Klasör Simgeleri Değiştirme

Klasör Simgeleri Değiştirme

Klasör Simgeleri Değiştirme. Bilgisayarınızdaki varsayılan Klasör Simgelerinden sıkılmış kendi tarzınıza uygun kişisel tasarımlar arayanlar için önce Klasör Simgeleri Nasıl İndirilir sonrasında da  Klasör Simgeleri Nasıl Değiştirilir kısmını anlatacağım.

dosya simgeleri
Dosya SimgeleriÖncelikle Bilgisayarınız için en uygun en çok hoşunuza giden Klasör Simgelerini Bulmanız için aşağıya birçok alternatif ücretsiz klasör simgeleri siteleri ekliyorum istediğinizi indirebilirsiniz;

ALTERNATİF 1ALTERNATİF 2ALTERNATİF 3ALTERNATİF 4ALTERNATİF 5ALTERNATİF 6

Ben Alternatif 1 deki siteden örnek vererek nasıl İndireceğinizi göstereceğim;

ico kısmı
Klasör Simgesi İndirme

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz üzere Klasör’ün üzerindeki ICO kısmına tıkladığınızda Simge olarak Bilgisayarınıza inecektir.

Şimdi gelelim Windows klasör simgeleri nasıl değiştirilir işlemini anlatma kısmına;

Seçtiğiniz Simge veya Simgeler Bilgisayarınıza indikten sonra Simgesini değiştirmek istediğiniz Klasör’e Sağ Tıklayın->Özellikler diyin -> ardından da Özelleştir kısmını açın.

"<yoastmark

Özelleştir kısmına tıkladıktan sonra Klasör’ün Simgesini değiştirmek için Simge Değiştir kısmına tıklayın ve indirmiş olduğunuz Simgeyi seçin ardından Simge değişmiş olacaktır.

Simge Değiştir
Simge Değiştir

Klasör Simgeleri Değiştirme İşlemimiz bu şekildedir.

Dosya Simgelerinizi kendinize göre özelleştirmek Bilgisayarınızı sizin için daha kişisel hale getirecektir bunun yanı sıra çok fazla sayıda farklı yeni klasör simgeleri kullanmanız Bilgisayarınızın Performansı açısından olumsuz etkide bulunmaktadır.

Bilgisayarınız eğer Performans konusunda iyi bir Bilgisayarsa bu konuda endişe etmenize gerek yok tabiki ancak özellikle FPS Problemleri yaşayan bir Bilgisayara sahipseniz Windows’un kendi Klasör Simgeleri arasından değişiklikler yapmanızı tavsiye etmekteyim.

 

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Bilgisayar ›