Ücretsiz Yasal Program Siteleri

Program Siteleri 2020

Program Siteleri 2020

program-siteleri-2020
program-siteleri-2020

Her Kullanıcı Bilgisayarın da kendisi için en işlevsel programlar hangileri ise onları kullanmak ister ancak Günümüz şartlarında Programlar’ın çoğunun ücretli olduğunu düşünürsek çoğu kişi için toplam maliyet yüksek gelebiliyor.

Bu yüzden de İnsanlarımız Korsan olarak ücretsiz bir şekilde indirip kullanmaya yönebiliyorlar ancak bu gibi durumlarda da yaptıkları crack işlemi çalışsa bile o crack programının sadece kullanmak istediğiniz Programı ücretsiz yapmak dışında çoğu zaman kötü amaçlı kullanmak gibi görevleri de olmakta.

Bunu bir örnekle açıklamak istersek normalde ücretli olan bir Programı bir siteden bir linkten indirdiniz sonra içerisinde ki crack programı ile ücretsiz hale getirdiniz ve düzgünde çalışıyor diğelim anca bu crack programını yapan kişiler neden Programı kırıp crack’ini hazırlayıp sizlere ücretsiz olarak sunmakta sizce gerçekten çok mu kendilerince iyilik yapmayı seven insanlar.

Çoğu zaman bu kullandığınız Crack Dosyaları’nı incelediğimizde içerisinde kesinlikle en azından bir Trojan virüsü bulunmakta.bu virüs Bilgisayarınız üzerinden kişiler bilgilerinizi sizden habersiz alabilir , Bilgisayarınızdan Kripto Para kazanabilir gibi türlü türlü görevler yapabilir.  Hani bi anlayış varya Antivirüs programları sırf crack diye virüs diyormuş da haksız yere engelliyormuş gibi aslında çok büyük bir yanılgıdır bu.

Bizde bu yazımızda sizlere Orijinal Programlara insanların daha fazla yönelmesini sağlamak amacıyla Ücretsiz Orijinal Programlar Paylaşan siteleri listeledim.

En popüler ve çok kullanılan yasal ücretsiz program indirme sitelerini sırasıyla sizinle paylaşalım;

1- Giveaway of the Day

Genelde günde 1 defa olmak üzere ücretsiz bir programın yasal lisansını paylaşıyorlar.Hiçbir üyelikte istemiyor aynı zamanda türkçe dil seçeneği olan bir sitedir. Genelde her gün ücretli bir programı ücretsiz olarak  vermeye çalışan bir site yani her gün ziyaretinizde farklı ücretsiz olmuş programlar gösterebilmekte.

Tabi ki bunun içinde düzenli takip gerektiren bir site. Türkçe dili destekleyen bir site. Buradan ulaşabilirsiniz.

2- SharewareonSale

Günlük en az 1 tane yasal program lisansı sunuyor.Diğer sitelere göre bu site Iphone ve android sistemler içinde ücretsiz yasal lisans sunmaktadır.Siteden birşey indirebilmeniz için üye olmanızı zorluyor. En popüler Program siteleri 2020 arasında yer almakta.

Tüm indirimlerine buradaki linke tıklayarak bakabilirsiniz.

3- BitsDuJour

Bu site günlük olarak Mac ve Windows programlar için ücretsiz yasal lisanslı en az 1 tane program sunmaktadır. TopWareOnSale sitesi gibi bu sitede çok iyi indirimleriyle bilinir.Ücretsiz program indirmek için üye olma şartı koymuşlar. Popüler program indirme siteleri arasında yer almakta.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

4- TopsoftBargains

Bu site daha çok orijinal programlar için size kupon kodu veriyor ve siz bu kupon koduyla siteden kuponunuz da ki değer kadar indirim alıp çok ucuz bir şekilde programları alabiliyorsunuz. Arada programları ücretsiz olarak ta sunan bir sitedir. Buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bu zamana kadar size yabancı meşhur ve aralarında en güvenilir olan siteleri sizinle paylaşmaya çalıştım şimdi ise Türkiye de ki sitelere bakalım.

5-Profesyonelİndir

Tamamen Türkçe içeriğe sahip olan bu site size bir sürü ücretsiz orijinal program lisansları sunmaktadır.Programları indirmek için sizi başka sitelere yönlendiriyor o yüzden üyeliği zorunlu tutmamışlar. Türkçe kaynaklı bir site arıyorsanız bu siteye de göz atabilirsiniz.

Buradan siteye ulaşabilirsiniz.

Program Siteleri 2020 adlı yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim.  Buradan diğer yazılarıma bakabilirsiniz. 

 

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.