Windows 10 Duvar Kağıtları 2020 (Güncel)

windows-10-duvar-kagitlari-4k

Windows 10 Duvar Kağıtları 2020

Windows 10 en yeni duvar kagitlari

Windows 10 için geniş ve kapsamlı duvar kağıtları.

Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayar kullanıyorsanız bilgisayarınızın duvar kağıdını değiştirmek istemiş veya istiyor olabilirsiniz. Bazı kullanıcılar varsayılan duvar kağıdını kullanmaya devam etse de duvar kağıtlarında değişiklik insanı enerji olarakta değiştirmekte sürekli aynı duvar kağıdını kullanmanız sizin zamanla yeniliklere açık olma özelliğinizi de baltalayan bir durum.

Duvar Kağıdığınızı arada değiştiyor ve zamanla da Windows duvar kağıdınızdan sıkılıyor olabilirsiniz. Gelelim duvar kağıdını indirme ve kullanma kısımlarına. Google’a , Windows duvar kağıdı indirme yazınca karşınıza bir çok seçenek çıkacaktır bir siteye girdiğinizde sizlere birçok seçenek sunacaktır. Bu yazımda sizlere hem En Popüler Windows Duvar Kağıtları nasıl indirilir bundan bahsedicem hemde Windows’un kendi kullanıcıları için sunduğu resmi duvar kağıtlarına nasıl ulaşılır ve nasıl indirilir sizlere bunlardan bahsedicem.

Windows 10 Duvar Masaüstü Duvar Kağıtları

hay-hay-hay-windows-masaüstü-duvar-kağıdı

hay-hay-hay-windows-masaüstü-duvar-kağıdı

Windows işletim sistemi kurulu olan bilgisayarlar için Windows kullanıcılarına lisanslı duvar kağıtları sunmakta.Bu sayede de kullanıcılar Windows’un sunduğu lisanslı duvar kağıtlarını ücretsiz olarak kullanabiliyorlar. Windows’un kendi resmi ve lisanslı duvar kağıtlarını bu sayede kullanıcılar edinmiş oluyorlar ancak çoğu kullanıcı Windows’un sunduğu lisanslı duvar kağıtlarından habersiz.

Windows’un resmi ve lisanslı duvar kağıtlarını nasıl edinirsiniz önce bununla başlayalım. Windows 10 duvar kağıtları 2020 yılına göre güncel bir şekilde derlenmiş ve sizin için linkler ona göre hazırlanmıştır. Windows 10 duvar kağıtları Windows 7 duvar kağıdı ve Windows 8 duvar kağıtları olarak kullanılabilmekte.

Bunlar dışında Her Bilgisayarda Olması Gereken Programlar adlı yazımı buradan okuyabilirsiniz.

Windows duvar kağıdı olarak alabileceğiniz 2 yer var. 1.Yer Microsoft Mağazası bir diğer adıyla Microsoft Store. Aşağıya eklediğim linke tıklayarak Microsoft Store‘un Temalar bölümündeki ücretsiz popüler temaları bilgisayarınıza duvar kağıdı yapabilirsiniz. Buradan indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

İlk seçenek dışında Windows Bilgisayar duvar kağıdı değiştirme işlemi yapabileceğini bir seçenek daha bulunmakta bu seçenekte popüler olan çözünürlükleri yüksek Windows’a göre çok daha fazla duvar kağıdı çeşidi sunan siteler. En Popüler duvar kağıdı indirme sitelerinden birkaçına aşağıda ki butonlardan ulaşabilirsiniz;

UnSplash: İNDİR

Pexels: İNDİR

SetasWall: İNDİR

Wallpaper Wide: İNDİR

Tabiki de daha birçok Windows duvar kağıdı indirme sitesi bulabilirsiniz ben sizlere dünyada en popüler olan siteleri gösterdim.Windows 10 duvar kağıtları 4k olarakta indirilebilmekte.

Kurulumu yaptıktan sonra ‘Ayarlar > Özelleştirme > Temalar sekmesine giderek yeni duvar kağıtlarınızı kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir