2020

Yılmaz Vural’ın başrolde oynadığı yerli mobil menajerlik oyunu.

Mobil Menajerlik Oyunumuz hem IOS Store’da hemde Google Play Store’da ücretsiz bir şekilde indirilebilmekte. Google Play Store kullananlar buradan , IOS Store kullanlarda da buradan indirme sayfasına ulaşabilirler.

Oyunun Tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz:

Yerli Menajerlik Oyunu 9PM Football Managers adlı  yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Oyun hakkında düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıdan belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir