Instagram Eski Numarama Kod Gönderiyor Çözümü

Instagram eski numarama kod gönderiyor sorunu numara değiştiren her kullanıcının başına gelebilecek sorunlardan bir tanesidir. Instagram uygulamasına kayıtlı numaranızı artık kullanmayı bıraktığınız zaman instagram kendisinde kayıtlı olarak durduğu için eski numaranıza kod göndermeye devam edecektir.

instagram eski numarama gelen kodu nasıl öğrenebilirim
instagram eski numarama gelen kodu nasıl öğrenebilirim

Bu makalemizde de sizlere instagram eski numarama kod gönderiyor sorununu nasıl çözebilirsiniz detaylı bir şekilde anlatacağız ayrıca kullanıcılar bu sorunu “instagram eski telefon numarama kod gönderiyor” , “instagram onay kodu olmadan giriş” , “instagram telefon numaram değişti, giriş yapamıyorum” , “doğrulama kodu eski numarama gidiyor” , “instagram onay kodu başka numaraya gidiyor” , “instagram eski numaram kayıtlı giriş yapamıyorum” şekillerinde de arattıkları için hepsine bu makalemizde toplu olarak cevap vereceğiz.

Instagram Eski Numarama Gelen Kodu Nasıl Öğrenebilirim?

instagram telefon numaram değişti giriş yapamıyorum
instagram telefon numaram değişti giriş yapamıyorum

Instagram eski numarama gelen kodu nasıl öğrenebilirim? sorusunu instagram kodu eski telefon numarasına giden her kullanıcı merak ediyor ancak eski numaranıza giden kodu değiştirebilmeniz için başka bir cihaz üzerinden hesabınıza erişiminiz olması ve hesabınıza kayıtlı olan telefon numaranızı değiştirmeniz gerekmektedir.

Telefon numaranızı değiştirmek için herhangi bir cihaz üzerinden erişiminiz yok ise telefon numaranızı erişim olmadan değiştiremeyeceğiniz için bu noktadan sonra instagram onay kodu olmadan giriş yöntemimizi denemeniz gerekecektir. Eğer başka bir cihazdan otomatik instagram hesabınıza girebiliyorsanız da;

Ayarlar > Telefon numarası adımlarını takip edin ve güncel telefon numaranızı yazıp, kaydedin.

doğrulama kodu eski numarama gidiyor
doğrulama kodu eski numarama gidiyor

Instagram yedek kod kullanarak ta hesabınıza giriş yapabilirsiniz ancak yedek kod ile de giriş yapabilmeniz için zamanında bir yere kodu not etmiş olmanız gerekiyor.

Instagram Onay Kodu Olmadan Giriş

Instagram onay kodu olmadan giriş yöntemimizde sizlere hiçbir cihaz üzerinden hesabınıza erişim olmadığında nasıl instagram hesabınıza giriş yapabileceğinizi anlatacağız. Şimdi ilk olarak yapmanız gereken help@instagram.com adresine ve complaint@instagram.com adresine sırasıyla yaşadığınız sorunlarla alakalı mail atın.

Bahsettiğimiz iki mail adresine de gerekli bilgilendirmeleri yaptıktan sonra instagram uygulamanıza tıklayın ve yardım seçeneğine tıklayın. Yardım butonuna bastıktan sonra onay kodunun eski telefon numarasına geldiğini belirtin. Bu işlemleri yaptıktan sonra genelde 1-2 hafta içerisinde dönüş almanız gerekmektedir.

instagram onay kodu başka numaraya gidiyor
instagram onay kodu başka numaraya gidiyor

Eğer 1-2 hafta içerisinde dönüş almazsanız son olarak yapmanız gereken https://www.facebook.com/login/identify adresine girin. Ardından giriş yapmakta sorun yaşadığınız hesabın e-posta veya telefon numarasını girin. Ardından size hesabının giriş kısımlarını yenilemek için kod gönderecektir.

Gönderilen kodu girip, “Devam Et” butonuna tıklayarak, hesabınızın erişim sorununu çözebilirsiniz. Böylece sizlere instagram eski numarama kod gönderiyor sorunu çözümünü detaylı bir şekilde anlatmış olduk.

Instagram, Facebook şirketinin alt kuruluşu olduğu için farklı bir uygulama olarak düşünmeyin.

Sitemizde yer alan bazı içerikler;

Instagram Eski Numarama Kod Gönderiyor ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Instagram Eski Numarama Gelen Kodu Nasıl Öğrenebilirim?

Instagram uygulamanızda eski numaranıza gelen kodu asla öğrenemezsiniz, eğer eski numaranıza erişiminiz yok ise yapabileceğiniz ilk yöntem instagram destek ekibine erişim sorunu yaşadığınızı bildirmektir.

Instagram eski numarama kod gönderiyor ile alakalı makalemize benzer içerikleri incelemek için Mobil bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (12 votes)

Yorum yapın

Kombicozum.com smm panel Arizacozum.com Cozum10.com burun estetiği düğün davetiyesi mizah.org