En İyi 20 Ücretsiz Müzik Uygulaması (En İyi)

15 dakika 2 saniye okunma süresi.
Abone Ol 

En iyi ücretsiz müzik uygulaması. 2000’li yıllarda daha internet ülkemizde çok fazla popüler değilken müzikleri kaset satın alarak kaset çalar cihazlarında dinlerdik, yeni çıkan bir müzik olduğunda o müziğe ulaşmak için bir kasetçi bulmak çok zordu çünkü popüler müzikler o kadar çok talep görüyordu ki çoğu kasetçi aynı gün kasetlerini tüketiyordu.

Makale İçeriği gizle
1 Ücretsiz Müzik Uygulamaları Listesi🟢

İnternetsiz müzik uygulaması trendi de İnternetin günümüzde artık tüm evlere kadar gelmesi sayesinde dijital teknoloji kullanarak artık tüm müzikleri evlerimize ve ceplerimize taşıdığımızdan eski önemini yitirmiş durumda, artık bir müzik dinlemek istediğimizde kasetçi kasetçi gezmek yerine kullandığınız müzik uygulaması sayesinde anında dinleyebiliyoruz.

ücretsiz müzik uygulamaları
ücretsiz müzik uygulamaları

Tabi sadece kolaylık müziğe ulaşım anlamında gelmedi ücretsiz müzik kavramının da gelişmesini sağladı, bir kasetçiden bir müziği asla ücretsiz isteyemeyeceğiniz için ücretsiz müzik diye bir olay yakın zamana kadar bilinen bir kavram değildi.

İnternetin dijital teknoloji ile beraber gelişmesiyle bir çok ücretli/ücretsiz müzik uygulamaları çıktı ve birçoğunu da günlük hayatımızda sıkça kullanıyoruz. Şimdi sizler için android ve ıos cihazlara özel kullanabileceğiniz en iyi 20 ücretsiz müzik uygulaması listeleyeceğim.

Ücretsiz Müzik Uygulamaları Listesi🟢

Ücretsiz müzik uygulamaları listesi. Günümüzde çoğu uygulama cross platform teknolojisini kullandığı için hem Android hem de IOS işletim sistemlerinde çalışabilecek uygulamalar geliştiriyorlar bu yüzden ücretsiz müzik uygulamaları listesindeki uygulamalar genelde hem Android hem de IOS işletim sisteminde çalışabilen uygulamalardır.

Biz makalemizde sizlere Android işletim sistemi için Google Play Store’un en çok kullanılan ücretsiz müzik uygulamalarını ve IOS işletim sistemi içinde App Store mağazasın da en çok kullanılan ve sevilen ücretsiz müzik uygulamalarını listeleyeceğiz.

en iyi müzik uygulamaları
en iyi müzik uygulamaları

Not: Listemizde ki uygulamaları sizlere anlatmadan önce dikkat etmeniz gereken çok önemli bir konu var. Google Play Store ve APP Store mağazalarında popüler olan bir uygulamanın ismini kopyalayarak sahte, zararlı, tehlikeli uygulamalar sunabiliyorlar. Uygulama ismi aratıp karşınıza çıkan ilk uygulamayı o yüzden direk sakın indirmeyin.

Öncelikle uygulamanın indirilme sayısına, yapılan yorumlarına ve uygulamayı yapan şirket ismine kesinlikle dikkat etmeniz gerekmektedir.

En İyi Ücretsiz Android Müzik Uygulamaları🟡

ücretsiz android müzik uygulamaları
ücretsiz android müzik uygulamaları

En iyi Android müzik uygulamaları. Android işletim sistemine sahip mobil bir cihaz kullanıyorsanız en iyi ücretsiz Android müzik uygulamaları listemizi kesinlikle detaylı bir şekilde atlamadan okumanızı tavsiye ederim. Bahsedeceğim uygulamaların bir kısmı popüler uygulamalar iken bir kısmı da yeni olmasına rağmen iddialı olan müzik uygulamaları diyebilirim.

1)Deezer – Android En iyi Ücretsiz Müzik Uygulaması🟠

deezer ücretsiz müzik uygulaması
deezer ücretsiz müzik uygulaması

Deezer uygulaması yıllardır dünya çapında kullanılan, bilinen ve çok sevilen bir müzik uygulamasıdır. Deezer uygulamasının ücretli planı da olduğu için çoğu kullanıcı hala tamamen ücretli bir uygulama zannetmektedir ancak Deezer uygulaması kullanıcılarına hem ücretli hem ücretsiz plan seçenekleri sunmaktadır. Ücretsiz uygulama arayan kullanıcılar için Deezer uygulaması kesinlikle çok dikkate alınması gereken bir uygulama diyebilirim.

Deezer uygulaması ücretli planında Spotify uygulamasına göre daha pahalı olsa da ses kalitesi açısından genel olarak kullanıcıların Deezer uygulamasını daha iyi bulduğunu düşünüyorum, Deezer uygulamasını hem Android hem de IOS cihazlara yükleyebilirsiniz.

2)Samsung Music – Android En iyi Ücretsiz Müzik Uygulaması🔴

samsung müzik ücretsiz en iyi müzik programları
samsung müzik ücretsiz en iyi müzik programları

Özellikle Samsung marka telefonu olanlar bu uygulamayı biliyorlardır. Samsung Music uygulaması tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra sunduğu özellikler ve dolby teknolojisi sayesinde iddialı ses kalitesi ile Google Play Store’un en çok kullanılan en iyi ücretsiz müzik uygulamaları arasına girmeyi başarmış durumdadır.

Samsung music uygulaması sadece Android işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

3)TRT Dinle – Android En iyi Ücretsiz Müzik Uygulaması🟤

internetsiz müzik dinleme
internetsiz müzik dinleme

TRT Dinle en iyi 20 ücretsiz müzik uygulaması listemizde ki uygulamalara göre çok daha yeni olan bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olması, modern tasarımı ve güzel ses kalitesi sayesinde kullanıcılar tarafından da çok beğenilen bir ücretsiz uygulama olmayı başarmıştır ancak şuan için en büyük eksiği geniş bir müzik kütüphanesine sahip olmaması diyebilirim, istediğiniz gibi tüm müzikleri bulabileceğiniz bir uygulama şuan için diyemem.

TRT Dinle uygulamasını hem Android hem de IOS cihazlardan kullanabilirsiniz.

4)Pulse Music – Android En iyi Ücretsiz Müzik Uygulaması⚪️

internetsiz müzik dinleme uygulamaları
internetsiz müzik dinleme uygulamaları

Pulse Music uygulaması en yeni çıkan ücretsiz müzik uygulaması diyebilirim, o kadar ücretsiz bir uygulama ki içerisinde reklam bile barındırmıyor, belki de hedefledikleri kitleye ulaşana kadar böyle bir strateji izlemiş olabilirler. Pulse Music uygulaması reklam istemeyen, ücretsiz uygulama arayan ve yabancı ağırlıklı müzik dinlemeyi seven kullanıcılar için güzel bir seçenek diye düşünüyorum.

Pulse Music uygulamasını hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza indirebilirsiniz.

5)Musicolet – Android En iyi Ücretsiz Müzik Uygulaması⚫️

müzik dinleme uygulamaları
müzik dinleme uygulamaları

Musicolet Android ücretsiz müzik uygulaması listemizde ki en farklı müzik uygulamalarından bir tanesidir. Diğer müzik uygulamalarına kıyasla Musicolet uygulaması ile sadece çevrimdışı yani internetsiz müzik dinleyebiliyorsunuz. Eğer kendinize internet istemeyen, sadece çevrimdışı çalışan bir uygulama arıyorsanız musicolet bu gereksinimleri karşılıyor diyebilirim.

Musicolet uygulaması içerisinde müzikler barındırmıyor, sadece cihazınızda yüklü olan müzikleri çevrim dışı olarak dinlemenizi sağlamaktadır, ayrıca uygulama içerisinde şimdilik hiçbir reklam sunmuyorlar. Reklamsız bir şekilde çevrimdışı müzik dinleme uygulaması arayanlar için alternatif bir uygulamadır.

Musicolet sadece Android işletim sistemine sahip cihazlarda çalışmaktadır.

6)Spotify – Android En iyi Ücretsiz Müzik Uygulaması🟣

ücretsiz müzik dinleme uygulamaları
ücretsiz müzik dinleme uygulamaları

Bu zamana kadar bir kere bile müzik uygulaması aramışsanız karşınıza Spotify uygulamasının çıkmamış olması imkansız diyebilirim. Spotify uygulaması müzik uygulamaları arasında dünyada en popüler olan uygulama diyebilirim ayrıca ülkemizde sunduğu yerel fiyatlandırma ve öğrencilere özel fiyatlandırma gibi ücretli versiyonlarda bile yaptığı stratejiler sayesinde Türkiye’de çok fazla ücretli kullanıcı bulundurmayı da başarmış bir uygulamadır.

Spotify uygulamasının içerisinde neredeyse bulunmayan hiçbir müzik yok diyebilirim, İsterseniz yerli, isterseniz yabancı çok kapsamlı bir içeriği bulunmaktadır. Ücretsiz versiyonunda müzik dinlerken ara ara reklamlar çıkmaktadır ve sadece internet üzerinden müzikleri dinlemenize izin vermektedir ancak ücretli planında müzikleri indirip istediğiniz zaman çevrimdışı dinleyebilirsiniz ama ücretli planınızı iptal ettiğiniz anda cihazınıza indirdiğiniz müziklerde tamamen silinmektedir.

Reklamlı olması can sıksa da geniş içeriği sayesinde çok ciddi talep gören bir uygulama diyebilirim. Spotify uygulaması bana göre en iyi müzik uygulaması listemizde ki en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Spotify uygulamasını hem Android hem IOS hemde Windows işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

7) Audiomack – Android En iyi Ücretsiz Müzik Uygulaması🔵

popüler müzik uygulamaları
popüler müzik uygulamaları

Audiomack uygulaması ücretsiz müzik uygulaması listemizde ki çevrimdışı müzik dinlenebilen tek ve en iyi müzik uygulaması diyebilirim. Audiomack uygulaması kullanıcılarına ücretsiz olarak müzik indirme, çevrimiçi müzik dinleme ve uzun süre reklamsız çalışma gibi güzel seçenekler sunuyor ancak bu kadar güzel özelliğinin yanında ne yazık ki müzik envanteri çok da geniş diyemem o yüzden eksik yön olarak sınırlı müzik içeriği diyebilirim.

Audiomack uygulamasını hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip cihazlara indirebilirsiniz.

8)Youtube Music – Android En iyi Ücretsiz Müzik Uygulaması🟢

android internetsiz müzik dinleme uygulamaları
android internetsiz müzik dinleme uygulamaları

Şimdi en iyi ücretsiz Android müzik uygulamaları listemizde ki benim bu aralar en çok kullandığım uygulamaya geçiyoruz. Uygulamamızın ismi “Youtube Music”. Bilmeyenler için kısaca anlatmak gerekirse Youtube platformunun sadece müzik dinlemek için kullanılabilen bir sistemi diyebilirim.

Youtube music uygulamasını tamamen ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz ancak ücretsiz versiyonunda reklamlar çıkmaktadır, bunun dışında müzik içeriği konusunda en başarılı uygulamalardan bir tanesi diyebilirim, ayrıca ücretli versiyonunu kullanmak isterseniz de youtube music uygulaması için ayrı bir ödeme yapmıyorsunuz sadece youtube premium üyeliğinizin olması yeterlidir.

Youtube eğer stratejisinden vazgeçmez ise ilk kullanıcılar içinde 30 gün deneme seçeneği sunmakta ancak baştan uyarmak istiyorum otomatik yenilemeyi zamanında iptal etmezseniz 30 günün sonunda otomatik olarak yeni ayın ücretini hesabınızdan çeker, bu konularda çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Youtube music uygulamasını hem Windows, hem Android hemde IOS işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

9)Nyx Music Player – Android En iyi Ücretsiz Müzik Uygulaması🟡

müzik uygulamaları ücretsiz
müzik uygulamaları ücretsiz

Nyx Music Player uygulaması da yeni müzik uygulamalarından bir tanesidir. Ücretsiz müzik uygulaması olarak piyasaya çıkan Nyx Music Player modern tasarımı, 432 Hertz frekansta müzik seçeneği ve müziklerde ekolayzer yapma özelliği gibi değişik özelliklere sahiptir.

Nyx Music Player uygulaması şimdilik sadece Android işletim sistemlerinde çalışmaktadır. En iyi ücretsiz müzik uygulaması listesinde alternatif olarak seçilebilecek bir uygulama diyebilirim.

10)Soundhound – Android En iyi Ücretsiz Müzik Uygulaması🟠

internetsiz müzik indirme uygulamaları
internetsiz müzik indirme uygulamaları

Soundhound uygulaması bir müzik ismini bulabileceğiniz, şarkı sözlerini görebileceğiniz, internetten müzik dinleyebileceğiz farklı özellikler sunmaktadır ancak çevrimdışı müzik dinleme özelliği şuan için bulunmamaktadır.

Soundhound uygulamasının hem ücretli hem ücretsiz versiyonu bulunmaktadır ayrıca hem Google Play Store hem de App Store üzerinden uygulamaya ulaşabiliyorsunuz. Böylece “En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları” listemizde ki sonuncu uygulamayı da sizlere tanıtmış olduk. Şimdi de IOS işletim sistemine sahip cihazlar için App Store da kullanılan uygulamaların listesine geçiş yapalım.

En İyi Ücretsiz 10 Iphone Müzik Uygulamaları🔴

apple ücretsiz müzik uygulamaları
apple ücretsiz müzik uygulamaları

IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar uygulama marketi olarak App Store marketini kullanmaktadır. App Store marketi, Google Play Store’a göre uygulama yükleme konusunda çok daha seçici bir uygulama mağazası diyebilirim.

Eğer ücretsiz en iyi android müzik uygulamaları listemizi atlamadan dikkatli incelemişseniz uygulamaların bir kısmı sadece Android işletim sistemine sahip cihazlara yüklenebilmekteydi, işte size bahsettiğim seçici olma durumu bu noktada çok etkili oluyor diyebilirim.

Şimdi de IOS işletim sistemine sahip iphone cihazlar için en iyi ücretsiz müzik uygulamalarımıza geçiş yapalım;

1)Shazam – En İyi Ücretsiz Iphone Müzik Uygulaması🔘

iphone müzik uygulamaları
iphone müzik uygulamaları

Shazam uygulaması ilk çıktığında insanlar en iyi müzik algılayan uygulama olarak tanıdılar çünkü o zamana kadar müzik algılama özelliği hiçbir uygulamada yoktu ve çok iyi çalışıyordu. Shazam uygulamasının sahibi App Store’un da sahibi olan Apple şirketidir.

Ücretsiz olarak Shazam uygulamasını hem Android hem de iphone cihazlarda kullanabilirsiniz.

2)Apple Music – En İyi Ücretsiz Iphone Müzik Uygulaması🟤

iphone 6 ücretsiz müzik dinleme programları
iphone 6 ücretsiz müzik dinleme programları

Apple Music uygulaması isminden de anlayacağınız üzere iphone cihazlarda kullanılabilen bir ücretsiz müzik uygulamasıdır. En iyi ücretsiz müzik uygulamasıdır diyemiyorum ancak kesinlikle başarılı bulunan müzik uygulamalarından bir tanesidir.

Apple Music uygulaması ne yazık ki sadece ilk 3 ay deneme amaçlı ücretsiz olarak veriliyor, onun dışında aslında tamamen ücretli olarak sunulan bir uygulamadır. Beğendiğiniz şarkıları indirme ve çevrimdışı dinleme özelliği de bulunmaktadır.

3)IDAGIO – En İyi Ücretsiz Iphone Müzik Uygulaması⚪️

apple müzik dinleme uygulamaları
apple müzik dinleme uygulamaları

IDAGIO uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran ciddi bir özellik bulunmaktadır, bu özellik uygulamanın genelde klasik müziğe yönelik çalışıyor olmasıdır. Eğer klasik müzik dinlemeyi seven birisiyseniz büyük ihtimal bu uygulamayı çok seveceksiniz demektir. Hem ücretli hem de ücretsiz versiyonu bulunmaktadır ayrıca hem Android hem de iphone cihazlarda uygulamayı kullanabilirsiniz.

4)SoundCloud – En İyi Ücretsiz Iphone Müzik Uygulaması⚫️

ücretsiz ios uygulamaları
ücretsiz ios uygulamaları

SoundCloud en iyi ücretsiz iphone müzik uygulamaları listemizde ki bir diğer popüler müzik uygulaması diyebilirim. SoundCloud uygulamasını da büyük ihtimal duymuş veya kullanmış olabilirsiniz. SoundCloud uygulaması tarz olarak Spotify uygulamasına çok benzemektedir ancak ne yazık ki internetsiz çevrimdışı müzik dinleme özelliği artık bulunmamaktadır.

En iyi müzik uygulaması listemizde alternatif olarak düşünülebilecek uygulamalardan bir tanesi diyebilirim. Hem Android hem de iphone cihazlarda uygulamayı kullanabilirsiniz.

5)Fizy – En İyi Ücretsiz Iphone Müzik Uygulaması🟣

mobil müzik indirme uygulamaları
mobil müzik indirme uygulamaları

En iyi ücretsiz müzik uygulamaları listemizde ki tek yerli müzik uygulaması diyebiliriz. Fizy uygulaması Lifecell Music şirketi tarafından yayınlanmaktadır. Fizy uygulamasının hem ücretli hem ücretsiz versiyonları bulunmaktadır ayrıca hem Android hem de Iphone cihazlarda uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Türk bir girişim arıyorsanız listemizde ki şuanlık tek seçenek olduğu için inceleyebilirsiniz.

6)MYT Music – En İyi Ücretsiz Iphone Müzik Uygulaması🔵

en güzel müzik uygulamaları
en güzel müzik uygulamaları

MYT Music uygulaması son yıllarda en ciddi kullanıcı kazanan müzik uygulamalarından bir tanesidir. Uygulamayı yapan şirket tanınan bir şirket olmadığı halde kullanıcılar tarafından sevildiği için kısa zamanda popüler hale gelmiş bir uygulama diyebilirim.

Türkçe dil seçeneği sunan istediğiniz müziği indirmenize olanak tanıyan, küçük boyutlu ve ücretli/ücretsiz versiyonu bulunan bir müzik uygulamasıdır. Türkçe dil seçeneğini vurgulamam dikkatinizi dağıtmasın, listemizde ki çoğu uygulamada Türkçe dil desteğini sunmaktadır.

MYT Music uygulaması hem Android hem de iphone cihazlarda çalışmaktadır.

7)Pandora Music – En İyi Ücretsiz Iphone Müzik Uygulaması🟢

en iyi müzik uygulamaları ücretsiz
en iyi müzik uygulamaları ücretsiz

Pandora Music uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliği içerisinde her türden müzik bulundurmasının yanı sıra podcastler de bulundurması diyebilirim. Eğer podcast dinlemeyi seviyorsanız, Pandora Music uygulamasını inceleyebilirsiniz. Ücretsiz müzik uygulaması olarak kullanılsa da ücretli versiyonu da bulunmaktadır.

Hem Android hemde iphone cihazlarda çalışmaktadır ancak Türkçe dil desteği şuan için uygulamada bulunmamaktadır.

8)Musi – En İyi Ücretsiz Iphone Müzik Uygulaması🟡

radyo müzik dinleme uygulamaları
radyo müzik dinleme uygulamaları

Musi uygulaması en iyi müzik uygulaması listemizdeki sadece iphone cihazlarda kullanılabilen müzik uygulamalarından bir tanesidir. Musi uygulamasının ekolayzır, araba entegrasyonu gibi özellikleri bulunmaktadır ve tamamen ücretsiz bir müzik uygulamasıdır.

9)Amazon Music – En İyi Ücretsiz Iphone Müzik Uygulaması🟠

app-store-muzik-uygulamalari-turkce
app store müzik uygulamaları türkçe

Amazon şirketinin girmediği sektör kalmadı sanırım, hangi sektör ile alakalı bir araştırma gerçekleştirsem illa ki karşıma bir amazon şirketi çıkıyor ve işin ilginç kısmı da bir çok sektörde çok başarılı işlere imza atıyorlar. Amazon music uygulamasında şuan için Türkçe dil desteği bulunmamaktadır ve genel olarak müzik içeriğini yabancı şarkılar oluşturmaktadır ayrıca podcastleri de içerisine dahil eden bir uygulamadır.

Amazon Music uygulamasının hem ücretsiz versiyonu hem de ücretli versiyonu bulunmaktadır. Ücretsiz versiyonunda çevrimdışı müzik dinleme özelliğini de sunmaktadırlar. Amazon Music uygulamasını hem Android hem de iphone cihazlar üzerinden kullanabilirsiniz.

10)TuneIn Radio – En İyi Ücretsiz Iphone Müzik Uygulaması🔴

arka planda müzik dinleme uygulamaları
arka planda müzik dinleme uygulamaları

TuneIn Radio uygulaması en iyi ücretsiz müzik uygulaması listemizde ki tek ve en iyi radyo müzik uygulaması diyebilirim. Dünyanın her yerinde ki radyoları canlı dinleyerek istediğiniz müzikleri ücretsiz dinlemenizi sağlayan bir radyo müzik uygulamasıdır. TuneIn Radio dünya çapında çok başarılı olmuş ve olmaya devam etmektedir. Hem Android hem de iphone cihazlarda kullanılabiliyor.

Ücretsiz Müzik Uygulaması ile Alakalı Sık Sorulan Sorular🟢

Ücretsiz Müzik Uygulaması Var Mı?🟡

Evet, günümüzde bir çok farklı ücretsiz müzik uygulaması bulunmaktadır. Ücretsiz müzik uygulamaları listemizi inceleyebilirsiniz.☑️

Müzik İndirme Programı Var Mı?🟠

Evet, günümüzde çevrimdışı müzik dinlemek için bir çok uygulama müzikleri indirmemize izin vermektedir. Ücretsiz müzik uygulamaları listemizi inceleyebilirsiniz.☑️

İphone’da Müzik İndirme Programı Hangisi?🔴

İphone cihazlarda kullanabileceğiniz en az 10 tane müzik uygulaması bulunmaktadır ve bir çoğu müzik indirmenize izin vermektedir.☑️

En güzel müzik indirme programı hangisi?⚫️

Aslında net bir cevap bulunmamakta çünkü bu sorunun net bir cevabı olamaz, sadece kişisel bir cevap verebilirim. Kullanıcının istediklerine bağlı olarak farklı uygulamalar en güzel uygulama olarak nitelendirilebilir.☑️

En İyi 20 Ücretsiz Müzik Uygulaması” listemizi bu şekilde tamamlamış olduk. Makalemizi atlamadan okuduğunuzda piyasada ki neredeyse en iyi tüm müzik uygulamalarının yer aldığını fark etmişsinizdir. Eğer makalemizde yer alması gerektiğini düşündüğünüz bir uygulama var ise de yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Mobil bağlantısından sitemizde yer alan benzer içerikleri inceleyebilir, Müzikler hakkında fazla fazla bilgi öğrenmek için de bağlantıdan Wikipedia‘yı inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın

Arizacozum.com su yumuşatma cihazı Cozum10.com smm panel Kombicozum.com Adıyaman Tütünü best smm panel